WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZIELONKA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Zielonka

Wynajem samochodów Zielonka tanio

Auta odgrywają dzisiaj w codziennym życiu wielką wręcz rolę. Z jednej strony służą nam do codziennych dojazdów do miejsca pracy, ale równocześnie często mogą przydać się do przewożenia ciężkich rzeczy, jak i oczywiście korzystamy z nich wtedy, kiedy wyjeżdżamy na swoje długo wyczekiwane podróże wakacyjne. Są także zdarzenia, w których nie będziemy mogli skorzystać z jakiegokolwiek auta, a tymczasem będzie on nam bardzo niezbędny. Wtedy z fachową pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia samochodów Zielonka, jaka zapewnia kompleksowe a także niezwykle elastyczne możliwości. Swoją ofertę kierujemy tak do osób prywatnych, jak również do firm szukających służbowego samochodu na drobny lub na długi termin. Z tą pomocą wynajem zarówno na wiele tygodni, jak i na doby, będzie bardzo opłacalny. Wynajem samochodów Zielonka będzie bowiem w każdym przypadku tani, natomiast my oferujemy swą fachową pomoc w doborze odpowiedniego auta. Co jednak niezwykle istotne, wypożyczalnia aut Zielonka ma duży wręcz wybór nowoczesnych pojazdów. Są to wozy z wielu klas, w tym wiele aut niezwykle dużych, którymi wygodnie będzie można przewieźć nawet bardzo duże przedmioty. Mamy zespół profesjonalistów, jaki z radością dokładnie wyjaśni wszystkie usługi podczas szybkiego odzewu telefonicznego. Wynajem aut Zielonka z tą pomocą jest naturalnie nie tylko tani, jednak również bardzo wygodny. Dokładamy wszelkich starań do tego, by bardzo zmniejszyć formalności przy spisywaniu umowy oraz pobierać niskie kaucje.

wypożyczalnia samochodów Zielonka

Wypożyczalnia aut Zielonka tanio

Bardzo chcemy od samego startu swojego istnienia, aby zbudować firmę profesjonalną, z kompleksowymi usługami, a przy tym niedrogą. Przystępne ceny zdecydowanie nie idą u nas w parze z niską jakością, a wszystko to z tego powodu, iż za główny cel wzięliśmy sobie bezpieczeństwo naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów Zielonka ma pojazdy często przechodzące pełne badania techniczne. Jakiekolwiek znalezione awarie są szybko usuwane przez doświadczonych mechaników, natomiast wszyscy klienci będą mogli podróżować pojazdami w doskonałym stanie, czując się w pełni bezpiecznie. Wynajem samochodów Zielonka z tą pomocą jest również niezwykle komfortowy. To po pierwsze mało formalności, które wymagamy podczas podpisywania umowy. Chcemy się dopasować do preferencji naszych klientów oferując szeroki wybór nowoczesnych akcesoriów dodatkowych, jakie da się w aucie zamontować. Wypożyczalnia aut Zielonka ma też ogromny wybór pojazdów. Regularnie inwestujemy w swoją nowoczesną flotę, posiadając zarówno małe miejskie pojazdy, jak również samochody ładne oraz luksusowo wyposażone oraz auta pojemne, świetne do przewozu gabarytowych przedmiotów. By przekonać się na własnej skórze już dzisiaj, iż wynajem aut Zielonka z naszą pomocą jest faktycznie bardzo dobry, najrozsądniej już w tej chwili skontaktować się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy wyjaśnień na wszystkie zapytania, skrupulatnie opiszemy własną usługę oraz pokażemy jednocześnie, iż zdecydowanie opłaca się nam zaufać.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zielonka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zielonka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zielonka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zielonka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielonka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zielonka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zielonka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zielonka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zielonka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zielonka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zielonka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZielonka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZielonka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zielonka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Zielonka tanio

Cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów i dlatego nasza wypożyczalnia samochodów Zielonka nieustannie dba o to, żeby auta pozostawały w idealnym stanie mechanicznym. Do tego cały czas sprzątamy auta, przez co każda podróż jest niesłychanie wygodna. Zawsze chcieliśmy być również bardzo konkurencyjni oraz nieustanne dążenie do tego celu spowodowało, że wszystkie usługi stały się niezwykle elastyczne. Wynajem samochodów Zielonka oferuje minimum formalności, niskie ceny, a do tego opcja swobodnego dopasowania długości najmu do danych wymagań.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Zielonka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

mazowieckie@armanda.pl

,Zielonka

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl