WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PRZEMYŚL

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Przemyśl

Wynajem samochodów Przemyśl tanio

Konieczność wypożyczenia pojazdu może tak naprawdę przytrafić się wszystkim, bez znaczenia dla tego, czy będziemy chcieli samochodu do celów indywidualnych, bądź może do biznesowych. Poszukując dobrej firmy w każdej sytuacji warto zwrócić uwagę na to, czy fachowo podchodzi do własnych usług oraz z tego dokładnie powodu dobrze będzie sprawdzić to, co zapewnia nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów Przemyśl. Pozostajemy wypożyczalnią z wieloletnim doświadczeniem, jaka nieustannie dąży do tego, by oferować własne usługi na najwyższym osiągalnym poziomie. Objawia się to w licznych częściach naszych usług. Chociażby wynajem samochodów Przemyśl w tym przypadku dotyczy samochodów bardzo zróżnicowanych, z wielu różnorodnych segmentów, co bez wątpienia ułatwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Druga kwestia to jednakże nie jest naszej firmie obojętne bezpieczeństwo naszych klientów. U nas niedopuszczalna będzie sytuacja, w której klient dostaje pojazd niesprawny mechanicznie, a to niestety zdarza się dość regularnie u konkurencji. Regularnie serwisowane pojazdy gwarantują bezpieczną a także przyjemną podróż w każdych warunkach. Wypożyczalnia aut Przemyśl specjalizuje się zarówno w wypożyczaniu krótkoterminowym, jak również długoterminowym. W naszej firmie nie ma znaczenia to, na jak długo będziesz pojazdu potrzebował. W każdym przypadku ceny pozostają atrakcyjne, a same usługi można w wygodny sposób dopasować do danych potrzeb. Opłaca się już dzisiaj sprawdzić dokładnie, jak w tym przypadku wygląda wynajem aut Przemyśl. Nasi pracownicy czekają na kontakt, skrupulatnie opisując usługi i odpowiadając na wszystkie pojawiające się zapytania czy wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Przemyśl

Wypożyczalnia aut Przemyśl tanio

Świetny poziom bezpieczeństwa stanowi z pewnością jeden z podstawowych atutów, z jakimi spotykają się klienci chcący skorzystać z naszej usługi. Wypożyczalnia samochodów Przemyśl dokłada najwyższych starań do tego, aby auta pozostawały w idealnym stanie mechanicznym a także schludnie utrzymane we wnętrzu. Tym samym pojazdy często przechodzą przeglądy techniczne, a wszelkie odnalezione awarie są natychmiast usuwane przez ekipę świetnych mechaników. Stale sprzątamy również wnętrza pojazdów, dzięki czemu podróż nimi jest zdecydowanie wygodna. Wynajem samochodów Przemyśl, które będą w doskonałym stanie technicznym to jednak nie wszystko. Za bezpieczeństwem stoją u nas też kompleksowe polisy ubezpieczeniowe, chroniące tak kierowcę, jak również wszystkich pasażerów podróżujących samochodem. Na tym tymczasem zdecydowanie nie koniec naszych zalet. Jeżeli spotkaliście się Państwo z dużą ilością spraw formalnych do zrealizowania podczas podpisywania umowy, to w tym przypadku takiego problemu nie będzie. Wypożyczalnia aut Przemyśl zmniejszyła do absolutnego minimum sprawy formalne, upraszczając dzięki temu wynajem i jednocześnie doliczając małe kaucje. Dla naszej firmy dodatkowo nie ma znaczenia to, czy klient chce skorzystać z wynajmu aut Przemyśl tylko na parę dni, lub może szukać samochodu na parę tygodni lub miesięcy. Cena w każdej sytuacji jest bardzo atrakcyjna, a usługę będzie można naprawdę dokładnie przystosować do własnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy z radością naprawdę skrupulatnie opiszą pełen zakres oferowanych przez naszą firmę możliwości.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Przemyśl Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Przemyśl Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Przemyśl Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Przemyśl Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Przemyśl tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Przemyśl Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Przemyśl Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Przemyśl Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Przemyśl Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Przemyśl Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Przemyśl Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPrzemyśl Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPrzemyśl Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Przemyśl Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Przemyśl tanio

Oferowanie usług na dobrym poziomie, lecz w konkurencyjnej cenie. Taka właśnie misja została postawiona przed naszą firmą w momencie jej otwierania. Nieustanne zmierzanie do założenia doprowadziło do tego, że obecnie ogromna wypożyczalnia samochodów Przemyśl może pochwalić się niezwykle profesjonalną ofertą. Posiadamy ogromny wręcz wybór aut, jakie czekają na naszych klientów, jak i zapewniamy dobre warunki cenowe przy każdej długości wynajmu. Wynajem aut Przemyśl będzie oprócz tego bezpieczny. Mamy kompletne polisy ubezpieczeniowe a także skrupulatnie doglądamy stanu technicznego samochodów.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Przemyśl tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

podkarpackie@armanda.pl

,Przemyśl

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie




Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl