WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój

Wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio

Dalszy wypad prywatny, przewiezienie dużych rzeczy albo podróże służbowe to zdarzenia, w którym bez wątpienia przyda nam się sprawny i komfortowy wóz, który często powinien jeszcze bardzo atrakcyjnie prezentować się. Nie w każdej sytuacji będziemy mogli korzystać z własnego pojazdu, ale za to naturalnie będzie można skusić się na ofertę przygotowaną przez naszą firmę. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów z (miasto) zapewnia bardzo ogromny wybór samochodów w świetnym stanie technicznym. Poczucie bezpieczeństwa naszych klientów w każdym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu, przez co samochody często przechodzą przeglądy techniczne. Naturalnie na wyłącznym sprawdzeniu stanu wszystko się nie zakończy. Odszukane usterki są ekspresowo usuwane w dobrych serwisach. Wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój będzie dotyczył oczywiście jedynie samochodów bardzo zadbanych we wnętrzu. Sprzątamy wszystkie auta i w efekcie zapewniamy, iż każda jazda nimi okaże się bardzo komfortowa. Posiadamy w swojej propozycji pojazdy naturalnie nie tylko codziennego użytku, jednak także naprawdę ładne, które wręcz doskonale nadają się do wyjazdów służbowych. Wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój zapewnia jednocześnie konkurencyjne ceny niezależnie od tego, na jak długo będą pojazdy wypożyczane. Krótkoterminowe oraz długoterminowe wypożyczanie można doskonale przystosować do swoich potrzeb. Dzięki tej propozycji wynajem aut Jastrzębie-Zdrój jest zwyczajnie maksymalnie bezproblemowy. Podpisanie umowy nie wymaga spełnienia szeregu spraw formalnych, a i równocześnie nie ma potrzeby płacenia ogromnych kaucji. Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami. Nasi ludzie z chęcią wytłumaczą szczegóły wszystkich usług.

wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój

Wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój tanio

Będzie naprawdę wiele przypadków, w których będzie mogło przydać się skorzystanie z oferty wynajmu samochodów Jastrzębie-Zdrój i zdajemy sobie świetnie z tego sprawę, iż podjęcie odpowiedniej decyzji nierzadko może być bardzo trudne. Kłopotem będzie po pierwsze wielka konkurencja na rynku. Usług tego typu jest tak wiele, że nierzadko niełatwo zdecydować się na któreś, konkretne. Spróbujemy więc zaprezentować parę najważniejszych cech, jakie znacząco odróżniają nas od konkurencji. Po pierwsze wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój w tym przypadku będzie tani, jednak nie kosztem stanu technicznego samochodu. Są one stale doglądane pod owym kątem i naprawiane, jeżeli tylko zajdzie taka konieczność. Samochody trafiają do naszych klientów w doskonałym stanie a wszystko to powoduje, iż jazda nie tylko jest przyjemna, ale też wyjątkowo bezpieczna. Następną zaletą jest ograniczenie spraw formalnych. Nie oczekujemy przynoszenia różnorodnych dokumentów, podpisywania dziesiątek oświadczeń czy wnoszenia ogromnych kaucji. W naszej firmie wszystko wykonywane jest niezwykle sprawnie oraz bez zbędnych problemów. Nie jesteśmy do tego firmą, w której wynajem aut Jastrzębie-Zdrój przeznaczony jest do ściśle określonej grupy ludzi. Zarówno wynajmując samochody na dni, jak i na miesiące, będzie można liczyć na naprawdę elastyczne podejście, jak i przede wszystkim na niezwykle przystępne warunki cenowe. Zaznajomienie się z pełnymi naszymi usługami naprawdę nie jest trudne. Wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój ma bowiem świetnych pracowników, jacy z radością wytłumaczą wszystkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z tą dużą propozycją.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Jastrzębie-Zdrój Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Jastrzębie-Zdrój Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Jastrzębie-Zdrój Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Jastrzębie-Zdrój Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikJastrzębie-Zdrój Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikJastrzębie-Zdrój Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Jastrzębie-Zdrój Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój tanio

Żeby być wypożyczalnią bardzo konkurencyjną w branży zatroszczyli się, żeby oferować konkurencyjne oferty cenowe przy minimum spraw formalnych do spełnienia. Najważniejszą misją, jaka stała przed tą wypożyczalnią samochodów Jastrzębie-Zdrój było jednak to, aby auta trafiały do klientów w dobrym stanie technicznym. Bardzo dbamy o serwisowanie pojazdów i równocześnie staramy się, żeby ich wnętrza też były zadbane. Wynajem aut Jastrzębie-Zdrój w tym przypadku będzie bezproblemowy, tani oraz naprawdę wygodny, a przekonać się na własnej skórze o tym można nawet teraz.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Jastrzębie-Zdrój

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl