WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LĘDZINY

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Lędziny

Wynajem samochodów Lędziny tanio

Dalszy wyjazd wakacyjny, przewóz dużych rzeczy bądź podróże służbowe to zdarzenia, w jakim na pewno przyda nam się szybki oraz komfortowy pojazd, jaki nierzadko musi jeszcze naprawdę dobrze wyglądać. Nie w każdej sytuacji będziemy mogli skorzystać z własnego pojazdu, ale za to zawsze będzie można skusić się na propozycję przygotowaną przez naszą wypożyczalnię. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów z (miasto) oferuje naprawdę szeroki wybór aut w doskonałym stanie technicznym. Bezpieczeństwo swoich klientów w każdej sytuacji stawiamy na pierwszym miejscu, przez co pojazdy regularnie przechodzą przeglądy techniczne. Naturalnie na wyłącznym sprawdzeniu stanu się nie kończy. Odnalezione usterki są od razu usuwane w profesjonalnych serwisach. Wynajem samochodów Lędziny dotyczy oczywiście wyłącznie aut naprawdę czystych we wnętrzu. Sprzątamy własne auta oraz tym samym zapewniamy, iż każda podróż nimi będzie niezwykle komfortowa. Mamy w swojej propozycji samochody nie tylko codziennego użytku, ale także naprawdę eleganckie, jakie wręcz idealnie nadają się do jazd biznesowych. Wypożyczalnia aut Lędziny zapewnia do tego dobre oferty cenowe bez znaczenia dla tego, na jak długo będą samochody wypożyczane. Krótkoterminowe oraz długoterminowe wynajmowanie można doskonale dobrać do własnych potrzeb. Dzięki tej ofercie wynajem aut Lędziny jest po prostu w pełni bezproblemowy. Podpisanie umowy zdecydowanie nie wymaga zrealizowania wiele formalności, a i równocześnie nie będzie potrzeby płacenia dużych kaucji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi pracownicy z przyjemnością wyjaśnią szczegóły naszych usług.

wypożyczalnia samochodów Lędziny

Wypożyczalnia aut Lędziny tanio

Jest naprawdę wiele sytuacji, w których może przydać się skorzystanie z usługi wynajmu samochodów Lędziny i nasza firma zdaje sobie świetnie z tego sprawę, iż podjęcie odpowiedniej decyzji niejednokrotnie może być bardzo skomplikowane. Problemem jest przede wszystkim duża konkurencja w branży. Ofert tego rodzaju jest tak dużo, że często trudno zdecydować się na jedne, konkretne. Spróbujemy z tego powodu opisać parę najistotniejszych zalet, jakie wyraźnie odróżniają naszą firmę od firm konkurencyjnych. Przede wszystkim wynajem samochodów Lędziny w tym przypadku jest niedrogi, lecz nie za cenę stanu mechanicznego auta. Są one regularnie sprawdzane pod owym kątem oraz naprawiane, jeśli po prostu zajdzie taka konieczność. Auta trafiają do klientów w świetnym stanie a to sprawia, iż jazda naturalnie nie tylko będzie przyjemna, ale również bardzo bezpieczna. Kolejną cechą jest zmniejszenie spraw formalnych. Nie wymagamy przynoszenia różnorodnych dokumentów, podpisywania dziesiątek oświadczeń bądź wnoszenia dużych kaucji. U nas wszystko odbywa się niezwykle sprawnie oraz bez niepotrzebnych kłopotów. Zdecydowanie nie jesteśmy przy tym wypożyczalnią, w jakiej wynajem aut Lędziny dedykowany jest do ściśle określonej grupy ludzi. Tak wypożyczając samochody na doby, jak i na miesiące, będzie można liczyć na nasze elastyczne podejście, jak i po pierwsze na naprawdę konkurencyjne warunki cenowe. Zapoznanie się z pełnymi naszymi usługami zdecydowanie nie jest skomplikowane. Wypożyczalnia aut Lędziny zatrudnia bowiem świetnych pracowników, jacy z radością wyjaśnią wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do skontaktowania się a także do zapoznania się z naszą dużą ofertą.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lędziny Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lędziny Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lędziny Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lędziny Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lędziny tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lędziny Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lędziny Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lędziny Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lędziny Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lędziny Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lędziny Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLędziny Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLędziny Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lędziny Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Lędziny tanio

Aby pozostawać wypożyczalnią bardzo konkurencyjną w branży postaraliśmy się, żeby gwarantować atrakcyjne oferty cenowe przy minimum spraw formalnych do zrealizowania. Najważniejszą misją, jaka stała przed tą wypożyczalnią samochodów Lędziny było jednakże to, żeby pojazdy trafiały do klientów w doskonałym stanie technicznym. Bardzo troszczymy się o serwisowanie aut i jednocześnie staramy się, aby ich wnętrza także były zadbane. Wynajem aut Lędziny w tym przypadku jest łatwy, tani i niezwykle wygodny, a przekonać się o tym można już w tej chwili.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Lędziny tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Lędziny

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl