WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KNURÓW

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Knurów

Wynajem samochodów Knurów tanio

Dalszy wyjazd wakacyjny, przewiezienie dużych przedmiotów bądź podróże biznesowe to sytuacje, w którym z pewnością przyda każdemu się szybki oraz wygodny pojazd, jaki nierzadko powinien jeszcze bardzo dobrze wyglądać. Nie zawsze będziemy mogli korzystać z własnego samochodu, ale za to naturalnie można skusić się na usługę przygotowaną przez naszą firmę. Doświadczona wypożyczalnia samochodów z (miasto) zapewnia naprawdę szeroki wybór aut w świetnym stanie mechanicznym. Bezpieczeństwo swoich klientów zawsze będziemy stawiać na pierwszym miejscu, przez co samochody regularnie przechodzą badania techniczne. Naturalnie na samym sprawdzeniu stanu wszystko się nie kończy. Odnalezione usterki są ekspresowo usuwane w wyspecjalizowanych warsztatach. Wynajem samochodów Knurów dotyczy oczywiście wyłącznie aut bardzo zadbanych we wnętrzu. Sprzątamy własne auta i tym samym gwarantujemy, że każda podróż nimi okaże się bardzo komfortowa. Mamy w swojej ofercie pojazdy naturalnie nie tylko codziennego użytku, ale też bardzo ładne, które wręcz doskonale nadają się do jazd biznesowych. Wypożyczalnia aut Knurów zapewnia jednocześnie dobre oferty cenowe bez znaczenia dla tego, na jak długo będą pojazdy wynajmowane. Krótkoterminowe i długoterminowe wynajmowanie można świetnie przystosować do własnych potrzeb. Dzięki naszej propozycji wynajem aut Knurów jest po prostu w pełni bezproblemowy. Spisanie umowy zdecydowanie nie wymaga zrealizowania wiele spraw formalnych, a i równocześnie nie będzie potrzeby płacenia ogromnych kaucji. Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy z przyjemnością wyjaśnią szczegóły naszych możliwości.

wypożyczalnia samochodów Knurów

Wypożyczalnia aut Knurów tanio

Jest bardzo dużo przypadków, w których może przydać się skorzystanie z usługi wynajmu samochodów Knurów i zdajemy sobie doskonale z tego sprawę, że podjęcie dobrej decyzji często może być naprawdę trudne. Problemem jest po pierwsze ogromna konkurencja w branży. Ofert tego rodzaju jest tak wiele, że często niełatwo zdecydować się na któreś, konkretne. Postaramy się z tego powodu zaprezentować parę najistotniejszych zalet, które znacząco odróżniają nas od firm konkurencyjnych. Po pierwsze wynajem samochodów Knurów w tym przypadku pozostaje tani, lecz nie za cenę stanu technicznego auta. Są one stale sprawdzane pod tym kątem i naprawiane, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Samochody trafiają do klientów w dobrym stanie a wszystko to powoduje, iż jazda nie tylko będzie miła, lecz też wyjątkowo bezpieczna. Kolejną zaletą jest ograniczenie spraw formalnych. Nie wymagamy przynoszenia wielu dokumentów, spisywania dziesiątek oświadczeń lub płacenia ogromnych kaucji. W naszej firmie wszystko odbywa się bardzo sprawnie i bez zbędnych kłopotów. Zdecydowanie nie jesteśmy przy tym wypożyczalnią, w której wynajem aut Knurów przeznaczony będzie do ściśle określonej grupy klientów. Zarówno wynajmując auta na doby, jak również na tygodnie, można liczyć na nasze elastyczne podejście, a przy tym przede wszystkim na naprawdę atrakcyjne ceny. Zaznajomienie się z wszystkimi naszymi usługami naprawdę nie jest skomplikowane. Wypożyczalnia aut Knurów przyjmuje bowiem świetnych specjalistów, którzy z przyjemnością wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z tą dużą propozycją.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Knurów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Knurów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Knurów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Knurów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Knurów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Knurów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Knurów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Knurów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Knurów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Knurów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Knurów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKnurów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKnurów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Knurów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Knurów tanio

Żeby pozostawać wypożyczalnią bardzo konkurencyjną w branży zatroszczyli się, żeby oferować przystępne oferty cenowe przy minimum spraw formalnych do spełnienia. Najistotniejszą misją, jaka stała przed tą wypożyczalnią samochodów Knurów było jednakże to, by samochody trafiały do naszych klientów w idealnym stanie mechanicznym. Bardzo troszczymy się o serwis pojazdów oraz jednocześnie staramy się, aby ich wnętrza też pozostawały zadbane. Wynajem aut Knurów w tym przypadku będzie bezproblemowy, tani oraz niezwykle wygodny, a przekonać się na własnej skórze o tym można już w tej chwili.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Knurów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Knurów

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl