WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KLUCZBORK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kluczbork

Wynajem samochodów Kluczbork tanio

Odpłatne wynajęcie pojazdu wielu ludziom może kojarzyć się z niezwykle wysoką ceną, a do tego z ogromem spraw formalnych, które przed podpisaniem umowy trzeba spełnić. Kolejną kwestią będą kaucje, jakie nierzadko są tak wysokie, że mocno zniechęcają do skorzystania z usług. Zupełnie inaczej będzie jednakże w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Kluczbork próbuje bowiem jak może, by zapewnić atrakcyjny poziom ofert cenowych a także minimum spraw formalnych przy równoczesnym zagwarantowaniu dobrego poziomu usług. Wielką zaletą naszej propozycji będzie możliwość wyboru spośród bardzo wielu różnych samochodów. Stale realizujemy inwestycje i rozbudowujemy swoją flotę samochodów, przez co będziemy mogli sprostać wymaganiom każdej osoby. Wynajem samochodów Kluczbork będzie dotyczył niewielkich pojazdów miejskich, dużych aut rodzinnych, ekskluzywnych pojazdów dla celów biznesowych lub wozów pakownych, dobrych do przewozu ciężkich przedmiotów. Wypożyczalnia aut Kluczbork dba jednakże nie tylko o wygodę swoich klientów, ale także o ich bezpieczeństwo. Regularnie naprawiane auta są całkowicie sprawne technicznie, natomiast zadbane wnętrza powodują, iż każda podróż to jednym słowem ogromna radość. Nasza firma zatrudnia oprócz tego dobrych pracowników, którzy z radością wytłumaczą wszystkie kwestie powiązane z wynajmowaniem. Wystarczy jeden kontakt z naszymi pracownikami, żeby przekonać się na własnej skórze, że wynajem aut Kluczbork będzie mógł być wygodny, bardzo tani i równocześnie całkowicie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Kluczbork

Wypożyczalnia aut Kluczbork tanio

Przystępny poziom cen a także niskie kaucje to z pewnością bardzo duże zalety, jakie czynią tę propozycję tak ciekawą, lecz na tym zdecydowanie nie koniec plusów owych ofert. Wypożyczalnia samochodów Kluczbork po pierwsze troszczy się o dobry poziom bezpieczeństwa swoich klientów. Za każdym razem mamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, jakie zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszelakich pasażerów. Najistotniejsze jest jednak to, że w tej wypożyczalni nikt nie spotka się z samochodami w marnym stanie mechanicznym, jakimi w zasadzie strach jeździć. Pojazdy często przechodzą badania techniczne i jeżeli tylko znajdziemy jakieś usterki, to natychmiastowo je naprawiamy. Wynajem samochodów Kluczbork jest więc tym samym maksymalnie bezpieczny oraz co ważne, bez znaczenia dla wyboru pojazdu, w każdym przypadku każdy może liczyć na wyjątkowo komfortową podróż, bez znaczenia dla jej długości. Konkurencyjny poziom cen oraz minimum formalności są efektem doskonałej optymalizacji funkcjonowania naszej wypożyczalni. Nie stawiamy sporych wymagań wobec naszych klientów, a i jednocześnie chcemy maksymalnie obniżać niezbędne kaucje. Wypożyczalnia aut Kluczbork wypełni przy tym potrzeby każdej osoby. W tym przypadku wynajem aut Kluczbork dotyczy bowiem samochodów z przeróżnych segmentów, w tym samochodów naprawdę dużych, jakimi wygodnie będzie można przewozić przeróżne przedmioty. Co jeszcze ważniejsze, w tym przypadku ceny są naprawdę konkurencyjne bez znaczenia dla tego, czy proces wynajmu będzie krótkoterminowy albo na naprawdę długi okres czasu. Każda osoba z pewnością bardzo elastycznie dobierze ofertę do swoich potrzeb.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kluczbork Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kluczbork Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kluczbork Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kluczbork Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kluczbork tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kluczbork Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kluczbork Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kluczbork Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kluczbork Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kluczbork Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kluczbork Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKluczbork Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKluczbork Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kluczbork Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kluczbork tanio

Stworzenie wygodnych i tanich usług powiązanych z wynajmem aut Kluczbork od początku było naszą najistotniejszą misją. Chcielibyśmy być konkurencyjni w branży nie tylko oferując samochody w przystępnej cenie, lecz przede wszystkim również w idealnym stanie technicznym. Wypożyczalnia samochodów Kluczbork do tego intensywnie realizuje inwestycje we flotę swoich aut. Mamy tym samym ich duży wybór, co bez wątpienia każdemu ułatwia doskonałe dopasowanie usług do własnych preferencji. U nas minimum formalności a także komfort korzystania z pojazdów będą zawsze gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kluczbork tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

opolskie@armanda.pl

,Kluczbork

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl