WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WEJHEROWO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Wejherowo

Wynajem samochodów Wejherowo tanio

Najczęściej wypożyczeniem pojazdu zainteresowane mogą być osoby, które będą na przykład na wyjeździe biznesowym, muszą gdzieś z lotniska dojechać, bądź zwyczajnie będą w sytuacji, w której ich pojazd się zepsuł. Oczywiście, dzisiaj bez samochodu sprawne funkcjonalnie i podróżowanie jest bardzo uciążliwe. Z tego powodu właśnie nasza wypożyczalnia świadczy usługi powiązane z wypożyczaniem wszelakiego typu aut, a propozycja dotyczy różnych klas. W ten sposób wynajem samochodów Wejherowo jest osiągalny dla każdej osoby. Nasza firma realizuje swoje usługi już od wielu lat, a w tym czasie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, jednak również potrzebnej wiedzy. Wszystko to spowodowało, że wynajem aut Wejherowo w tej wypożyczalni odbywa się przede wszystkim w dobrych ofertach cenowych. Równocześnie każdy pojazd jest z gwarancją najwyższej jakości i pełnej sprawności. Możliwe jest to dzięki regularnym badaniom technicznym, jakim poddawane są nasze pojazdy. Dlatego właśnie dowolny gotowy do wypożyczenia wóz jest maksymalnie sprawny, czysty oraz zadbany, jak również dobrze wyposażony. Wszystko to gwarantujemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz tego, u nas wypożyczalnia samochodów Wejherowo wykonuje usługi sprawnie, ponieważ do minimum zredukowaliśmy wszelkie sprawy formalne, jakie są powiązane z wynajmem. Po prostu dzięki swemu bagażowi doświadczeń możemy zaoferować swym klientom wynajem jedynie aut najwyższej jakości, jakie są naprawdę sprawne, a wszystko to w niesłychanie sympatycznej atmosferze tworzonej przez profesjonalnych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Wejherowo

Wypożyczalnia aut Wejherowo tanio

Z racji tego, że w branży znaleźć można mnóstwo firm, jakie oferują swoim klientom wynajęcie odpowiedniego auta, to wybór tej konkretnej nie będzie należało do prostych zadań. Z tego powodu spróbujemy wytłumaczyć, z jakiego powodu to właśnie z naszych usług opłaca się korzystać. Po pierwsze tutaj wynajem samochodów Wejherowo odbywa się na najwyższym poziomie. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam na jak najlepsze przystosowanie usług do preferencji klientów. Przede wszystkim każdy firmowy pojazd jest regularnie serwisowany, dzięki czemu można na bieżąco naprawiać wszelkie awarie. Tym samym za każdym razem nasz klient dostaje całkowicie zadbany pojazd, jaki będzie można bezpiecznie użytkować. Co więcej, ta wypożyczalnia aut Wejherowo oferuje czyste, jak i równocześnie świetnie wyposażone pojazdy. W ogromnej propozycji znajdują się auta różnych klas, co pozwala na dokładne dopasowanie wozu do potrzeb każdego klienta. Jeśli chodzi o elementy mechaniczne, to naszą flotą zajmują się profesjonalni mechanicy, którzy posiadają naturalnie nie tylko ogromną wiedzę, ale również duże doświadczenie w tym zakresie. Między innymi dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszą jakość samochodów, jakie są maksymalnie sprawne mechaniczne oraz odpowiednio przygotowane do jazdy. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest także to, iż ta wypożyczalnia aut Wejherowo realizuje wszystkie usługi w dobrych ofertach cenowych, co jest w naszej mocy między innymi dzięki zmniejszeniu wydatków firmowych. Mimo iż cena będzie stosunkowo przystępna, to jednak w żaden sposób nie ma wpływu na jakość oferowanych pojazdów, jaka jest doskonała.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wejherowo Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wejherowo Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wejherowo Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wejherowo Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wejherowo tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wejherowo Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wejherowo Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wejherowo Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wejherowo Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wejherowo Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wejherowo Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWejherowo Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWejherowo Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wejherowo Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Wejherowo tanio

Nasza wypożyczalnia samochodów Wejherowo po pierwsze postawiła na najlepszą jakość swoich aut, jaka może być zagwarantowana przez regularne przeglądy mechaniczne. Dlatego będziemy mogli zapewnić wszystkim klientom po pierwsze bezpieczeństwo użytkowania naszych samochodów. Jednocześnie przemyślana usługa powoduje, iż wynajem aut Wejherowo w naszej firmie jest naprawdę niewielkim kosztem. Co ważne nieustannie realizujemy inwestycje w swoją flotę, co przekłada się na sprawne technicznie, nowoczesne i w pełni komfortowe auta, niezależnie od ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Wejherowo tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

pomorskie@armanda.pl

,Wejherowo

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl