WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŁAZISKA GÓRNE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Łaziska Górne

Wynajem samochodów Łaziska Górne tanio

Dalszy wyjazd wakacyjny, przewóz dużych rzeczy albo podróże biznesowe to zdarzenia, w którym z pewnością przyda wszystkim się szybki a także komfortowy samochód, jaki często powinien jeszcze bardzo doskonale prezentować się. Nie w każdym przypadku możemy skorzystać z własnego pojazdu, ale za to oczywiście można skusić się na ofertę przygotowaną przez naszą wypożyczalnię. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów z (miasto) oferuje bardzo szeroki wybór samochodów w świetnym stanie technicznym. Poczucie bezpieczeństwa swoich klientów zawsze będziemy stawiać na pierwszym miejscu, przez co pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne. Naturalnie na wyłącznym sprawdzeniu stanu wszystko się nie kończy. Odszukane usterki są natychmiastowo usuwane w dobrych warsztatach. Wynajem samochodów Łaziska Górne dotyczy oczywiście tylko samochodów bardzo zadbanych we wnętrzu. Sprzątamy własne pojazdy i tym samym gwarantujemy, że każda podróż nimi będzie bardzo komfortowa. Mamy w swojej ofercie pojazdy naturalnie nie tylko codziennego użytku, jednak także naprawdę ładne, które wręcz doskonale nadają się do wyjazdów biznesowych. Wypożyczalnia aut Łaziska Górne zapewnia przy tym atrakcyjne oferty cenowe bez znaczenia dla tego, na jak długo będą auta wypożyczane. Krótkoterminowe oraz długoterminowe wynajmowanie da się świetnie dobrać do swoich wymagań. Dzięki tej propozycji wynajem aut Łaziska Górne jest po prostu maksymalnie bezproblemowy. Spisanie umowy zdecydowanie nie wymaga zrealizowania szeregu formalności, a i jednocześnie nie będzie konieczności płacenia dużych kaucji. Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami. Nasi ludzie z przyjemnością wyjaśnią szczegóły naszych możliwości.

wypożyczalnia samochodów Łaziska Górne

Wypożyczalnia aut Łaziska Górne tanio

Jest naprawdę dużo przypadków, w których będzie mogło przydać się skorzystanie z usługi wynajmu samochodów Łaziska Górne i zdajemy sobie świetnie z tego sprawę, iż podjęcie dobrej decyzji często może być bardzo skomplikowane. Kłopotem będzie zwłaszcza ogromna konkurencja na rynku. Usług tego rodzaju znaleźć można tak wiele, że nierzadko niełatwo zdecydować się na jedne, konkretne. Spróbujemy więc opisać parę najistotniejszych zalet, które wyraźnie odróżniają nas od firm konkurencyjnych. Przede wszystkim wynajem samochodów Łaziska Górne w tym przypadku jest tani, ale nie kosztem stanu technicznego pojazdu. Są one stale sprawdzane pod tym kątem oraz naprawiane, jeżeli po prostu zajdzie taka konieczność. Pojazdy trafiają do klientów w doskonałym stanie a wszystko to sprawia, iż podróż nie tylko jest przyjemna, jednak także wyjątkowo bezpieczna. Kolejną cechą jest ograniczenie spraw formalnych. Nie wymagamy przynoszenia licznych dokumentów, spisywania dziesiątek oświadczeń czy płacenia wielkich kaucji. W naszej firmie wszystko odbywa się niezwykle szybko oraz bez niepotrzebnych problemów. Zdecydowanie nie jesteśmy do tego wypożyczalnią, w jakiej wynajem aut Łaziska Górne dedykowany jest do dokładnie określonej grupy osób. Tak wypożyczając samochody na dni, jak i na tygodnie, będzie można liczyć na nasze elastyczne podejście, a do tego przede wszystkim na bardzo przystępne warunki cenowe. Zaznajomienie się z pełnymi naszymi usługami zdecydowanie nie będzie trudne. Wypożyczalnia aut Łaziska Górne przyjmuje bowiem świetnych pracowników, którzy z przyjemnością wytłumaczą wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do skontaktowania się a także do zapoznania się z tą dużą propozycją.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łaziska Górne Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łaziska Górne Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łaziska Górne Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łaziska Górne Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łaziska Górne tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łaziska Górne Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łaziska Górne Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łaziska Górne Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łaziska Górne Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łaziska Górne Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łaziska Górne Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁaziska Górne Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁaziska Górne Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łaziska Górne Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Łaziska Górne tanio

Żeby być firmą bardzo konkurencyjną na rynku postaraliśmy się, aby zapewniać atrakcyjne oferty cenowe przy minimum spraw formalnych do spełnienia. Najistotniejszą misją, jaka stała przed tą wypożyczalnią samochodów Łaziska Górne było jednak to, żeby pojazdy trafiały do naszych klientów w świetnym stanie technicznym. Niezwykle troszczymy się o serwisowanie pojazdów oraz jednocześnie staramy się, by ich wnętrza także były zadbane. Wynajem aut Łaziska Górne w tym przypadku będzie łatwy, tani i bardzo komfortowy, a przekonać się o tym będzie można nawet za chwilę.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Łaziska Górne tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Łaziska Górne

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl