WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KARTUZY

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kartuzy

Wynajem samochodów Kartuzy tanio

Obecnie pojazd jest wręcz niezbędny w codziennym życiu, niezbędny jest, na przykład, aby dostać się do miejsca pracy, do sklepu, czy po prostu do szybszego podróżowania. Oczywiście, nasz pojazd nie zawsze będzie całkowicie sprawny, niekiedy będzie mógł się zepsuć. Dlatego właśnie w tego typu sytuacji z całą pewnością sprawdzi się nasza wypożyczalnia samochodów Kartuzy, gdyż mamy w swojej ofercie wiele różnego rodzaju samochodów. Z dużej oferty mogą skorzystać także osoby, które potrzebują pojazd na przykład w czasie wyjazdu służbowego z dala od firmy. Niezależnie od potrzeb każdy klient na pewno odszuka coś dla siebie. Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmowaniem pojazdów z wieloletnim doświadczeniem. Zwłaszcza z tego powodu w ofercie mamy wiele różnych pojazdów, co z pewnością może ułatwić każdemu wybór tego odpowiedniego. W naszym przypadku wynajem samochodów Kartuzy wiąże się z najlepszą jakością aut, a jednocześnie z atrakcyjną ceną świadczonej usługi. Możliwe będzie to w głównej mierze z tego powodu, iż często serwisujemy oraz kontrolujemy samochody, co powoduje, iż w każdym przypadku są w pełni sprawne. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam na zminimalizowanie kosztów firmowych bez uszczerbku na jakości usługi. To chociażby dzięki temu wynajem aut Kartuzy w naszej wypożyczalni będzie dla każdej osoby niesłychanie korzystny. Co więcej, troszczymy się o czas oraz wygodę wszystkich swoich klientów, tym samym właśnie wszystkie formalności związane z wynajęciem tutaj auta zredukowaliśmy do niezbędnego minimum.

wypożyczalnia samochodów Kartuzy

Wypożyczalnia aut Kartuzy tanio

W branży znaleźć można mnóstwo firm, które zapewniają wypożyczenie auta, dlatego zapewne niejedna osoba głowi się, z jakiego powodu to właśnie z naszych możliwości warto skorzystać. Przede wszystkim w naszej firmie wynajem aut Kartuzy odbywa się na możliwie najwyższym poziomie, chodzi zarówno o atrakcyjne warunki cenowe, jak również doskonałą klasę oferowanych aut. Każdy firmowy wóz jest regularnie poddawany przeglądom, co gwarantuje jego pełną sprawność. Wszelkie czynności serwisowe naszych samochodów wykonywane są przez wykwalifikowanych i niezwykle doświadczonych mechaników, co po prostu zwiększa pewność co do klasy tych usług. Dodatkowo, każdy pojazd jest we wnętrzu wysprzątany i w pełni wyposażony. To zapewnia klientom poczucie komfortu i wygody w czasie korzystania z wypożyczonego od naszej firmy samochodu. Oprócz tego, ta wypożyczalnia samochodów Kartuzy troszczy się też o usatysfakcjonowanie swoich klientów pod względem finansowym. Dlatego właśnie ceny dotyczące wynajmowania są konkurencyjne oraz dopasowane do realnego stanu oferowanego pojazdu. W ogromnej ofercie znaleźć można różne pojazdy z wszystkich segmentów, a tym samym wybór jest naprawdę szeroki. Poza tym, zawsze klient będzie mógł liczyć na wsparcie w dopasowaniu odpowiedniego pojazdu do indywidualnych wymagań. Zawsze ta wypożyczalnia aut Kartuzy przygotowuje korzystną ofertę, w której znajdzie się wysokiej jakości samochód dostępny w uczciwej cenie. Nasza firma z powodzeniem świadczy wszystkie usługi już od długiego czasu, i w tym czasie zdobiliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę. To właśnie pozwala naszej firmie ograniczanie firmowych kosztów, co przekłada się na atrakcyjniejszą cenę realizowanych usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kartuzy Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kartuzy Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kartuzy Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kartuzy Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kartuzy tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kartuzy Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kartuzy Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kartuzy Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kartuzy Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kartuzy Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kartuzy Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKartuzy Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKartuzy Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kartuzy Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kartuzy tanio

Po pierwsze postawiliśmy na jakość oraz sprawność aut, które oferujemy swoim klientom. Dlatego właśnie nasza wypożyczalnia aut Kartuzy stale przeprowadza badania mechaniczne wszystkich posiadanych pojazdów. Dzięki temu ich stan mechaniczny jest nieustannie świetny, co ma przełożenie na wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort naszych klientów. Dodatkowo ważne z pewnością okaże się to, iż w naszej firmie wynajem samochodów Kartuzy w każdym przypadku odbywa się w rozsądnych dla obydwu stron ofertach cenowych, gdyż doskonała jakość usług idzie w parze z atrakcyjnymi kosztami.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kartuzy tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

pomorskie@armanda.pl

,Kartuzy

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl