WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW USTKA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Ustka

Wynajem samochodów Ustka tanio

Najczęściej wypożyczeniem auta zainteresowane mogą być osoby, jakie są chociażby na wyjeździe służbowym, muszą gdzieś z portu lotniczego dojechać, bądź po prostu są w sytuacji, w której ich wóz się zepsuł. Jak wiadomo, dziś bez samochodu normalne funkcjonalnie i przemieszczanie się jest bardzo uciążliwe. Z tego powodu właśnie nasza wypożyczalnia świadczy usługi związane z wynajmowaniem różnego typu aut, a propozycja dotyczy różnych klas. Tym samym wynajem samochodów Ustka jest osiągalny dla każdego. Nasza firma realizuje swoje usługi już od wielu lat, i w owym okresie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, jednak też potrzebnej wiedzy. Wszystko to spowodowało, że wynajem aut Ustka w tej wypożyczalni odbywa się przede wszystkim w konkurencyjnych cenach. Jednocześnie każdy samochód jest z gwarancją najwyższej klasy oraz pełnej sprawności. Możliwe pozostaje to dzięki regularnym przeglądom, którym poddawane są wszystkie auta. Dlatego właśnie każdy gotowy do wypożyczenia wóz jest w pełni sprawny, wysprzątany i zadbany, jak również odpowiednio wyposażony. Wszystko to oferujemy w naprawdę rozsądnej cenie. Co więcej, u nas wypożyczalnia samochodów Ustka wykonuje usługi sprawnie, bowiem do minimum zredukowaliśmy wszelkie sprawy formalne, jakie są powiązane z wypożyczaniem. Po prostu dzięki swojemu doświadczeniu możemy zapewnić swym klientom wynajem wyłącznie samochodów najlepszej klasy, które są naprawdę sprawne technicznie, i wszystko to w bardzo sympatycznej atmosferze generowanej przez naszych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Ustka

Wypożyczalnia aut Ustka tanio

Z racji tego, że na rynku znaleźć można dużo firm, które oferują swym klientom wynajęcie odpowiedniego auta, to wybór tej jednej nie zalicza się do prostych zadań. Z tego powodu spróbujemy wytłumaczyć, dlaczego to dokładnie z naszych usług warto korzystać. Po pierwsze u nas wynajem samochodów Ustka odbywa się na najwyższym poziomie. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam na maksymalne dopasowanie usług do potrzeb klientów. Przede wszystkim każdy nasz samochód jest regularnie serwisowany, co pozwala na bieżąco usuwań wszystkie awarie. Tym samym zawsze klient dostaje maksymalnie sprawny samochód, jaki będzie można komfortowo użytkować. Co więcej, nasza wypożyczalnia aut Ustka gwarantuje czyste, a równocześnie doskonale wyposażone wozy. W szerokiej propozycji znajdują się auta różnorodnych klas, co pozwala na doskonałe dopasowanie auta do preferencji każdej osoby. Gdy chodzi o aspekty techniczne, to całą flotą zajmują się profesjonalni mechanicy, jacy mają naturalnie nie tylko dużą wiedzę, jednak także pokaźne doświadczenie w tym zakresie. Właśnie z tego powodu możemy zagwarantować najwyższą jakość samochodów, jakie są w pełni sprawne mechaniczne oraz odpowiednio naszykowane do jazdy. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest też fakt, że ta wypożyczalnia aut Ustka realizuje własne usługi w konkurencyjnych ofertach cenowych, co jest w naszej mocy choćby dzięki ograniczeniu kosztów własnych. Mimo iż cena będzie naprawdę przystępna, to jednak absolutnie nie wpływa na jakość oferowanych pojazdów, jaka jest doskonała.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ustka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ustka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ustka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ustka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ustka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ustka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ustka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ustka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ustka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikUstka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikUstka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ustka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Ustka tanio

Nasza wypożyczalnia samochodów Ustka po pierwsze postawiła na najdoskonalszą jakość swoich aut, jaka będzie zapewniona poprzez częste przeglądy mechaniczne. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim klientom po pierwsze wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania naszych samochodów. Równocześnie przemyślana oferta sprawia, iż wynajem aut Ustka w naszej firmie będzie naprawdę niskim kosztem. Co ważne regularnie realizujemy inwestycje w swoją flotę, co przekłada się na sprawne, solidne oraz maksymalnie wygodne pojazdy, bez znaczenia dla ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Ustka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

pomorskie@armanda.pl

,Ustka

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl