WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CZELADŹ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Czeladź

Wynajem samochodów Czeladź tanio

Odleglejszy wypad prywatny, przewóz dużych rzeczy czy podróże służbowe to sytuacje, w jakim bez wątpienia przyda każdemu się szybki a także wygodny pojazd, który często powinien jeszcze naprawdę doskonale wyglądać. Nie zawsze możemy skorzystać z własnego pojazdu, ale za to naturalnie można skusić się na usługę przygotowaną przez naszą wypożyczalnię. Doświadczona wypożyczalnia samochodów z (miasto) zapewnia bardzo szeroki wybór aut w świetnym stanie mechanicznym. Bezpieczeństwo wszystkich klientów zawsze będziemy stawiać na pierwszym miejscu, przez co pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne. Naturalnie na wyłącznym sprawdzeniu stanu wszystko się nie kończy. Odszukane usterki są ekspresowo usuwane w profesjonalnych warsztatach. Wynajem samochodów Czeladź będzie dotyczył oczywiście wyłącznie aut bardzo czystych w środku. Sprzątamy swoje auta i w efekcie gwarantujemy, że każda podróż nimi okaże się bardzo wygodna. Mamy w swojej ofercie pojazdy nie tylko codziennego użytku, jednak także naprawdę eleganckie, jakie wręcz doskonale nadają się do jazd biznesowych. Wypożyczalnia aut Czeladź zapewnia jednocześnie dobre oferty cenowe niezależnie od tego, na jak długo będą samochody wynajmowane. Krótkoterminowe oraz długoterminowe wypożyczanie będzie można doskonale przystosować do własnych preferencji. Dzięki tej ofercie wynajem aut Czeladź jest zwyczajnie w pełni bezproblemowy. Podpisanie umowy zdecydowanie nie wymaga spełnienia ogromu spraw formalnych, a i równocześnie nie ma konieczności płacenia dużych kaucji. Zachęcamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami. Nasi pracownicy z chęcią wyjaśnią szczegóły naszych usług.

wypożyczalnia samochodów Czeladź

Wypożyczalnia aut Czeladź tanio

Jest bardzo dużo sytuacji, w których będzie mogło przydać się skorzystanie z usługi wynajmu samochodów Czeladź i nasza firma zdaje sobie doskonale z tego sprawę, iż podjęcie odpowiedniej decyzji często bywa naprawdę skomplikowane. Kłopotem jest zwłaszcza duża konkurencja w branży. Usług tego rodzaju jest tak dużo, iż nierzadko trudno zdecydować się na jedne, konkretne. Postaramy się więc zaprezentować kilka najważniejszych zalet, które wyraźnie odróżniają nas od konkurencji. Przede wszystkim wynajem samochodów Czeladź w tym przypadku jest tani, jednak nie kosztem stanu technicznego pojazdu. Są one stale sprawdzane pod owym kątem i serwisowane, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Pojazdy trafiają do naszych klientów w idealnym stanie a to powoduje, iż jazda naturalnie nie tylko jest przyjemna, ale także bardzo bezpieczna. Następną zaletą jest zmniejszenie formalności. Nie wymagamy przynoszenia licznych dokumentów, podpisywania dziesiątek oświadczeń bądź płacenia wielkich kaucji. U nas wszystko odbywa się bardzo sprawnie oraz bez zbędnych kłopotów. Zdecydowanie nie jesteśmy przy tym wypożyczalnią, w jakiej wynajem aut Czeladź przeznaczony będzie do ściśle określonej grupy osób. Tak wynajmując pojazdy na dni, jak i na tygodnie, będzie można liczyć na naprawdę elastyczne podejście, a przy tym przede wszystkim na niezwykle konkurencyjne warunki cenowe. Zaznajomienie się z wszystkimi naszymi możliwościami zdecydowanie nie jest trudne. Wypożyczalnia aut Czeladź ma bowiem świetnych pracowników, którzy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu a także do zaznajomienia się z naszą dużą ofertą.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Czeladź Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Czeladź Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Czeladź Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Czeladź Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Czeladź tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Czeladź Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Czeladź Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Czeladź Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Czeladź Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Czeladź Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Czeladź Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikCzeladź Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikCzeladź Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Czeladź Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Czeladź tanio

Żeby pozostawać firmą naprawdę konkurencyjną na rynku postaraliśmy się, by zapewniać atrakcyjne warunki cenowe przy minimum spraw formalnych do zrealizowania. Najważniejszą misją, jaka stała przed naszą wypożyczalnią samochodów Czeladź było jednak to, by auta trafiały do klientów w świetnym stanie mechanicznym. Naprawdę troszczymy się o serwis aut oraz jednocześnie staramy się, żeby ich wnętrza także pozostawały zadbane. Wynajem aut Czeladź w tym przypadku jest łatwy, niedrogi i bardzo komfortowy, a przekonać się o tym będzie można już w tej chwili.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Czeladź tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Czeladź

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl