WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RADOM

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Radom

Wynajem samochodów Radom tanio

Potrzebujesz wygodnego oraz bezpiecznego samochodu na weekendowy wypad? Szukasz pojemnego pojazdu do przewiezienia gabarytowych oraz cięższych przedmiotów? A może przyjechałeś w celach biznesowych oraz chciałbyś skorzystać z pojazdu, jakim ekspresowo dotrzesz w różne punkty miasta? Ta wypożyczalnia samochodów Radom może się sprawdzić się w tych sytuacjach wręcz doskonale. Jesteśmy wypożyczalnią niesłychanie profesjonalną, która naprawdę troszczy się o to, żeby zapewniać maksymalnie wysoki poziom usług. Do najistotniejszych naszych cech trzeba jednakże zaliczyć rozwiniętą bazę aut a także świetny ich stan mechaniczny. Nieustannie w siebie inwestujemy, mając wiele pojazdów z różnych segmentów, co z całą pewnością upraszcza ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dużo ważniejsze jest jednakże to, że w naszym przypadku wynajem samochodów Radom staje się niezwykle bezpieczny. Samochody regularnie przechodzą pełne badania techniczne oraz w sytuacji wykrycia jakiejkolwiek usterki szybko ją usuwamy, by podróż dowolnym autem była bezpieczna. Mimo tego wszystkiego wynajem aut Radom będzie w tym przypadku na atrakcyjnym poziomie cenowym. Chcemy przystosować ceny do wymagań Klientów, a dzięki naszej elastyczności opłacalne staje się zarówno wypożyczanie samochodów na naprawdę długie okresy czasu, jak i na doby, jak auto potrzebne będzie tylko na moment. Wypożyczalnia aut Radom posiada oczywiście profesjonalne pakiety ubezpieczeń, a przy tym oferujemy możliwość doposażenia pojazdów zgodnie z potrzebami, by każda podróż stała się jak najbardziej komfortowa. Wszystkie te usługi będzie można komfortowo sprawdzić podczas kontaktu z naszymi profesjonalnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Radom

Wypożyczalnia aut Radom tanio

Z całą pewnością w wielu przypadkach naprawdę trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie bez pojazdu. Potrzebujemy samochodu do szybkiego przemieszczania się, do podróży wakacyjnych albo do przewożenia dużych przedmiotów. Co jednakże powoduje, że to dokładnie nasza wypożyczalnia samochodów Radom cieszy się tak wspaniałym zainteresowaniem i warto skorzystać dokładnie z tych usług? Po pierwsze to świetne podejście a także ogromna elastyczność wszystkich usług. Chcemy najlepiej, jak to możliwe, żeby spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Skutkuje to choćby rozbudowaną bazą pojazdów, opcją elastycznego dopasowania okresu najmu, a do tego świetnymi cenami bez znaczenia dla tego, na jak długo wynajem aut Radom będzie potrzebny Klientowi. Warto jednak również z tego powodu, iż wynajem samochodów Radom w tym przypadku będzie dotyczył tylko takich pojazdów, które są w dobrym stanie technicznym. Auta nie tylko regularnie sprzątamy, jednak przede wszystkim sprawdzamy ich stan mechaniczny. Jeśli tylko znajdziemy usterki to od razu je naprawiamy, a do Klienta trafia wóz w pełni sprawny, którym bezpiecznie można podróżować. Wypożyczalnia aut Radom oczywiście posiada też pełne pakiety ubezpieczeń i zapewnia minimum spraw formalnych przy spisywaniu umowy. Żeby poznać szczegóły należy już w tej chwili podjąć się kontaktu z naszą firmą. Bardzo profesjonalnie opiszemy wszystkie usługi, pokażemy warunki cenowe, jak i wytłumaczymy wszelkie wątpliwości, które tylko będą się pojawiały.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Radom Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Radom Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Radom Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Radom Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radom tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Radom Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radom Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Radom Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Radom Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Radom Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Radom Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRadom Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRadom Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Radom Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Radom tanio

Solidna oraz profesjonalna wypożyczalnia samochodów Radom od początku dążyła do tego, aby oferować świetne usługi w atrakcyjnych cenach. Oferujemy szeroki wybór samochodów w świetnym stanie mechanicznym, ale optymalizacja kosztów firmy sprawiła, że wciąż jesteśmy konkurencyjni na rynku pod kątem ceny. Dla nas zawsze ważna była także elastyczność. Wypożyczalnia aut Radom próbuje się dopasować z ofertami do potrzeb, dając opcja przystosowania terminu wynajmu oraz wyposażenia, jakie będzie w aucie.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Radom tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

mazowieckie@armanda.pl

,Radom

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl