WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CHORZÓW

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Chorzów

Wynajem samochodów Chorzów tanio

Odpłatne wynajęcie wozu wielu ludziom kojarzy się z niezwykle wysoką ceną, jak i z ogromem formalności, jakie przed podpisaniem umowy trzeba spełnić. Inną kwestią będą kaucje, jakie zazwyczaj są na tyle duże, iż mocno zniechęcają do skorzystania z wynajmu. Zupełnie inaczej będzie jednakże w naszym przypadku. Wypożyczalnia samochodów Chorzów stara się bowiem jak będzie mogła, by zapewnić dobry poziom ofert cenowych a także minimum formalności przy jednoczesnym zachowaniu najlepszego poziomu usług. Dużą zaletą tej oferty jest opcja wybrania spośród naprawdę wielu różnorodnych pojazdów. Stale realizujemy inwestycje i rozbudowujemy własną flotę pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom każdej osoby. Wynajem samochodów Chorzów będzie dotyczył niewielkich pojazdów miejskich, dużych samochodów rodzinnych, luksusowych pojazdów dla celów biznesowych czy aut pakownych, dobrych do przewożenia dużych rzeczy. Wypożyczalnia aut Chorzów troszczy się jednak naturalnie nie tylko o komfort swoich klientów, ale także o ich poczucie bezpieczeństwa. Nieustannie serwisowane samochody są całkowicie sprawne technicznie, a zadbane wnętrza sprawiają, iż każda jazda to jednym słowem ogromna radość. Nasza firma zatrudnia do tego profesjonalnych pracowników, którzy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie sprawy związane z wynajmem. Wystarczy krótki kontakt z nami, aby przekonać się na własnej skórze, iż wynajem aut Chorzów będzie mógł być komfortowy, naprawdę niedrogi i jednocześnie w pełni bezpieczny.

wypożyczalnia samochodów Chorzów

Wypożyczalnia aut Chorzów tanio

Atrakcyjny poziom cen oraz niskie kaucje to na pewno bardzo duże zalety, które czynią tę propozycję tak atrakcyjną, lecz na tym absolutnie nie koniec zalet owych ofert. Wypożyczalnia samochodów Chorzów przede wszystkim troszczy się o najwyższy poziom bezpieczeństwa własnych klientów. Zawsze mamy maksymalne polisy ubezpieczoniowe, jakie zabezpieczają tak kierowcę, jak również wszelakich pasażerów. Najważniejsze będzie jednak to, że w tej wypożyczalni żadna osoba nie spotka się z samochodami w słabym stanie mechanicznym, jakimi w zasadzie strach jeździć. Auta regularnie przechodzą badania techniczne i kiedy tylko znajdziemy jakieś usterki, to natychmiastowo je usuwamy. Wynajem samochodów Chorzów jest więc dzięki temu maksymalnie bezpieczny oraz co istotne, bez znaczenia dla wyboru pojazdu, zawsze każdy będzie mógł liczyć na wyjątkowo komfortową jazdę, bez znaczenia dla jej długości. Atrakcyjny poziom cen a także minimum spraw formalnych są skutkiem doskonałej optymalizacji funkcjonowania naszej firmy. Nie stawiamy dużych wymagań wobec klientów, a i jednocześnie staramy się jak najbardziej obniżać niezbędne kaucje. Wypożyczalnia aut Chorzów spełni oprócz tego potrzeby każdej osoby. W tym przypadku wynajem aut Chorzów dotyczy bowiem aut z przeróżnych klas, w tym aut naprawdę pojemnych, jakimi bezproblemowo będzie można przewieźć różne przedmioty. Co jeszcze ważniejsze, w tym przypadku oferty cenowe są naprawdę atrakcyjne bez znaczenia dla tego, czy proces wynajmu jest krótkoterminowy czy na naprawdę długi czas. Każdy z pewnością naprawdę elastycznie dobierze ofertę do swoich potrzeb.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chorzów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chorzów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chorzów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chorzów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chorzów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chorzów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chorzów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chorzów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chorzów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chorzów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chorzów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChorzów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChorzów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chorzów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Chorzów tanio

Stworzenie wygodnych oraz niedrogich usług powiązanych z wynajmem aut Chorzów zawsze pozostawało naszą najistotniejszą misją. Staramy się być konkurencyjni na rynku nie tylko zapewniając auta w przystępnej cenie, jednak po pierwsze również w doskonałym stanie mechanicznym. Wypożyczalnia samochodów Chorzów do tego intensywnie inwestuje we flotę własnych samochodów. Mamy tym samym ich wielki wybór, co z całą pewnością każdej osobie upraszcza idealne dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb. U nas minimum spraw formalnych oraz wygoda korzystania z samochodów będą w każdym przypadku gwarantowane.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Chorzów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Chorzów

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl