WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SIEDLCE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Siedlce

Wynajem samochodów Siedlce tanio

Potrzebujesz dobrego i bezpiecznego samochodu na weekendowy wyjazd? Poszukujesz pojemnego pojazdu do przetransportowania większych oraz cięższych rzeczy? A być może przybyłeś w celach służbowych oraz chcesz skorzystać z pojazdu, jakim sprawnie dojedziesz w różne punkty miasta? Ta wypożyczalnia samochodów Siedlce sprawdzi się w tego typu sytuacjach wręcz doskonale. Jesteśmy firmą niesłychanie doświadczoną, która naprawdę troszczy się o to, by oferować jak najbardziej wysoki poziom usług. Do najistotniejszych naszych cech należy jednakże zaliczyć rozwiniętą flotę samochodów oraz świetny ich stan techniczny. Nieustannie w firmę inwestujemy, posiadając dużo samochodów z różnorodnych segmentów, co z całą pewnością upraszcza ich przystosowanie do osobistych wymagań. O wiele istotniejsze będzie jednak to, że w tym przypadku wynajem samochodów Siedlce staje się bardzo bezpieczny. Wozy regularnie przechodzą kompleksowe badania techniczne i w razie wykrycia jakiejkolwiek usterki ekspresowo ją usuwamy, aby podróż dowolnym autem była bezpieczna. Pomimo tego wszystkiego wynajem aut Siedlce pozostaje w tym przypadku na atrakcyjnym poziomie cenowym. Staramy się dopasowywać ceny do wymagań Klientów, a dzięki dużej elastyczności opłacalne staje się tak wynajmowanie aut na naprawdę długie okresy czasu, jak i na dni, jak auto potrzebne jest tylko na moment. Wypożyczalnia aut Siedlce posiada naturalnie wszystkie pakiety ubezpieczeń, a przy tym oferujemy możliwość doposażenia pojazdów zgodnie z potrzebami, by każda jazda stała się maksymalnie wygodna. Wszystkie nasze usługi będzie można bezproblemowo sprawdzić kontaktując się z naszymi świetnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Siedlce

Wypożyczalnia aut Siedlce tanio

Na pewno w wielu przypadkach bardzo trudno jest sobie wyobrazić życie bez wozu. Potrzebujemy samochodu do ekspresowego przemieszczania się, do wyjazdów urlopowych albo do przewozu ciężkich przedmiotów. Co jednakże sprawia, że to dokładnie ta wypożyczalnia samochodów Siedlce może pochwalić się tak wspaniałym zainteresowaniem oraz warto skorzystać właśnie z naszych usług? Przede wszystkim to świetne podejście oraz wielka elastyczność naszych usług. Staramy się najlepiej, jak to możliwe, żeby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Objawia się to choćby rozbudowaną flotą samochodów, opcją elastycznego przystosowania okresu najmu, a do tego doskonałymi cenami niezależnie od tego, na jaki okres wynajem aut Siedlce jest niezbędny Klientowi. Opłaca się jednakże również z tego powodu, iż wynajem samochodów Siedlce w naszym przypadku będzie dotyczył jedynie takich samochodów, które pozostają w dobrym stanie mechanicznym. Auta naturalnie nie tylko cały czas sprzątamy, jednak przede wszystkim analizujemy ich stan techniczny. Gdy tylko odszukamy usterki to natychmiastowo je usuwamy, a do naszego Klienta trafia wóz całkowicie sprawny, którym bezpiecznie można podróżować. Wypożyczalnia aut Siedlce oczywiście posiada też całe pakiety ubezpieczeń i gwarantuje minimum spraw formalnych przy spisywaniu umowy. Aby poznać szczegóły wystarczy już dzisiaj podjąć się kontaktu z naszą firmą. Naprawdę rzetelnie opiszemy własne usługi, zaprezentujemy koszty, a przy tym wytłumaczymy wszelkie wątpliwości, które tylko będą się pojawiały.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Siedlce Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Siedlce Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Siedlce Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Siedlce Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Siedlce tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Siedlce Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Siedlce Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Siedlce Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Siedlce Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Siedlce Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Siedlce Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSiedlce Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSiedlce Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Siedlce Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Siedlce tanio

Nowoczesna i doświadczona wypożyczalnia samochodów Siedlce od początku dążyła do tego, aby gwarantować świetne usługi w rozsądnych cenach. Posiadamy ogromny wybór pojazdów w doskonałym stanie mechanicznym, jednak optymalizacja wydatków działalności sprawiła, że nadal jesteśmy konkurencyjni w branży pod kątem ceny. Dla naszej wypożyczalni od początku ważna była też elastyczność. Wypożyczalnia aut Siedlce stara się dopasować z usługami do potrzeb, dając możliwość przystosowania terminu wynajmu a także wyposażenia, które znajdzie się w samochodzie.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Siedlce tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

mazowieckie@armanda.pl

,Siedlce

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl