WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KATOWICE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Katowice

Wynajem samochodów Katowice tanio

Dalszy wyjazd wakacyjny, przewóz ciężkich przedmiotów bądź podróże służbowe to sytuacje, w jakim bez wątpienia przyda nam się szybki a także wygodny pojazd, który często powinien jeszcze naprawdę atrakcyjnie wyglądać. Nie zawsze będziemy mogli korzystać z własnego auta, jednak za to oczywiście można skusić się na ofertę przygotowaną przez naszą wypożyczalnię. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów z (miasto) oferuje bardzo szeroki wybór aut w idealnym stanie mechanicznym. Bezpieczeństwo swoich klientów w każdym przypadku będziemy stawiać na pierwszym miejscu, a więc samochody często przechodzą przeglądy techniczne. Naturalnie na wyłącznym sprawdzeniu stanu wszystko się nie kończy. Odnalezione usterki są natychmiastowo usuwane w profesjonalnych serwisach. Wynajem samochodów Katowice będzie dotyczył oczywiście wyłącznie aut bardzo zadbanych we wnętrzu. Sprzątamy wszystkie auta oraz w efekcie gwarantujemy, że każda podróż nimi okaże się bardzo wygodna. Posiadamy w swojej ofercie samochody naturalnie nie tylko codziennego użytku, jednak też naprawdę ładne, jakie wręcz idealnie nadają się do podróży biznesowych. Wypożyczalnia aut Katowice zapewnia przy tym dobre ceny niezależnie od tego, na jak długi okres będą pojazdy wynajmowane. Krótkoterminowe oraz długoterminowe wypożyczanie będzie można doskonale dopasować do swoich potrzeb. Dzięki naszej propozycji wynajem aut Katowice jest zwyczajnie w pełni łatwy. Spisanie umowy zdecydowanie nie wymaga zrealizowania wiele spraw formalnych, a i jednocześnie nie ma potrzeby wnoszenia ogromnych kaucji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi pracownicy z chęcią wyjaśnią szczegóły naszych możliwości.

wypożyczalnia samochodów Katowice

Wypożyczalnia aut Katowice tanio

Jest naprawdę wiele przypadków, w jakich będzie mogło przydać się skorzystanie z oferty wynajmu samochodów Katowice i zdajemy sobie doskonale z tego sprawę, iż podjęcie odpowiedniej decyzji niejednokrotnie bywa bardzo trudne. Problemem będzie zwłaszcza ogromna konkurencja w branży. Ofert tego rodzaju znaleźć można tak dużo, iż często niełatwo zdecydować się na któreś, konkretne. Spróbujemy więc zaprezentować parę najistotniejszych zalet, które wyraźnie odróżniają nas od konkurencji. Przede wszystkim wynajem samochodów Katowice w tym przypadku będzie niedrogi, ale nie za cenę stanu mechanicznego auta. Są one regularnie sprawdzane pod owym kątem i serwisowane, jeśli po prostu zajdzie taka konieczność. Pojazdy trafiają do naszych klientów w doskonałym stanie a wszystko to sprawia, iż jazda nie tylko będzie miła, jednak również wyjątkowo bezpieczna. Następną cechą jest zmniejszenie spraw formalnych. Nie wymagamy przynoszenia licznych dokumentów, spisywania dziesiątek oświadczeń bądź płacenia wielkich kaucji. W naszej firmie wszystko odbywa się bardzo sprawnie i bez niepotrzebnych kłopotów. Zdecydowanie nie jesteśmy przy tym wypożyczalnią, w jakiej wynajem aut Katowice dedykowany będzie do dokładnie określonej grupy klientów. Zarówno pożyczając samochody na doby, jak i na miesiące, można liczyć na nasze elastyczne podejście, a do tego przede wszystkim na bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Zapoznanie się z wszystkimi naszymi usługami absolutnie nie jest skomplikowane. Wypożyczalnia aut Katowice ma bowiem świetnych specjalistów, jacy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą ogromną ofertą.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Katowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Katowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Katowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Katowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Katowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Katowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Katowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Katowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Katowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Katowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Katowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKatowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKatowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Katowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Katowice tanio

DŻeby pozostawać wypożyczalnią bardzo konkurencyjną na rynku zatroszczyli się, aby gwarantować przystępne ceny przy minimum formalności do zrealizowania. Najważniejszą misją, która stała przed naszą wypożyczalnią samochodów Katowice było jednakże to, by samochody trafiały do klientów w doskonałym stanie mechanicznym. Naprawdę dbamy o serwis aut oraz równocześnie staramy się, aby ich wnętrza także pozostawały zadbane. Wynajem aut Katowice w tym przypadku jest łatwy, niedrogi oraz naprawdę komfortowy, a przekonać się na własnej skórze o tym można chociażby w tej chwili.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Katowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Katowice

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl