WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SŁUPSK

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Słupsk

Wynajem samochodów Słupsk tanio

Obecnie samochód jest naprawdę potrzebny w codziennym życiu, niezbędny będzie, na przykład, żeby dojechać do pracy, na zakupy, czy po prostu do łatwiejszego przemieszczania się. Oczywiście, nasz wóz nie w każdej sytuacji jest w pełni sprawny, czasami będzie mógł się zepsuć. Dlatego właśnie w owej sytuacji z całą pewnością sprawdzi się ta wypożyczalnia samochodów Słupsk, gdyż posiadamy w swej ofercie sporo przeróżnego rodzaju samochodów. Z ogromnej oferty będą mogły skorzystać też osoby, jakie potrzebują auto chociażby w trakcie wyjazdu biznesowego z daleko od domu. Niezależnie od potrzeb każda osoba z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Jesteśmy firmą zajmującą się wypożyczaniem samochodów z dużym doświadczeniem. W głównej mierze z tego powodu w ofercie mamy wiele różnorodnych samochodów, co na pewno ułatwi każdej osobie wybór tego idealnego. W tym przypadku wynajem samochodów Słupsk wiąże się z najlepszą klasą pojazdów, a jednocześnie z niską ceną realizowanej usługi. Możliwe jest to przede wszystkim dlatego, że często serwisujemy i kontrolujemy samochody, co powoduje, że zawsze są zdecydowanie sprawne. Duże doświadczenie pozwoliło naszej firmie na zminimalizowanie kosztów prowadzenia biznesu bez strat na jakości usługi. To właśnie z tego powodu wynajem aut Słupsk w naszej firmie jest dla każdej osoby naprawdę korzystny. Dodatkowo, dbamy o czas a także wygodę wszystkich naszych klientów, tym samym właśnie wszystkie sprawy formalne powiązane z wynajęciem u nas auta ograniczyliśmy do niezbędnego minimum.

wypożyczalnia samochodów Słupsk

Wypożyczalnia aut Słupsk tanio

W branży znaleźć można mnóstwo firm, jakie zapewniają wynajęcie auta, w związku z czym pewnie niejedna osoba głowi się, z jakiego powodu to właśnie z naszych usług opłaca się skorzystać. W głównej mierze w naszej firmie wynajem aut Słupsk odbywa się na możliwie najlepszym poziomie, chodzi zarówno o przystępne ceny, jak i świetną jakość dostarczanych aut. Każdy nasz wóz jest regularnie poddawany badaniom technicznym, co zapewnia jego pełną sprawność. Wszelkie prace serwisowe naszych samochodów przeprowadzane są przez wykwalifikowanych a także niezwykle doświadczonych mechaników, co po prostu podnosi pewność co do jakości naszych usług. Do tego, każdy wóz jest w środku wysprzątany i w pełni wyposażony. To zapewnia klientom poczucie komfortu oraz wygody w trakcie prowadzenia wynajętego od naszej firmy samochodu. Co więcej, nasza wypożyczalnia samochodów Słupsk dba także o zadowolenie swoich klientów pod względem cenowym. Z tego powodu właśnie oferty cenowe dotyczące wynajmu są konkurencyjne oraz dopasowane do realnego stanu oferowanego pojazdu. W naszej ofercie znajdują się przeróżne auta z wszystkich klas, i dzięki temu wybór jest naprawdę pokaźny. Co więcej, za każdym razem klient będzie mógł liczyć na pomoc w dopasowaniu odpowiedniego pojazdu do swoich wymagań. Za każdym razem ta wypożyczalnia aut Słupsk szykuje atrakcyjną ofertę, w jakiej będzie dobrej klasy samochód dostępny w konkurencyjnej cenie. Nasza wypożyczalnia z powodzeniem realizuje swoje usługi już od długiego czasu, a w tym okresie zdobiliśmy potrzebne doświadczenie a także wiedzę. To wszystko pozwala naszej firmie redukowanie firmowych kosztów, co przekłada się na lepszą cenę oferowanych usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Słupsk Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Słupsk Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Słupsk Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Słupsk Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Słupsk tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Słupsk Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Słupsk Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Słupsk Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Słupsk Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Słupsk Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Słupsk Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSłupsk Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSłupsk Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Słupsk Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Słupsk tanio

Po pierwsze postawiliśmy na jakość i sprawność pojazdów, które dostarczamy własnym klientom. Z tego powodu właśnie nasza wypożyczalnia aut Słupsk często przeprowadza badania techniczne wszystkich posiadanych samochodów. Tym samym ich stan mechaniczny będzie nieustannie doskonały, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa a także komfort wszystkich klientów. Dodatkowo ważne z pewnością okaże się to, iż w naszej firmie wynajem samochodów Słupsk zawsze wykonywany jest w korzystnych dla obu stron cenach, ponieważ doskonała jakość usług łączy się u nas z konkurencyjnymi kosztami.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Słupsk tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

pomorskie@armanda.pl

,Słupsk

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl