WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW MIKOŁÓW

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Mikołów

Wynajem samochodów Mikołów tanio

Dalszy wyjazd prywatny, przewóz ciężkich rzeczy czy podróże biznesowe to zdarzenia, w którym z pewnością przyda wszystkim się szybki a także komfortowy wóz, który często powinien jeszcze bardzo dobrze prezentować się. Nie zawsze możemy korzystać z własnego samochodu, ale za to oczywiście można skusić się na ofertę przygotowaną przez naszą wypożyczalnię. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów z (miasto) oferuje bardzo szeroki wybór aut w świetnym stanie mechanicznym. Bezpieczeństwo naszych klientów w każdym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu, przez co pojazdy często przechodzą badania techniczne. Oczywiście na wyłącznym sprawdzeniu stanu się nie zakończy. Odnalezione usterki są od razu usuwane w profesjonalnych serwisach. Wynajem samochodów Mikołów dotyczy oczywiście jedynie aut naprawdę zadbanych w środku. Sprzątamy swoje samochody oraz w efekcie gwarantujemy, że każda jazda nimi będzie bardzo wygodna. Mamy w swojej ofercie pojazdy naturalnie nie tylko codziennego użytku, jednak również bardzo eleganckie, które wręcz idealnie nadają się do jazd biznesowych. Wypożyczalnia aut Mikołów gwarantuje do tego konkurencyjne ceny bez znaczenia dla tego, na jak długi okres będą auta wynajmowane. Krótkoterminowe i długoterminowe wynajmowanie będzie można świetnie przystosować do indywidualnych preferencji. Dzięki tej propozycji wynajem aut Mikołów jest zwyczajnie w pełni bezproblemowy. Spisanie umowy nie wymaga spełnienia szeregu spraw formalnych, a i jednocześnie nie ma potrzeby płacenia ogromnych kaucji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi ludzie z przyjemnością wyjaśnią szczegóły wszystkich usług.

wypożyczalnia samochodów Mikołów

Wypożyczalnia aut Mikołów tanio

Jest bardzo wiele sytuacji, w których może przydać się skorzystanie z oferty wynajmu samochodów Mikołów i nasza firma zdaje sobie świetnie z tego sprawę, iż podjęcie dobrej decyzji często bywa naprawdę trudne. Kłopotem jest po pierwsze duża konkurencja na rynku. Ofert tego typu znaleźć można tak wiele, że często ciężko zdecydować się na jedne, konkretne. Postaramy się więc zaprezentować parę najistotniejszych zalet, jakie wyraźnie odróżniają naszą firmę od konkurencji. Przede wszystkim wynajem samochodów Mikołów w tym przypadku będzie niedrogi, ale nie kosztem stanu technicznego auta. Są one regularnie sprawdzane pod tym kątem i serwisowane, jeśli po prostu zajdzie taka konieczność. Auta trafiają do naszych klientów w dobrym stanie a to sprawia, iż jazda nie tylko będzie przyjemna, jednak także wyjątkowo bezpieczna. Kolejną cechą jest zmniejszenie formalności. Nie wymagamy przynoszenia wielu dokumentów, podpisywania dziesiątek oświadczeń lub wnoszenia dużych kaucji. W naszej firmie wszystko wykonywane jest niezwykle sprawnie i bez zbędnych kłopotów. Nie jesteśmy przy tym firmą, w której wynajem aut Mikołów przeznaczony będzie do dokładnie określonej grupy klientów. Tak wypożyczając pojazdy na doby, jak i na tygodnie, będzie można liczyć na naprawdę elastyczne podejście, a przy tym po pierwsze na naprawdę konkurencyjne warunki cenowe. Zaznajomienie się z wszystkimi naszymi usługami absolutnie nie będzie trudne. Wypożyczalnia aut Mikołów zatrudnia bowiem świetnych pracowników, jacy z radością wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu a także do zaznajomienia się z tą szeroką ofertą.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Mikołów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Mikołów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Mikołów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Mikołów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mikołów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Mikołów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mikołów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Mikołów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Mikołów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Mikołów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Mikołów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMikołów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMikołów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Mikołów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Mikołów tanio

By stać się wypożyczalnią naprawdę konkurencyjną na rynku postaraliśmy się, aby oferować przystępne warunki cenowe przy minimum spraw formalnych do spełnienia. Najważniejszą misją, jaka stała przed tą wypożyczalnią samochodów Mikołów było jednak to, żeby pojazdy trafiały do naszych klientów w dobrym stanie technicznym. Naprawdę troszczymy się o serwis samochodów oraz jednocześnie chcemy, by ich wnętrza również były zadbane. Wynajem aut Mikołów w naszym przypadku jest bezproblemowy, tani oraz niezwykle wygodny, a przekonać się o tym można już za chwilę.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Mikołów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Mikołów

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl