WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PŁOCK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Płock

Wynajem samochodów Płock tanio

Poszukujesz wygodnego oraz bezpiecznego wozu na weekendowy wyjazd? Poszukujesz pakownego pojazdu do przewiezienia gabarytowych i cięższych rzeczy? A może przyjechałeś w celach służbowych oraz chcesz skorzystać z pojazdu, którym ekspresowo dojedziesz w różne punkty miasta? Nasza wypożyczalnia samochodów Płock może się sprawdzić się w tych przypadkach wręcz doskonale. Jesteśmy wypożyczalnią niesłychanie doświadczoną, która bardzo troszczy się o to, by zapewniać jak najbardziej wysoki poziom usług. Do najważniejszych naszych cech trzeba jednak zaliczyć rozbudowaną flotę aut a także dobry ich stan techniczny. Nieustannie w firmę inwestujemy, mając wiele samochodów z różnych segmentów, co na pewno upraszcza ich przystosowanie do osobistych preferencji. Dużo ważniejsze jest jednak to, że w naszym przypadku wynajem samochodów Płock jest niesłychanie bezpieczny. Wozy stale przechodzą kompleksowe badania techniczne i w sytuacji znalezienia jakiejkolwiek usterki szybko ją usuwamy, żeby podróż każdym samochodem była bezpieczna. Mimo tego wszystkiego wynajem aut Płock jest w naszym przypadku na konkurencyjnym poziomie cenowym. Staramy się dostosowywać ceny do wymagań Klientów, a dzięki ogromnej elastyczności opłacalne jest tak wynajmowanie wozów na bardzo długie okresy czasu, jak również na doby, gdy auto niezbędne jest tylko na chwilę. Wypożyczalnia aut Płock posiada oczywiście wszystkie pakiety ubezpieczeń, a do tego zapewniamy możliwość doposażenia samochodów zgodnie z potrzebami, żeby każda jazda stała się maksymalnie wygodna. Wszystkie nasze usługi można bezproblemowo poznać kontaktując się z naszymi świetnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Płock

Wypożyczalnia aut Płock tanio

Na pewno w wielu sytuacjach naprawdę trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie bez wozu. Będziemy potrzebować samochodu do szybkiego przemieszczania się, do podróży urlopowych lub do przewożenia ciężkich rzeczy. Co jednakże sprawia, że to właśnie nasza wypożyczalnia samochodów Płock może pochwalić się tak wspaniałym zainteresowaniem i opłaca się skorzystać dokładnie z tych usług? Przede wszystkim to fachowe podejście oraz duża elastyczność wszystkich usług. Staramy się najlepiej, jak to możliwe, aby spełniać oczekiwania nawet niezwykle wymagających ludzi. Objawia się to choćby rozwiniętą bazą samochodów, opcją elastycznego dopasowania okresu wynajmu, a przy tym rozsądnymi cenami bez znaczenia dla tego, na jak długo wynajem aut Płock będzie potrzebny Klientowi. Warto jednak także z tego powodu, iż wynajem samochodów Płock w tym przypadku dotyczy jedynie takich pojazdów, które są w idealnym stanie technicznym. Pojazdy naturalnie nie tylko regularnie sprzątamy, jednak przede wszystkim sprawdzamy ich stan mechaniczny. Kiedy tylko odszukamy usterki to od razu je naprawiamy, a do naszego Klienta trafia wóz całkowicie sprawny, jakim bezpiecznie będzie można podróżować. Wypożyczalnia aut Płock naturalnie ma także pełne pakiety ubezpieczeń oraz gwarantuje minimum formalności przy spisywaniu umowy. By poznać szczegóły należy już teraz skontaktować się z naszą firmą. Bardzo profesjonalnie opiszemy swoje usługi, zaprezentujemy koszty, a do tego wytłumaczymy wszelkie wątpliwości, jakie tylko będą się pojawiały.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Płock Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Płock Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Płock Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Płock Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Płock tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Płock Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Płock Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Płock Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Płock Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Płock Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Płock Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPłock Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPłock Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Płock Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Płock tanio

Nowoczesna i doświadczona wypożyczalnia samochodów Płock zawsze dążyła do tego, żeby gwarantować świetne usługi w atrakcyjnych cenach. Oferujemy duży wybór samochodów w świetnym stanie mechanicznym, ale optymalizacja kosztów działalności sprawiła, że wciąż jesteśmy konkurencyjni na rynku pod kątem ceny. Dla nas od początku istotna była też elastyczność. Wypożyczalnia aut Płock chce się przystosować z ofertami do wymagań, dając opcja dopasowania terminu wynajmowania i wyposażenia, które będzie w aucie.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Płock tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

mazowieckie@armanda.pl

,Płock

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl