WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BYTOM

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Bytom

Wynajem samochodów Bytom tanio

Odpłatne wypożyczenie pojazdu wielu osobom może kojarzyć się z niezwykle wysoką ceną, jak i z ogromem formalności, jakie przed podpisaniem umowy należy spełnić. Kolejną kwestią będą kaucje, które nierzadko są tak wysokie, iż poważnie zniechęcają do skorzystania z wynajmu. Zupełnie inaczej będzie jednak w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Bytom stara się bowiem jak będzie mogła, żeby zaoferować atrakcyjny poziom ofert cenowych a także minimum formalności przy równoczesnym zachowaniu dobrego poziomu usług. Ogromną zaletą naszej oferty jest możliwość wyboru spośród naprawdę wielu różnych pojazdów. Stale inwestujemy i rozbudowujemy własną bazę pojazdów, przez co jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdego. Wynajem samochodów Bytom będzie dotyczył niewielkich aut miejskich, dużych wozów rodzinnych, eleganckich samochodów dla celów biznesowych bądź aut pakownych, dobrych do przewożenia ciężkich rzeczy. Wypożyczalnia aut Bytom dba jednakże nie tylko o komfort swoich klientów, jednak także o ich bezpieczeństwo. Często serwisowane auta są maksymalnie sprawne technicznie, a zadbane wnętrza sprawiają, że każda jazda to po prostu ogromna przyjemność. Nasza wypożyczalnia zatrudnia przy tym najlepszych specjalistów, którzy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie sprawy powiązane z wynajmowaniem. Wystarczy szybki kontakt z naszymi pracownikami, by przekonać się na własnej skórze, że wynajem aut Bytom będzie mógł być komfortowy, bardzo tani i równocześnie całkowicie bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Bytom

Wypożyczalnia aut Bytom tanio

Atrakcyjny poziom ofert cenowych oraz małe kaucje to z całą pewnością ogromne zalety, które czynią naszą ofertę tak atrakcyjną, lecz na tym zdecydowanie nie koniec plusów owych ofert. Wypożyczalnia samochodów Bytom po pierwsze troszczy się o dobry poziom bezpieczeństwa wszystkich klientów. W każdym przypadku posiadamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, które zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszelakich pasażerów. Najważniejsze będzie jednakże to, że w naszej firmie nikt nie spotka się z samochodami w złym stanie mechanicznym, jakimi w zasadzie strach podróżować. Auta cały czas przechodzą przeglądy techniczne i jeśli tylko odnajdziemy jakieś usterki, to natychmiast je naprawiamy. Wynajem samochodów Bytom jest więc dzięki temu maksymalnie bezpieczny oraz co ważne, niezależnie od wyboru samochodu, w każdej sytuacji każdy będzie mógł liczyć na wyjątkowo wygodną podróż, bez znaczenia dla jej długości. Atrakcyjny poziom cen a także minimum formalności są efektem doskonałej optymalizacji funkcjonowania naszej wypożyczalni. Nie będziemy stawiać wysokich wymagań wobec naszych klientów, a i jednocześnie staramy się maksymalnie obniżać niezbędne kaucje. Wypożyczalnia aut Bytom spełni przy tym potrzeby każdego klienta. W naszym przypadku wynajem aut Bytom będzie dotyczył bowiem samochodów z przeróżnych segmentów, w tym pojazdów bardzo pojemnych, którymi komfortowo można przewieźć różne przedmioty. Co jeszcze istotniejsze, w naszym przypadku oferty cenowe są naprawdę atrakcyjne niezależnie od tego, czy wynajem będzie krótkoterminowy bądź na naprawdę długi okres czasu. Każdy klient z pewnością naprawdę elastycznie dobierze usługi do własnych preferencji.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bytom Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bytom Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bytom Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bytom Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bytom tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bytom Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bytom Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bytom Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bytom Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bytom Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bytom Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBytom Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBytom Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bytom Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Bytom tanio

Utworzenie wygodnych oraz niedrogich usług powiązanych z wynajmem aut Bytom zawsze pozostawało naszą najistotniejszą misją. Chcielibyśmy być konkurencyjni w branży nie tylko oferując auta w atrakcyjnej cenie, jednak przede wszystkim również w idealnym stanie technicznym. Wypożyczalnia samochodów Bytom do tego intensywnie realizuje inwestycje we flotę swoich samochodów. Posiadamy w związku z tym ich duży wybór, co z pewnością każdemu upraszcza idealne przystosowanie wynajmu do indywidualnych wymagań. U nas minimum formalności a także komfort korzystania z aut są zawsze gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Bytom tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Bytom

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl