WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RUMIA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Rumia

Wynajem samochodów Rumia tanio

Dzisiaj samochód jest absolutnie potrzebny w codziennym życiu, potrzebny będzie, choćby, żeby dojechać do miejsca pracy, na zakupy, czy zwyczajnie do łatwiejszego przemieszczania się. Oczywiście, nasz wóz nie zawsze jest całkowicie sprawny, czasami będzie mógł się zepsuć. Dlatego właśnie w owej sytuacji z pewnością sprawdzi się nasza wypożyczalnia samochodów Rumia, ponieważ mamy w swojej ofercie sporo różnego typu aut. Z obecnej oferty będą mogły korzystać też osoby, jakie potrzebują auto choćby w trakcie wyjazdu służbowego z dala od firmy. Niezależnie od potrzeb każda osoba z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Jesteśmy firmą trudniącą się wypożyczaniem samochodów z wieloletnim doświadczeniem. Zwłaszcza dzięki temu w ofercie mamy wiele różnorodnych aut, co na pewno może ułatwić każdemu wybranie tego idealnego. W tym przypadku wynajem samochodów Rumia będzie wiązał się z najlepszą klasą aut, i jednocześnie z niską ceną świadczonej usługi. Osiągalne jest to po pierwsze dlatego, iż nieustannie serwisujemy oraz kontrolujemy samochody, co sprawia, że zawsze są zdecydowanie sprawne. Duże doświadczenie pozwoliło naszej firmie na zminimalizowanie kosztów własnych bez strat na jakości usługi. To właśnie z tego powodu wynajem aut Rumia w naszej firmie będzie dla każdego niesłychanie korzystny. Co więcej, troszczymy się o czas oraz komfort wszystkich swoich klientów, dlatego właśnie wszystkie sprawy formalne związane z wynajęciem u nas auta ograniczyliśmy do niezbędnego minimum.

wypożyczalnia samochodów Rumia

Wypożyczalnia aut Rumia tanio

W branży działa mnóstwo przedsiębiorstw, jakie oferują wynajęcie samochodu, dlatego pewnie niejedna osoba głowi się, z jakiego powodu to dokładnie z naszych usług warto skorzystać. Po pierwsze u nas wynajem aut Rumia wykonywany jest na możliwie najwyższym poziomie, chodzi zarówno o przystępne ceny, jak i doskonałą jakość dostarczanych pojazdów. Każdy nasz samochód jest regularnie poddawany badaniom technicznym, co zapewnia jego całkowitą sprawność. Wszystkie czynności serwisowe naszych samochodów wykonywane są przez profesjonalnych a także niezwykle doświadczonych mechaników, co tylko podnosi pewność co do klasy tych usług. Co więcej, każdy wóz jest we wnętrzu wysprzątany i doskonale wyposażony. To zapewnia klientom poczucie komfortu i wygody w trakcie prowadzenia wynajętego od naszej firmy wozu. Co więcej, nasza wypożyczalnia samochodów Rumia troszczy się również o usatysfakcjonowanie swoich klientów pod względem finansowym. W związku z tym właśnie oferty cenowe dotyczące wynajmu są przystępne oraz dopasowane do faktycznego stanu oferowanego samochodu. W ogromnej ofercie znajdują się różnorodne auta z wszystkich klas, a dzięki temu wybór jest naprawdę pokaźny. Poza tym, zawsze nasz klient będzie mógł liczyć na pomoc w dopasowaniu odpowiedniego samochodu do prywatnych wymagań. Za każdym razem ta wypożyczalnia aut Rumia przygotowuje atrakcyjną ofertę, w której znajdzie się dobrej jakości pojazd dostępny w atrakcyjnej cenie. Nasza firma z powodzeniem realizuje swoje usługi już od wielu lat, a w tym okresie zdobiliśmy potrzebne doświadczenie a także wiedzę. To wszystko umożliwia nam ograniczanie własnych kosztów, co przekłada się na lepszą cenę realizowanych usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Rumia Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Rumia Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Rumia Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Rumia Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rumia tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Rumia Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rumia Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Rumia Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Rumia Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Rumia Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Rumia Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRumia Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRumia Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Rumia Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Rumia tanio

W głównej mierze stawiamy na jakość a także sprawność pojazdów, które oferujemy własnym klientom. Dlatego właśnie ta wypożyczalnia aut Rumia stale przeprowadza przeglądy techniczne wszystkich posiadanych samochodów. Tym samym ich stan techniczny pozostaje nieustannie doskonały, co ma przełożenie na wysoki poziom bezpieczeństwa a także komfort wszystkich klientów. Dodatkowo ważne na pewno będzie to, iż w naszej firmie wynajem samochodów Rumia w każdej sytuacji odbywa się w przystępnych dla obu stron ofertach cenowych, ponieważ doskonała jakość usług łączy się u nas z przystępnymi kosztami.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Rumia tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

pomorskie@armanda.pl

,Rumia

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl