WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PIASTÓW

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Piastów

Wynajem samochodów Piastów tanio

Potrzebujesz wygodnego oraz bezpiecznego pojazdu na weekendowy wyjazd? Szukasz dużego pojazdu do przetransportowania gabarytowych oraz cięższych rzeczy? A może przyjechałeś w celach biznesowych i chcesz skorzystać z pojazdu, jakim ekspresowo dojedziesz w przeróżne punkty miasta? Nasza wypożyczalnia samochodów Piastów może się sprawdzić się w takich przypadkach wręcz doskonale. Jesteśmy firmą niezwykle profesjonalną, która naprawdę troszczy się o to, żeby gwarantować maksymalnie wysoki poziom usług. Do najistotniejszych naszych zalet należy jednak zaliczyć rozbudowaną flotę samochodów a także doskonały ich stan techniczny. Regularnie w firmę inwestujemy, mając sporo aut z wielu klas, co na pewno ułatwia ich dopasowanie do osobistych potrzeb. Dużo istotniejsze jest jednakże to, iż w tym przypadku wynajem samochodów Piastów staje się bardzo bezpieczny. Pojazdy stale przechodzą kompleksowe badania techniczne oraz w przypadku znalezienia jakiejkolwiek usterki szybko ją usuwamy, aby podróż każdym pojazdem była przyjemna. Pomimo tego wszystkiego wynajem aut Piastów jest w naszym przypadku na konkurencyjnym poziomie wysokości cen. Staramy się przystosować ceny do preferencji Klientów, a dzięki dużej elastyczności opłacalne jest zarówno wynajmowanie samochodów na bardzo długie okresy czasu, jak również na doby, jak auto niezbędne jest zaledwie na moment. Wypożyczalnia aut Piastów ma oczywiście pełne pakiety ubezpieczeń, jak i zapewniamy możliwość doposażenia samochodów zgodnie z potrzebami, żeby każda jazda była maksymalnie komfortowa. Wszystkie nasze usługi można wygodnie poznać kontaktując się z naszymi profesjonalnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Piastów

Wypożyczalnia aut Piastów tanio

Na pewno w wielu sytuacjach bardzo trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie bez samochodu. Potrzebujemy samochodu do sprawnego przemieszczania się, do wyjazdów wakacyjnych lub do przewozu ciężkich rzeczy. Co jednakże sprawia, że to dokładnie nasza wypożyczalnia samochodów Piastów może pochwalić się tak ogromnym zainteresowaniem oraz warto skorzystać dokładnie z tych usług? Przede wszystkim to fachowe podejście a także duża elastyczność naszych usług. Chcemy najlepiej, jak tylko się da, aby spełniać oczekiwania nawet niezwykle wymagających osób. Objawia się to choćby rozbudowaną flotą samochodów, opcją elastycznego przystosowania okresu wynajmu, jak i świetnymi cenami bez znaczenia dla tego, na jak długo wynajem aut Piastów jest potrzebny Klientowi. Warto jednakże też w związku z tym, iż wynajem samochodów Piastów w naszym przypadku będzie dotyczył tylko takich aut, jakie pozostają w doskonałym stanie mechanicznym. Auta nie tylko regularnie sprzątamy, ale przede wszystkim sprawdzamy ich stan mechaniczny. Jeżeli tylko napotykamy na usterki to natychmiast je naprawiamy, a do naszego Klienta trafia samochód w pełni sprawny, jakim bezpiecznie można podróżować. Wypożyczalnia aut Piastów naturalnie ma także całe pakiety ubezpieczeń oraz gwarantuje minimum formalności przy podpisywaniu umowy. By poznać szczegóły należy już dzisiaj podjąć się kontaktu z nami. Bardzo rzetelnie opiszemy swoje usługi, pokażemy ceny, a przy tym wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, jakie tylko się pojawią.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Piastów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Piastów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Piastów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Piastów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Piastów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Piastów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Piastów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Piastów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Piastów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Piastów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Piastów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPiastów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPiastów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Piastów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Piastów tanio

Solidna i profesjonalna wypożyczalnia samochodów Piastów od początku dążyła do tego, by oferować świetne usługi w atrakcyjnych ofertach cenowych. Mamy ogromny wybór samochodów w świetnym stanie technicznym, jednak optymalizacja wydatków firmy sprawiła, że wciąż pozostajemy konkurencyjni w branży pod kątem ceny. Dla naszej wypożyczalni od początku istotna była też elastyczność. Wypożyczalnia aut Piastów stara się przystosować z usługami do preferencji, dając opcja dopasowania okresu wynajmowania oraz wyposażenia, które znajdzie się w samochodzie.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Piastów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

mazowieckie@armanda.pl

,Piastów

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl