WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BIERUŃ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Bieruń

Wynajem samochodów Bieruń tanio

Płatne pożyczenie samochodu wielu ludziom kojarzy się z naprawdę wysoką ceną, a do tego z ogromem spraw formalnych, które przed podpisaniem umowy należy spełnić. Inną sprawą są kaucje, jakie nierzadko są tak wysokie, że mocno zniechęcają do skorzystania z usług. Zdecydowanie inaczej jest jednakże w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Bieruń próbuje bowiem jak będzie mogła, by zaoferować dobry poziom ofert cenowych i minimum formalności przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu usług. Wielką zaletą tej oferty jest możliwość wybrania spośród bardzo wielu różnorodnych pojazdów. Nieustannie realizujemy inwestycje i poszerzamy swoją bazę pojazdów, w związku z czym będziemy mogli sprostać potrzebom każdego. Wynajem samochodów Bieruń może dotyczyć małych aut miejskich, dużych aut rodzinnych, eleganckich samochodów do celów biznesowych czy wozów pakownych, dobrych do transportu dużych przedmiotów. Wypożyczalnia aut Bieruń dba jednakże nie tylko o komfort własnych klientów, ale również o ich poczucie bezpieczeństwa. Nieustannie serwisowane auta są w pełni sprawne technicznie, natomiast zadbane wnętrza sprawiają, że każda jazda to zwyczajnie ogromna przyjemność. Nasza firma zatrudnia do tego najlepszych specjalistów, jacy z przyjemnością wyjaśnią wszystkie kwestie powiązane z wypożyczaniem. Wystarczy szybki kontakt z naszymi pracownikami, by przekonać się na własnej skórze, że wynajem aut Bieruń będzie mógł być wygodny, bardzo tani oraz jednocześnie maksymalnie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Bieruń

Wypożyczalnia aut Bieruń tanio

Przystępny poziom cen oraz małe kaucje to na pewno ogromne zalety, które czynią naszą usługę tak ciekawą, lecz na tym absolutnie nie koniec plusów owych ofert. Wypożyczalnia samochodów Bieruń przede wszystkim troszczy się o najlepszy poziom bezpieczeństwa swoich klientów. Przede wszystkim posiadamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, jakie zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszelakich pasażerów. Najważniejsze jest jednak to, że w tej firmie żadna osoba nie spotka się z pojazdami w złym stanie mechanicznym, którymi dosłownie strach podróżować. Pojazdy cały czas przechodzą przeglądy techniczne oraz jeżeli tylko odnajdziemy jakieś usterki, to natychmiastowo je naprawiamy. Wynajem samochodów Bieruń jest więc tym samym maksymalnie bezpieczny i co ważne, niezależnie od wyboru auta, zawsze każdy będzie mógł liczyć na wyjątkowo komfortową podróż, niezależnie od jej długości. Niski poziom cen a także minimum formalności są skutkiem świetnej optymalizacji funkcjonowania naszej wypożyczalni. Nie stawiamy sporych wymagań wobec naszych klientów, a i równocześnie staramy się jak najbardziej obniżać niezbędne kaucje. Wypożyczalnia aut Bieruń spełni oprócz tego potrzeby każdego klienta. W naszym przypadku wynajem aut Bieruń będzie dotyczył bowiem aut z przeróżnych klas, w tym aut bardzo pojemnych, którymi wygodnie można przewieźć przeróżne rzeczy. Co dodatkowo istotniejsze, w tym przypadku warunki cenowe są bardzo atrakcyjne bez znaczenia dla tego, czy wynajem będzie krótkoterminowy lub na naprawdę długi okres czasu. Każda osoba z pewnością niezwykle elastycznie dobierze usługi do swoich potrzeb.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bieruń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bieruń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bieruń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bieruń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bieruń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bieruń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bieruń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bieruń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bieruń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bieruń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bieruń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBieruń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBieruń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bieruń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Bieruń tanio

Stworzenie wygodnych oraz tanich usług związanych z wynajmem aut Bieruń zawsze było naszą główną misją. Chcielibyśmy być konkurencyjni na rynku nie tylko zapewniając samochody w atrakcyjnej cenie, ale po pierwsze również w świetnym stanie technicznym. Wypożyczalnia samochodów Bieruń do tego intensywnie inwestuje we flotę własnych aut. Posiadamy w związku z tym ich ogromny wybór, co z pewnością każdemu ułatwia doskonałe dopasowanie usług do swoich wymagań. U nas minimum formalności i komfort korzystania z samochodów są w każdej sytuacji gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Bieruń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Bieruń

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl