WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WIELICZKA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Wieliczka

Wynajem samochodów Wieliczka tanio

Płatne wypożyczenie samochodu wielu ludziom kojarzy się z naprawdę wysoką ceną, a do tego z ogromem formalności, które przed podpisaniem umowy trzeba spełnić. Kolejną kwestią mogą być kaucje, jakie nierzadko są na tyle wysokie, iż mocno zniechęcają do skorzystania z wynajmu. Zdecydowanie inaczej jest jednakże w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Wieliczka stara się bowiem jak może, by zapewnić atrakcyjny poziom ofert cenowych i minimum spraw formalnych przy równoczesnym zagwarantowaniu najlepszego poziomu usług. Dużą zaletą naszej propozycji jest możliwość wyboru spośród naprawdę wielu różnych pojazdów. Stale inwestujemy i rozbudowujemy swoją flotę pojazdów, w związku z czym możemy sprostać wymaganiom każdej osoby. Wynajem samochodów Wieliczka może dotyczyć małych pojazdów miejskich, dużych wozów rodzinnych, ekskluzywnych pojazdów dla celów biznesowych czy wozów pakownych, idealnych do przewozu dużych przedmiotów. Wypożyczalnia aut Wieliczka troszczy się jednakże nie tylko o wygodę własnych klientów, lecz także o ich bezpieczeństwo. Często serwisowane auta są całkowicie sprawne mechanicznie, natomiast zadbane wnętrza powodują, iż każda podróż to jednym słowem czysta przyjemność. Nasza firma zatrudnia do tego profesjonalnych specjalistów, jacy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie sprawy związane z wypożyczaniem. Wystarczy szybki kontakt z naszymi pracownikami, by przekonać się, iż wynajem aut Wieliczka może być wygodny, naprawdę tani oraz równocześnie całkowicie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Wieliczka

Wypożyczalnia aut Wieliczka tanio

Przystępny poziom cen a także małe kaucje to na pewno duże zalety, które czynią tę usługę tak konkurencyjną, lecz na tym zdecydowanie nie koniec zalet owych usług. Wypożyczalnia samochodów Wieliczka po pierwsze troszczy się o dobry poziom bezpieczeństwa własnych klientów. W każdym przypadku posiadamy pełne polisy ubezpieczoniowe, jakie zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszelakich pasażerów. Najistotniejsze jest jednakże to, że w naszej wypożyczalni nikt nie spotka się z autami w słabym stanie mechanicznym, jakimi w zasadzie strach jeździć. Auta regularnie przechodzą badania techniczne oraz kiedy tylko znajdziemy jakieś awarie, to szybko je usuwamy. Wynajem samochodów Wieliczka jest więc tym samym bezpieczny oraz co istotne, niezależnie od wyboru samochodu, zawsze każdy będzie mógł liczyć na wyjątkowo komfortową podróż, bez znaczenia dla jej długości. Atrakcyjny poziom cen oraz minimum formalności są efektem doskonałej optymalizacji funkcjonowania naszej wypożyczalni. Nie postawiliśmy sporych wymagań wobec klientów, a i równocześnie chcemy jak najbardziej zmniejszać niezbędne kaucje. Wypożyczalnia aut Wieliczka wypełni do tego wymagania każdej osoby. W tym przypadku wynajem aut Wieliczka dotyczy bowiem aut z wielu segmentów, w tym pojazdów bardzo pojemnych, jakimi wygodnie będzie można przewozić różne przedmioty. Co jeszcze ważniejsze, w tym przypadku ceny są naprawdę atrakcyjne niezależnie od tego, czy wynajem będzie krótkoterminowy lub na bardzo długi czas. Każdy klient z pewnością bardzo elastycznie dopasuje ofertę do indywidualnych wymagań.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wieliczka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wieliczka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wieliczka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wieliczka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wieliczka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wieliczka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wieliczka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wieliczka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wieliczka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wieliczka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wieliczka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWieliczka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWieliczka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wieliczka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Wieliczka tanio

Stworzenie elastycznych i niedrogich usług związanych z wynajmem aut Wieliczka zawsze pozostawało naszą główną misją. Staramy się być konkurencyjni na rynku nie tylko oferując samochody w przystępnej cenie, lecz po pierwsze także w doskonałym stanie technicznym. Wypożyczalnia samochodów Wieliczka dodatkowo intensywnie inwestuje we flotę swoich samochodów. Posiadamy w związku z tym ich ogromny wybór, co z pewnością każdemu upraszcza doskonałe przystosowanie wynajmu do indywidualnych preferencji. U nas minimum spraw formalnych i komfort korzystania z aut będą zawsze gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Wieliczka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Wieliczka

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl