WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SIERPC

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Sierpc

Wynajem samochodów Sierpc tanio

Poszukujesz dobrego oraz bezpiecznego pojazdu na weekendowy wyjazd? Poszukujesz dużego samochodu do przetransportowania gabarytowych i cięższych przedmiotów? A być może przybyłeś w celach służbowych i chciałbyś skorzystać z pojazdu, którym szybko dotrzesz w różne punkty miasta? Ta wypożyczalnia samochodów Sierpc sprawdzi się w takich sytuacjach wręcz doskonale. Jesteśmy firmą naprawdę profesjonalną, jaka naprawdę dba o to, aby zapewniać maksymalnie wysoki poziom usług. Do najważniejszych naszych zalet należy jednak zaliczyć rozbudowaną bazę aut a także doskonały ich stan techniczny. Nieustannie w siebie inwestujemy, posiadając sporo aut z różnorodnych segmentów, co z pewnością upraszcza ich przystosowanie do konkretnych wymagań. O wiele istotniejsze jest jednakże to, iż w naszym przypadku wynajem samochodów Sierpc będzie niezwykle bezpieczny. Samochody regularnie przechodzą pełne badania mechaniczne oraz w razie wykrycia jakiejkolwiek usterki sprawnie ją usuwamy, żeby podróż każdym samochodem była bezpieczna. Mimo tego wszystkiego wynajem aut Sierpc będzie w tym przypadku na atrakcyjnym poziomie wysokości cen. Chcemy dostosowywać ceny do preferencji Klientów, a dzięki ogromnej elastyczności opłacalne staje się zarówno wynajmowanie pojazdów na naprawdę długie okresy czasu, jak i na doby, gdy auto potrzebne będzie tylko na chwilę. Wypożyczalnia aut Sierpc ma naturalnie wszystkie pakiety ubezpieczeń, a przy tym oferujemy opcję doposażenia pojazdów zgodnie z potrzebami, by każda jazda stała się maksymalnie komfortowa. Wszystkie nasze usługi można komfortowo poznać podczas kontaktu z naszymi doświadczonymi konsultantami.

wypożyczalnia samochodów Sierpc

Wypożyczalnia aut Sierpc tanio

Na pewno w wielu przypadkach niezwykle ciężko jest sobie wyobrazić życie bez pojazdu. Będziemy potrzebować auta do sprawnego przemieszczania się, do podróży wakacyjnych albo do przewożenia ciężkich przedmiotów. Co jednak sprawia, że to właśnie nasza wypożyczalnia samochodów Sierpc cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem oraz warto skorzystać dokładnie z tych usług? Po pierwsze to profesjonalne podejście a także ogromna elastyczność wszystkich usług. Staramy się najlepiej, jak to możliwe, żeby spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Objawia się to choćby rozwiniętą bazą pojazdów, opcją elastycznego przystosowania okresu wynajmu, a do tego rozsądnymi cenami bez znaczenia dla tego, na jaki okres wynajem aut Sierpc będzie potrzebny Klientowi. Warto jednak też z tego powodu, że wynajem samochodów Sierpc w naszym przypadku będzie dotyczył jedynie takich pojazdów, które pozostają w idealnym stanie technicznym. Auta nie tylko regularnie sprzątamy, ale po pierwsze analizujemy ich stan techniczny. Jeżeli tylko odszukamy usterki to natychmiast je usuwamy, a do Klienta trafia samochód w pełni sprawny, jakim bezpiecznie można jeździć. Wypożyczalnia aut Sierpc oczywiście posiada też całe pakiety ubezpieczeń oraz zapewnia minimum formalności przy spisywaniu umowy. Aby poznać szczegóły należy już teraz podjąć się kontaktu z naszą firmą. Bardzo profesjonalnie opiszemy swoje usługi, zaprezentujemy ceny, jak i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, jakie tylko będą się pojawiały.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sierpc Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sierpc Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sierpc Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sierpc Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sierpc tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sierpc Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sierpc Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sierpc Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sierpc Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sierpc Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sierpc Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSierpc Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSierpc Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sierpc Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Sierpc tanio

Solidna i profesjonalna wypożyczalnia samochodów Sierpc od początku zmierzała do tego, by gwarantować świetne usługi w rozsądnych ofertach cenowych. Posiadamy duży wybór samochodów w doskonałym stanie mechanicznym, ale optymalizacja kosztów firmy sprawiła, że wciąż jesteśmy konkurencyjni na rynku pod kątem ceny. Dla naszej wypożyczalni zawsze ważna była także elastyczność. Wypożyczalnia aut Sierpc stara się dopasować z usługami do wymagań, dając możliwość dopasowania terminu wynajmowania a także wyposażenia, które będzie w aucie.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Sierpc tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

mazowieckie@armanda.pl

,Sierpc

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl