WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW USTROŃ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Ustroń

Wynajem samochodów Ustroń tanio

Potrzeba wypożyczenia pojazdu może praktycznie przytrafić się każdemu, niezależnie od tego, czy będziemy chcieli auta do celów indywidualnych, bądź może do biznesowych. Szukając profesjonalnej firmy zawsze opłaca się zwrócić uwagę na to, czy profesjonalnie podchodzi do własnych usług oraz z tego dokładnie powodu dobrze będzie ocenić to, co oferuje nasza doświadczona wypożyczalnia samochodów Ustroń. Pozostajemy wypożyczalnią z ogromnym doświadczeniem, jaka nieustannie zmierza do tego, by realizować własne usługi na najwyższym możliwym poziomie. Skutkuje to w licznych elementach naszych usług. Chociażby wynajem samochodów Ustroń w naszym przypadku dotyczy aut naprawdę zróżnicowanych, z wielu różnorodnych klas, co bez wątpienia ułatwia ich dopasowanie do swoich preferencji. Po drugie jednak nie jest naszej firmie obojętne bezpieczeństwo naszych klientów. U nas niedopuszczalna jest sytuacja, w jakiej klient otrzymuje pojazd niesprawny mechanicznie, a to niestety zdarza się dość regularnie u konkurencji. Cały czas serwisowane auta gwarantują bezpieczną a także miłą podróż w dowolnych warunkach. Wypożyczalnia aut Ustroń specjalizuje się tak w wynajmie krótkoterminowym, jak również długoterminowym. W naszej firmie nie będzie miała znaczenia to, na jak długi okres będziesz pojazdu potrzebował. Zawsze ceny są przystępne, a same usługi można w wygodny sposób przystosować do danych preferencji. Warto już teraz poznać dokładnie, jak w naszym przypadku wygląda wynajem aut Ustroń. Profesjonalni pracownicy czekają na zgłoszenie, skrupulatnie opisując możliwości oraz odpowiadając na wszystkie pojawiające się zapytania bądź wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Ustroń

Wypożyczalnia aut Ustroń tanio

Najwyższy poziom bezpieczeństwa stanowi na pewno jeden z najistotniejszych atutów, z którymi mogą spotkać się klienci chcący skorzystać z tej usługi. Wypożyczalnia samochodów Ustroń dokłada największych starań do tego, by samochody pozostawały w świetnym stanie technicznym i schludnie zachowane w środku. Z tego powodu samochody często przechodzą przeglądy techniczne, a wszelkie odnalezione usterki są natychmiastowo usuwane przez grupę świetnych mechaników. Regularnie sprzątamy także wnętrza aut, przez co podróż nimi jest naprawdę komfortowa. Wynajem samochodów Ustroń, które są w świetnym stanie mechanicznym to jednakże nie wszystko. Za bezpieczeństwem stoją bowiem też kompleksowe polisy ubezpieczeniowe, chroniące zarówno kierowcę, jak również oczywiście pasażerów podróżujących samochodem. Na tym jednak nie koniec naszych możliwości. Jeśli spotkaliście się Państwo z dużą ilością spraw formalnych do zrealizowania podczas podpisywania umowy, to w tym przypadku takiego kłopotu nie spotkacie. Wypożyczalnia aut Ustroń ograniczyła do absolutnego minimum kwestie formalne, ułatwiając tym samym wynajem oraz równocześnie pobierając niskie kaucje. Dla naszej firmy dodatkowo nie będzie miało znaczenia to, czy nasz klient będzie chciał skorzystać z wynajmu aut Ustroń tylko na parę dni, czy może szukać auta na parę tygodni albo miesięcy. Cena w każdym przypadku będzie naprawdę konkurencyjna, a usługę można naprawdę dokładnie dopasować do własnych wymagań. Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci z przyjemnością bardzo dokładnie opiszą pełen zakres wykonywanych przez naszą firmę możliwości.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ustroń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ustroń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ustroń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ustroń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustroń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ustroń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ustroń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ustroń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ustroń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ustroń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ustroń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikUstroń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikUstroń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ustroń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Ustroń tanio

Oferowanie usług na dobrym poziomie, ale w atrakcyjnej cenie. Taka dokładnie misja była postawiona przed naszą wypożyczalnią w chwili jej otwierania. Nieustanne dążenie do celu doprowadziło do tego, że obecnie ogromna wypożyczalnia samochodów Ustroń może poszczycić się bardzo dobrą ofertą. Posiadamy wielki wręcz wybór pojazdów, jakie oczekują na klientów, jak i oferujemy przystępne warunki cenowe przy dowolnej długości wypożyczania. Wynajem aut Ustroń będzie oprócz tego maksymalnie bezpieczny. Posiadamy pełne polisy ubezpieczeniowe a także skrupulatnie doglądamy stanu mechanicznego pojazdów.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Ustroń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Ustroń

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl