WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WODZISŁAW ŚLĄSKI

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Wodzisław Śląski

Wynajem samochodów Wodzisław Śląski tanio

Konieczność wypożyczenia pojazdu może praktycznie przytrafić się każdej osobie, bez znaczenia dla tego, czy potrzebujemy auta do celów prywatnych, lub może do firmowych. Szukając odpowiedniej firmy w każdej sytuacji warto zwrócić uwagę na to, czy fachowo podchodzi do swoich usług oraz z tego właśnie powodu dobrze jest obejrzeć to, co oferuje nasza fachowa wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, jaka stale dąży do tego, aby zapewniać swoje usługi na najwyższym osiągalnym poziomie. Skutkuje to w wielu częściach naszych usług. Między innymi wynajem samochodów Wodzisław Śląski w naszym przypadku będzie dotyczył pojazdów bardzo zróżnicowanych, z wielu różnorodnych klas, co bez wątpienia ułatwia ich przystosowanie do indywidualnych potrzeb. Po drugie jednakże nie jest naszej firmie obojętne bezpieczeństwo naszych klientów. W naszej firmie niedopuszczalna jest sytuacja, w której klient dostaje pojazd niesprawny technicznie, a to na nieszczęście zdarza się całkiem regularnie u firm konkurencyjnych. Często serwisowane samochody oferują bezpieczną oraz miłą podróż w każdych warunkach. Wypożyczalnia aut Wodzisław Śląski specjalizuje się zarówno w wypożyczaniu krótkoterminowym, jak również długoterminowym. W naszej firmie nie będzie miała znaczenia to, na jak długi okres będziesz samochodu potrzebował. W każdej sytuacji ceny są przystępne, a same usługi da się w elastyczny sposób dopasować do danych wymagań. Warto już teraz sprawdzić dokładnie, jak w naszym przypadku wygląda wynajem aut Wodzisław Śląski. Nasi konsultanci czekają na kontakt, dokładnie opisując możliwości i odpowiadając na wszelkie nurtujące pytania bądź wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski

Wypożyczalnia aut Wodzisław Śląski tanio

Świetny poziom bezpieczeństwa stanowi na pewno jeden z najważniejszych atutów, z jakimi mogą spotkać się klienci korzystający z tej usługi. Wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski dokłada najlepszych starań do tego, by pojazdy były w doskonałym stanie technicznym i schludnie utrzymane we wnętrzu. Tym samym wozy często przechodzą przeglądy techniczne, a wszystkie odszukane usterki są od razu usuwane przez grupę świetnych mechaników. Stale myjemy także wnętrza pojazdów, przez co jazda nimi jest naprawdę wygodna. Wynajem samochodów Wodzisław Śląski, jakie pozostają w doskonałym stanie technicznym to jednakże nie wszystko. Za bezpieczeństwem stoją tutaj też pełne polisy ubezpieczeń, chroniące zarówno kierowcę, jak i wszystkich pasażerów podróżujących samochodem. Na tym jednak zdecydowanie nie koniec naszych zalet. Jeżeli spotkaliście się Państwo z dużą ilością spraw formalnych do spełnienia podczas podpisywania umowy, to w naszym przypadku owego problemu nie będzie. Wypożyczalnia aut Wodzisław Śląski zmniejszyła do absolutnego minimum sprawy formalne, upraszczając tym samym proces wynajmu i równocześnie pobierając niewielkie kaucje. Dla naszej firmy do tego nie będzie miało znaczenia to, czy nasz klient chce skorzystać z wynajmu aut Wodzisław Śląski tylko na kilka dni, bądź może potrzebować samochodu na parę tygodni lub miesięcy. Cena w każdej sytuacji jest naprawdę konkurencyjna, a usługę można bardzo dokładnie przystosować do własnych wymagań. Zapraszamy do skontaktowania się, nasi ludzie z przyjemnością naprawdę dokładnie opiszą kompletny zakres wykonywanych przez naszą firmę usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Wodzisław Śląski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Wodzisław Śląski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Wodzisław Śląski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Wodzisław Śląski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Wodzisław Śląski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Wodzisław Śląski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Wodzisław Śląski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Wodzisław Śląski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikWodzisław Śląski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikWodzisław Śląski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Wodzisław Śląski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Wodzisław Śląski tanio

Dostarczanie usług na dobrym poziomie, jednak w przystępnej cenie. Ta właśnie misja została postawiona przed naszą firmą w momencie jej startu. Nieustanne zmierzanie do naszych celów doprowadziło do tego, że obecnie ogromna wypożyczalnia samochodów Wodzisław Śląski może poszczycić się niezwykle konkurencyjną ofertą. Posiadamy ogromny wręcz wybór samochodów, które czekają na klientów, jak również zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe przy dowolnej długości wynajmu. Wynajem aut Wodzisław Śląski będzie do tego maksymalnie bezpieczny. Posiadamy kompletne polisy ubezpieczeniowe i regularnie doglądamy stanu mechanicznego aut.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Wodzisław Śląski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

,Wodzisław Śląski

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl