WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW MIELEC

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Mielec

Wynajem samochodów Mielec tanio

Konieczność pożyczenia pojazdu może praktycznie przytrafić się każdej osobie, niezależnie od tego, czy będziemy chcieli samochodu do celów indywidualnych, lub może do firmowych. Wyszukując odpowiedniej firmy w każdej sytuacji opłaca się zwrócić uwagę na to, czy profesjonalnie podchodzi do swoich usług i z tego dokładnie powodu dobrze będzie ocenić to, co zapewnia nasza fachowa wypożyczalnia samochodów Mielec. Pozostajemy wypożyczalnią z wieloletnim doświadczeniem, która nieustannie zmierza do tego, aby zapewniać własne usługi na najlepszym możliwym poziomie. Skutkuje to w wielu elementach naszych usług. Na przykład wynajem samochodów Mielec w naszym przypadku dotyczy samochodów bardzo zróżnicowanych, z wielu różnych klas, co na pewno upraszcza ich przystosowanie do indywidualnych wymagań. Druga kwestia to jednak nie jest nam obojętne bezpieczeństwo naszych klientów. U nas niedopuszczalna jest sytuacja, w której klient dostaje pojazd niesprawny technicznie, a to na nieszczęście zdarza się całkiem regularnie u firm konkurencyjnych. Często naprawiane samochody gwarantują bezpieczną i przyjemną podróż w każdych warunkach. Wypożyczalnia aut Mielec specjalizuje się tak w wypożyczaniu krótkoterminowym, jak również długoterminowym. W naszej firmie nie będzie miała znaczenia to, na jak długo będziesz samochodu potrzebował. W każdej sytuacji ceny będą przystępne, natomiast same usługi można w elastyczny sposób przystosować do danych potrzeb. Warto już w tej chwili poznać dokładnie, jak w naszym przypadku prezentuje się wynajem aut Mielec. Profesjonalni pracownicy czekają na kontakt, dokładnie opisując usługi i odpowiadając na wszelkie pojawiające się zapytania albo wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Mielec

Wypożyczalnia aut Mielec tanio

Świetny poziom bezpieczeństwa to z pewnością jeden z podstawowych atutów, z jakimi spotykają się klienci korzystający z tej usługi. Wypożyczalnia samochodów Mielec dokłada najwyższych starań do tego, żeby samochody były w świetnym stanie technicznym i schludnie utrzymane w środku. Tym samym samochody często przechodzą przeglądy techniczne, a wszystkie odnalezione awarie są natychmiastowo usuwane przez zespół profesjonalnych mechaników. Cały czas myjemy również wnętrza samochodów, dzięki czemu podróż nimi jest naprawdę wygodna. Wynajem samochodów Mielec, jakie są w idealnym stanie technicznym to jednakże nie wszystko. Za bezpieczeństwem stoją tutaj też kompleksowe polisy ubezpieczeń, chroniące zarówno kierowcę, jak również wszystkich pasażerów jadących autem. Na tym jednak nie koniec naszych zalet. Jeśli spotkaliście się Państwo z dużą ilością spraw formalnych do spełnienia w czasie podpisywania umowy, to w tym przypadku owego kłopotu nie spotkacie. Wypożyczalnia aut Mielec ograniczyła do absolutnego minimum kwestie formalne, ułatwiając w ten sposób wynajem i jednocześnie pobierając małe kaucje. Dla nas dodatkowo nie będzie miało znaczenia to, czy nasz klient będzie chciał skorzystać z wynajmu aut Mielec wyłącznie na parę dni, albo może szukać pojazdu na wiele tygodni lub miesięcy. Cena zawsze będzie naprawdę atrakcyjna, a usługę można bardzo dokładnie dopasować do swoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu, nasi konsultanci z radością bardzo skrupulatnie opiszą kompletny zakres wykonywanych przez nas usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Mielec Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Mielec Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Mielec Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Mielec Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mielec tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Mielec Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mielec Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Mielec Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Mielec Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Mielec Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Mielec Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMielec Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMielec Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Mielec Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Mielec tanio

Dostarczanie usług na najlepszym poziomie, jednak w konkurencyjnej cenie. Ta dokładnie misja była postawiona przed naszą firmą w chwili jej startu. Nieustanne zmierzanie do celu doprowadziło do tego, że dzisiaj ta wypożyczalnia samochodów Mielec może pochwalić się bardzo konkurencyjną ofertą. Posiadamy wielki wręcz wybór samochodów, jakie czekają na naszych klientów, jak i gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe przy każdej długości wynajmu. Wynajem aut Mielec będzie poza tym bezpieczny. Mamy pełne polisy ubezpieczeniowe i dokładnie doglądamy stanu mechanicznego aut.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Mielec tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

podkarpackie@armanda.pl

,Mielec

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl