WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BIELSKO-BIAŁA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Bielsko-Biała

Wynajem samochodów Bielsko-Biała tanio

Płatne wynajęcie pojazdu wielu ludziom kojarzy się z bardzo dużą ceną, a przy tym z ogromem spraw formalnych, które przed podpisaniem umowy będzie należało spełnić. Inną kwestią mogą być kaucje, jakie nierzadko są na tyle wysokie, że mocno zniechęcają do skorzystania z wynajmu. Zdecydowanie inaczej jest jednakże w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała próbuje bowiem jak może, żeby zaoferować dobry poziom ofert cenowych a także minimum spraw formalnych przy jednoczesnym zachowaniu dobrego poziomu usług. Ogromną zaletą tej propozycji jest opcja wyboru spośród bardzo wielu różnych samochodów. Nieustannie realizujemy inwestycje oraz rozbudowujemy swoją bazę pojazdów, w związku z czym będziemy mogli sprostać potrzebom każdego. Wynajem samochodów Bielsko-Biała będzie dotyczył małych aut miejskich, dużych aut rodzinnych, eleganckich pojazdów do celów biznesowych lub wozów pakownych, dobrych do przewożenia dużych rzeczy. Wypożyczalnia aut Bielsko-Biała troszczy się jednakże nie tylko o wygodę swoich klientów, ale także o ich bezpieczeństwo. Nieustannie serwisowane pojazdy są maksymalnie sprawne mechanicznie, a zadbane wnętrza powodują, iż każda podróż to jednym słowem ogromna radość. Nasza wypożyczalnia zatrudnia do tego profesjonalnych pracowników, jacy z radością wytłumaczą wszystkie kwestie powiązane z wynajmowaniem. Wystarczy szybki kontakt z naszymi pracownikami, aby przekonać się, iż wynajem aut Bielsko-Biała może być wygodny, naprawdę niedrogi oraz równocześnie maksymalnie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Wypożyczalnia aut Bielsko-Biała tanio

Przystępny poziom cen oraz małe kaucje to bez wątpienia bardzo duże zalety, jakie czynią tę ofertę tak ciekawą, lecz na tym absolutnie nie koniec plusów owych usług. Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała przede wszystkim troszczy się o najlepszy poziom bezpieczeństwa swoich klientów. Zawsze posiadamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, jakie zabezpieczają zarówno kierowcę, jak również wszystkich pasażerów. Najważniejsze będzie jednakże to, że w naszej wypożyczalni nikt nie spotka się z autami w słabym stanie mechanicznym, którymi w zasadzie strach podróżować. Auta często przechodzą badania techniczne oraz jeżeli tylko znajdziemy jakieś usterki, to natychmiast je usuwamy. Wynajem samochodów Bielsko-Biała jest więc dzięki temu maksymalnie bezpieczny i co istotne, bez znaczenia dla wyboru pojazdu, w każdej sytuacji każdy może liczyć na wyjątkowo wygodną jazdę, niezależnie od jej długości. Niski poziom cen i minimum formalności są efektem doskonałej optymalizacji funkcjonowania naszej firmy. Nie będziemy stawiać dużych wymagań wobec klientów, a i jednocześnie staramy się jak najbardziej obniżać niezbędne kaucje. Wypożyczalnia aut Bielsko-Biała spełni do tego oczekiwania każdego klienta. W naszym przypadku wynajem aut Bielsko-Biała dotyczy bowiem samochodów z różnych segmentów, w tym pojazdów naprawdę pojemnych, którymi wygodnie będzie można przewozić przeróżne rzeczy. Co jeszcze istotniejsze, w naszym przypadku ceny są bardzo atrakcyjne bez znaczenia dla tego, czy wynajem jest na krótki czas czy na naprawdę długi okres czasu. Każdy z pewnością bardzo elastycznie dopasuje usługi do indywidualnych potrzeb.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bielsko-Biała Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bielsko-Biała Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bielsko-Biała Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bielsko-Biała Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bielsko-Biała Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bielsko-Biała Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bielsko-Biała Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bielsko-Biała Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBielsko-Biała Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBielsko-Biała Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bielsko-Biała Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Bielsko-Biała tanio

Stworzenie elastycznych oraz tanich usług związanych z wynajmem aut Bielsko-Biała od początku było naszą najistotniejszą misją. Staramy się być konkurencyjni w branży nie tylko oferując samochody w dobrej cenie, ale przede wszystkim również w idealnym stanie mechanicznym. Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała do tego intensywnie realizuje inwestycje we flotę swoich samochodów. Mamy w ten sposób ich duży wybór, co z pewnością każdej osobie ułatwia idealne dopasowanie wynajmu do swoich potrzeb. U nas minimum formalności i wygoda korzystania z aut są w każdej sytuacji gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Bielsko-Biała tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Bielsko-Biała

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl