WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZAKOPANE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Zakopane

Wynajem samochodów Zakopane tanio

Odpłatne pożyczenie samochodu wielu osobom kojarzy się z naprawdę dużą ceną, a do tego z ogromem formalności, które przed spisaniem umowy będzie należało spełnić. Kolejną sprawą będą kaucje, jakie zazwyczaj są tak wysokie, iż mocno zniechęcają do skorzystania z oferty. Zupełnie inaczej będzie jednakże w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Zakopane stara się bowiem jak może, aby zapewnić przystępny poziom cen a także minimum spraw formalnych przy równoczesnym zagwarantowaniu dobrego poziomu usług. Ogromną zaletą naszej oferty jest możliwość wybrania spośród naprawdę wielu różnorodnych aut. Nieustannie inwestujemy i rozbudowujemy własną bazę pojazdów, przez co będziemy mogli sprostać potrzebom każdego. Wynajem samochodów Zakopane dotyczy małych pojazdów miejskich, ogromnych aut rodzinnych, ekskluzywnych pojazdów do celów biznesowych czy wozów pakownych, dobrych do przewożenia dużych rzeczy. Wypożyczalnia aut Zakopane dba jednakże naturalnie nie tylko o wygodę swoich klientów, ale też o ich bezpieczeństwo. Regularnie naprawiane samochody są maksymalnie sprawne technicznie, a zadbane wnętrza sprawiają, iż każda jazda to zwyczajnie ogromna przyjemność. Nasza firma zatrudnia do tego profesjonalnych specjalistów, jacy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie kwestie związane z wynajmowaniem. Wystarczy szybki kontakt z naszymi pracownikami, by przekonać się, że wynajem aut Zakopane może być komfortowy, bardzo niedrogi i równocześnie całkowicie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Zakopane

Wypożyczalnia aut Zakopane tanio

Atrakcyjny poziom ofert cenowych a także małe kaucje to bez wątpienia duże zalety, jakie czynią naszą usługę tak konkurencyjną, jednak na tym zdecydowanie nie koniec plusów tych usług. Wypożyczalnia samochodów Zakopane przede wszystkim troszczy się o najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich klientów. W każdym przypadku mamy pełne polisy ubezpieczoniowe, które zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszelakich pasażerów. Najistotniejsze jest jednak to, iż w tej wypożyczalni nikt nie spotka się z pojazdami w złym stanie technicznym, jakimi w zasadzie strach jeździć. Samochody regularnie przechodzą badania techniczne i jeżeli tylko znajdziemy jakieś usterki, to natychmiast je usuwamy. Wynajem samochodów Zakopane jest więc tym samym bezpieczny i co ważne, niezależnie od wyboru samochodu, zawsze każdy może liczyć na bardzo komfortową podróż, niezależnie od jej długości. Konkurencyjny poziom cen a także minimum spraw formalnych są skutkiem świetnej optymalizacji funkcjonowania naszej wypożyczalni. Nie stawiamy sporych wymagań wobec klientów, a i równocześnie staramy się maksymalnie obniżać niezbędne kaucje. Wypożyczalnia aut Zakopane spełni przy tym potrzeby każdej osoby. W tym przypadku wynajem aut Zakopane dotyczy bowiem aut z przeróżnych klas, w tym samochodów bardzo dużych, jakimi komfortowo będzie można przewieźć różne rzeczy. Co jeszcze ważniejsze, w naszym przypadku warunki cenowe są naprawdę konkurencyjne niezależnie od tego, czy wynajem będzie na krótki czas czy na bardzo długi czas. Każda osoba z pewnością niezwykle elastycznie dobierze usługi do indywidualnych wymagań.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zakopane Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zakopane Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zakopane Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zakopane Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zakopane tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zakopane Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zakopane Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zakopane Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zakopane Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zakopane Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zakopane Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZakopane Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZakopane Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zakopane Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Zakopane tanio

Stworzenie wygodnych oraz niedrogich usług powiązanych z wynajmem aut Zakopane zawsze pozostawało naszą główną misją. Chcemy być konkurencyjni w branży nie tylko zapewniając samochody w dobrej cenie, jednak przede wszystkim również w świetnym stanie mechanicznym. Wypożyczalnia samochodów Zakopane dodatkowo intensywnie realizuje inwestycje we flotę własnych samochodów. Posiadamy w ten sposób ich wielki wybór, co na pewno każdemu ułatwia idealne dopasowanie usług do swoich potrzeb. U nas minimum formalności a także wygoda korzystania z pojazdów są w każdym przypadku gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Zakopane tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

malopolskie@armanda.pl

,Zakopane

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl