WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BĘDZIN

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Będzin

Wynajem samochodów Będzin tanio

Płatne wypożyczenie pojazdu wielu ludziom może kojarzyć się z bardzo dużą ceną, a przy tym z ogromem formalności, jakie przed spisaniem umowy będzie należało spełnić. Inną kwestią są kaucje, które nierzadko są na tyle duże, iż poważnie zniechęcają do skorzystania z oferty. Zupełnie inaczej będzie jednak w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Będzin próbuje bowiem jak może, aby zapewnić atrakcyjny poziom ofert cenowych a także minimum formalności przy równoczesnym zachowaniu dobrego poziomu usług. Ogromną zaletą naszej propozycji będzie opcja wyboru spośród naprawdę wielu różnych pojazdów. Nieustannie inwestujemy i rozbudowujemy własną flotę aut, przez co możemy sprostać oczekiwaniom każdej osoby. Wynajem samochodów Będzin będzie dotyczył niewielkich samochodów miejskich, dużych samochodów rodzinnych, luksusowych samochodów do celów biznesowych czy wozów pakownych, doskonałych do przewożenia ciężkich przedmiotów. Wypożyczalnia aut Będzin dba jednak nie tylko o wygodę własnych klientów, lecz również o ich poczucie bezpieczeństwa. Regularnie naprawiane samochody są maksymalnie sprawne technicznie, natomiast zadbane wnętrza sprawiają, że każda podróż to po prostu ogromna przyjemność. Nasza wypożyczalnia ma przy tym dobrych pracowników, jacy z radością wyjaśnią wszystkie kwestie związane z wynajmem. Wystarczy jeden kontakt z nami, aby przekonać się na własnej skórze, że wynajem aut Będzin może być wygodny, naprawdę tani oraz jednocześnie maksymalnie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Będzin

Wypożyczalnia aut Będzin tanio

Przystępny poziom cen i niewielkie kaucje to z całą pewnością ogromne zalety, które czynią naszą usługę tak atrakcyjną, jednak na tym zdecydowanie nie koniec zalet tych ofert. Wypożyczalnia samochodów Będzin przede wszystkim troszczy się o najlepszy poziom bezpieczeństwa wszystkich klientów. W każdym przypadku mamy pełne polisy ubezpieczoniowe, które zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszystkich pasażerów. Najistotniejsze jest jednakże to, iż w tej wypożyczalni nikt nie spotka się z samochodami w złym stanie mechanicznym, jakimi w zasadzie strach jeździć. Auta cały czas przechodzą przeglądy techniczne i jeśli tylko odszukamy jakieś usterki, to szybko je usuwamy. Wynajem samochodów Będzin jest więc w efekcie maksymalnie bezpieczny oraz co ważne, bez znaczenia dla wyboru auta, w każdej sytuacji każdy może liczyć na bardzo komfortową podróż, niezależnie od jej długości. Niski poziom cen i minimum spraw formalnych są skutkiem doskonałej optymalizacji funkcjonowania naszej wypożyczalni. Nie postawiliśmy wysokich wymagań wobec naszych klientów, a i równocześnie staramy się jak najbardziej obniżać wymagane kaucje. Wypożyczalnia aut Będzin wypełni do tego potrzeby każdej osoby. W tym przypadku wynajem aut Będzin dotyczy bowiem aut z wielu klas, w tym samochodów bardzo dużych, którymi bezproblemowo będzie można przewozić różne rzeczy. Co jeszcze istotniejsze, w naszym przypadku ceny są naprawdę konkurencyjne niezależnie od tego, czy wynajem jest krótkoterminowy czy na naprawdę długi czas. Każda osoba z pewnością bardzo elastycznie dobierze usługi do własnych wymagań.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Będzin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Będzin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Będzin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Będzin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Będzin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Będzin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Będzin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Będzin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Będzin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Będzin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Będzin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBędzin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBędzin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Będzin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Będzin tanio

Utworzenie elastycznych oraz tanich usług powiązanych z wynajmem aut Będzin od początku było naszą najistotniejszą misją. Chcemy być konkurencyjni w branży nie tylko oferując samochody w przystępnej cenie, ale po pierwsze także w świetnym stanie mechanicznym. Wypożyczalnia samochodów Będzin dodatkowo intensywnie realizuje inwestycje we flotę swoich pojazdów. Posiadamy w związku z tym ich wielki wybór, co z całą pewnością każdej osobie ułatwia idealne dopasowanie usług do swoich wymagań. U nas minimum formalności oraz wygoda korzystania z pojazdów są w każdym przypadku gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Będzin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Będzin

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl