WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SOPOT

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Sopot

Wynajem samochodów Sopot tanio

Dziś wóz jest wręcz niezbędny w codziennym funkcjonowaniu, niezbędny jest, na przykład, aby dostać się do pracy, na zakupy, czy zwyczajnie do szybszego podróżowania. Jak wiadomo, nasz wóz nie zawsze jest całkowicie sprawny, czasami będzie mógł się popsuć. Dlatego między innymi w takiej sytuacji niewątpliwie sprawdzi się ta wypożyczalnia samochodów Sopot, gdyż posiadamy w swej ofercie sporo różnego rodzaju pojazdów. Z obecnej oferty będą mogły korzystać również osoby, które potrzebują samochód choćby w trakcie wyjazdu biznesowego z daleko od domu. Niezależnie od potrzeb każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy firmą zajmującą się wypożyczaniem aut z wieloletnim doświadczeniem. Zwłaszcza z tego powodu w propozycji mamy wiele różnych samochodów, co z pewnością ułatwi każdej osobie wybór tego idealnego. W tym przypadku wynajem samochodów Sopot wiąże się z najlepszą klasą samochodów, i równocześnie z niską ceną świadczonej usługi. Osiągalne będzie to w głównej mierze z tego powodu, iż nieustannie naprawiamy oraz monitorujemy samochody, co powoduje, że stale są zdecydowanie sprawne. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło naszej firmie na zminimalizowanie kosztów prowadzenia biznesu bez uszczerbku na jakości wynajmu. To właśnie w związku z tym wynajem aut Sopot w naszej firmie jest dla każdego naprawdę korzystny. Dodatkowo, dbamy o czas i wygodę wszystkich swoich klientów, tym samym właśnie wszelkie formalności związane z wypożyczeniem tutaj auta zmniejszyliśmy do niezbędnego minimum.

wypożyczalnia samochodów Sopot

Wypożyczalnia aut Sopot tanio

W branży działa mnóstwo firm, jakie oferują wypożyczenie auta, dlatego pewnie niejedna osoba głowi się, dlaczego to właśnie z naszych możliwości opłaca się korzystać. Po pierwsze u nas wynajem aut Sopot odbywa się na jak najwyższym poziomie, chodzi zarówno o atrakcyjne ceny, jak również doskonałą klasę oferowanych aut. Każdy nasz samochód jest często poddawany badaniom technicznym, co gwarantuje jego pełną sprawność. Wszystkie czynności serwisowe naszych samochodów realizowane są przez profesjonalnych a także bardzo doświadczonych mechaników, co tylko podnosi pewność co do klasy tych usług. Co więcej, każdy pojazd jest we wnętrzu schludny i w pełni wyposażony. To daje klientom poczucie komfortu a także wygody w czasie korzystania z wynajętego od naszej firmy samochodu. Do tego, ta wypożyczalnia samochodów Sopot dba także o usatysfakcjonowanie swoich klientów pod kątem cenowym. W związku z tym właśnie ceny dotyczące wynajmu są przystępne i dostosowane do faktycznego stanu oferowanego samochodu. W ogromnej ofercie znaleźć można przeróżne pojazdy z wszystkich segmentów, a dzięki temu wybór jest niezwykle pokaźny. Co więcej, za każdym razem klient będzie mógł liczyć na wsparcie w dopasowaniu odpowiedniego samochodu do osobistych wymagań. Zawsze nasza wypożyczalnia aut Sopot szykuje korzystną ofertę, w której będzie wysokiej klasy wóz dostępny w atrakcyjnej cenie. Nasza firma z powodzeniem świadczy swoje usługi już od wielu lat, a w tym okresie zdobiliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę. To wszystko pozwala naszej firmie minimalizowanie firmowych kosztów, co ma przełożenie na atrakcyjniejszą cenę oferowanych usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sopot Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sopot Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sopot Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sopot Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sopot tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sopot Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sopot Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sopot Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sopot Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sopot Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sopot Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSopot Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSopot Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sopot Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Sopot tanio

W głównej mierze stawiamy na jakość oraz sprawność samochodów, które oferujemy swoim klientom. Dlatego właśnie ta wypożyczalnia aut Sopot regularnie przeprowadza badania techniczne wszystkich posiadanych samochodów. Dzięki temu ich stan techniczny będzie zawsze idealny, co ma przełożenie na bezpieczeństwo oraz komfort wszystkich klientów. Dodatkowo ważne z pewnością okaże się to, iż u nas wynajem samochodów Sopot zawsze odbywa się w korzystnych dla obu stron ofertach cenowych, gdyż najwyższa jakość usług łączy się u nas z przystępnymi kosztami.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Sopot tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

pomorskie@armanda.pl

,Sopot

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl