WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PRUDNIK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Prudnik

Wynajem samochodów Prudnik tanio

Płatne wynajęcie wozu wielu ludziom kojarzy się z naprawdę dużą ceną, a do tego z ogromem formalności, które przed podpisaniem umowy będzie należało spełnić. Inną kwestią będą kaucje, które zazwyczaj są tak duże, że mocno zniechęcają do skorzystania z usług. Zdecydowanie inaczej jest jednakże w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Prudnik próbuje bowiem jak może, aby zapewnić dobry poziom ofert cenowych a także minimum spraw formalnych przy jednoczesnym zagwarantowaniu dobrego poziomu usług. Ogromną zaletą tej oferty będzie opcja wyboru spośród bardzo wielu różnorodnych aut. Nieustannie realizujemy inwestycje i poszerzamy swoją flotę pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby. Wynajem samochodów Prudnik będzie dotyczył małych pojazdów miejskich, dużych aut rodzinnych, eleganckich pojazdów dla celów biznesowych lub aut pakownych, doskonałych do przewozu ciężkich przedmiotów. Wypożyczalnia aut Prudnik dba jednakże naturalnie nie tylko o komfort swoich klientów, jednak również o ich poczucie bezpieczeństwa. Często serwisowane auta są maksymalnie sprawne mechanicznie, natomiast zadbane wnętrza sprawiają, iż każda podróż to zwyczajnie ogromna radość. Nasza wypożyczalnia zatrudnia do tego dobrych pracowników, jacy z radością wyjaśnią wszystkie sprawy powiązane z wypożyczaniem. Wystarczy krótki kontakt z naszymi pracownikami, aby przekonać się na własnej skórze, że wynajem aut Prudnik będzie mógł być wygodny, bardzo niedrogi i równocześnie w pełni bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Prudnik

Wypożyczalnia aut Prudnik tanio

Atrakcyjny poziom cen oraz niewielkie kaucje to bez wątpienia duże zalety, które czynią tę ofertę tak konkurencyjną, jednak na tym absolutnie nie koniec plusów owych usług. Wypożyczalnia samochodów Prudnik przede wszystkim troszczy się o najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich klientów. Przede wszystkim posiadamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, jakie zabezpieczają zarówno kierowcę, jak również wszelakich pasażerów. Najważniejsze jest jednakże to, iż w naszej wypożyczalni nikt nie spotka się z samochodami w złym stanie mechanicznym, jakimi w zasadzie strach jeździć. Auta cały czas przechodzą badania techniczne oraz jeżeli tylko odnajdziemy jakieś usterki, to szybko je naprawiamy. Wynajem samochodów Prudnik jest więc dzięki temu bezpieczny oraz co ważne, niezależnie od wyboru samochodu, w każdym przypadku każdy będzie mógł liczyć na wyjątkowo komfortową jazdę, niezależnie od jej długości. Niski poziom cen oraz minimum formalności są efektem doskonałej optymalizacji funkcjonowania naszej firmy. Nie postawiliśmy sporych wymagań wobec naszych klientów, a i równocześnie chcemy maksymalnie obniżać wymagane kaucje. Wypożyczalnia aut Prudnik spełni oprócz tego wymagania każdego klienta. W naszym przypadku wynajem aut Prudnik dotyczy bowiem pojazdów z przeróżnych klas, w tym samochodów naprawdę pojemnych, jakimi bezproblemowo można przewieźć przeróżne rzeczy. Co jeszcze ważniejsze, w naszym przypadku oferty cenowe są bardzo atrakcyjne bez znaczenia dla tego, czy wynajem będzie na krótki czas czy na bardzo długi okres czasu. Każdy klient z pewnością niezwykle elastycznie dopasuje ofertę do swoich potrzeb.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Prudnik Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Prudnik Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Prudnik Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Prudnik Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Prudnik tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Prudnik Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Prudnik Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Prudnik Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Prudnik Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Prudnik Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Prudnik Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPrudnik Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPrudnik Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Prudnik Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Prudnik tanio

Stworzenie wygodnych oraz niedrogich usług związanych z wynajmem aut Prudnik zawsze było naszą najistotniejszą misją. Chcielibyśmy być konkurencyjni na rynku nie tylko oferując auta w rozsądnej cenie, lecz po pierwsze także w doskonałym stanie technicznym. Wypożyczalnia samochodów Prudnik do tego intensywnie realizuje inwestycje we flotę własnych samochodów. Mamy dzięki temu ich duży wybór, co z pewnością każdej osobie upraszcza doskonałe dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb. U nas minimum spraw formalnych a także komfort korzystania z samochodów będą w każdej sytuacji gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Prudnik tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

opolskie@armanda.pl

,Prudnik

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl