WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PUŁTUSK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Pułtusk

Wynajem samochodów Pułtusk tanio

Potrzebujesz wygodnego oraz bezpiecznego pojazdu na weekendowy wyjazd? Poszukujesz pojemnego auta do przetransportowania większych oraz cięższych przedmiotów? A może przybyłeś w celach biznesowych oraz chcesz skorzystać z samochodu, którym szybko dotrzesz w przeróżne punkty miasta? Ta wypożyczalnia samochodów Pułtusk sprawdzi się w tych sytuacjach wręcz idealnie. Jesteśmy wypożyczalnią niesłychanie doświadczoną, jaka bardzo troszczy się o to, by oferować jak najbardziej wysoki poziom usług. Do najważniejszych naszych cech należy jednakże zaliczyć rozwiniętą flotę aut oraz doskonały ich stan mechaniczny. Nieustannie w firmę inwestujemy, mając sporo samochodów z wielu klas, co z całą pewnością ułatwia ich przystosowanie do konkretnych preferencji. Dużo ważniejsze będzie jednak to, iż w tym przypadku wynajem samochodów Pułtusk będzie bardzo bezpieczny. Samochody regularnie przechodzą pełne badania techniczne oraz w sytuacji wykrycia jakiejkolwiek usterki sprawnie ją usuwamy, by podróż dowolnym pojazdem była przyjemna. Mimo tego wszystkiego wynajem aut Pułtusk pozostaje w naszym przypadku na konkurencyjnym poziomie wysokości cen. Staramy się przystosować ceny do preferencji Klientów, a dzięki naszej elastyczności opłacalne będzie tak wynajmowanie pojazdów na bardzo długie okresy czasu, jak również na dni, kiedy auto potrzebne będzie zaledwie na chwilę. Wypożyczalnia aut Pułtusk ma oczywiście profesjonalne pakiety ubezpieczeń, jak i oferujemy możliwość doposażenia samochodów zgodnie z potrzebami, by każda podróż była jak najbardziej komfortowa. Wszystkie te usługi będzie można komfortowo sprawdzić kontaktując się z naszymi świetnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Pułtusk

Wypożyczalnia aut Pułtusk tanio

Z całą pewnością w wielu sytuacjach bardzo trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie bez pojazdu. Potrzebujemy pojazdu do szybkiego przemieszczania się, do podróży wakacyjnych bądź do przewozu dużych przedmiotów. Co jednak powoduje, iż to dokładnie nasza wypożyczalnia samochodów Pułtusk może pochwalić się tak dużym zainteresowaniem i warto skorzystać właśnie z naszych usług? Po pierwsze to fachowe podejście a także duża elastyczność wszystkich usług. Staramy się najlepiej, jak to możliwe, by spełniać oczekiwania nawet niezwykle wymagających klientów. Objawia się to między innymi rozbudowaną flotą samochodów, opcją elastycznego przystosowania okresu wynajmu, a przy tym doskonałymi cenami bez znaczenia dla tego, na jak długo wynajem aut Pułtusk jest niezbędny Klientowi. Warto jednakże też w związku z tym, że wynajem samochodów Pułtusk w tym przypadku dotyczy tylko takich samochodów, jakie są w doskonałym stanie technicznym. Auta nie tylko często sprzątamy, jednak po pierwsze sprawdzamy ich stan mechaniczny. Jeśli tylko napotykamy na usterki to natychmiast je naprawiamy, a do Klienta trafia wóz w pełni sprawny, jakim bezpiecznie będzie można podróżować. Wypożyczalnia aut Pułtusk naturalnie ma także pełne pakiety ubezpieczeń i zapewnia minimum spraw formalnych przy spisywaniu umowy. By poznać szczegóły wystarczy już w tej chwili skontaktować się z nami. Bardzo rzetelnie opiszemy własne usługi, zaprezentujemy ceny, a przy tym wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, jakie tylko się pojawią.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Pułtusk Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Pułtusk Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Pułtusk Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Pułtusk Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pułtusk tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Pułtusk Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pułtusk Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Pułtusk Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Pułtusk Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Pułtusk Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Pułtusk Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPułtusk Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPułtusk Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Pułtusk Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Pułtusk tanio

Nowoczesna oraz profesjonalna wypożyczalnia samochodów Pułtusk zawsze zmierzała do tego, aby zapewniać profesjonalne usługi w przystępnych cenach. Mamy ogromny wybór aut w świetnym stanie technicznym, jednak optymalizacja wydatków działalności sprawiła, że wciąż pozostajemy konkurencyjni na rynku pod kątem warunków cenowych. Dla naszej wypożyczalni od początku ważna była także elastyczność. Wypożyczalnia aut Pułtusk stara się dopasować z ofertami do wymagań, dając możliwość dopasowania okresu wynajmowania i wyposażenia, które będzie w aucie.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Pułtusk tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

mazowieckie@armanda.pl

,Pułtusk

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl