WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZABRZE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Zabrze

Wynajem samochodów Zabrze tanio

Konieczność wynajęcia samochodu może praktycznie przytrafić się każdej osobie, bez znaczenia dla tego, czy potrzebujemy auta do celów prywatnych, bądź może do firmowych. Potrzebując dobrej firmy zawsze opłaca się zwrócić uwagę na to, czy profesjonalnie podchodzi do własnych usług a także z tego właśnie powodu dobrze będzie ocenić to, co gwarantuje nasza fachowa wypożyczalnia samochodów Zabrze. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, która stale zmierza do tego, aby zapewniać swoje usługi na najwyższym osiągalnym poziomie. Objawia się to w licznych elementach naszych usług. Chociażby wynajem samochodów Zabrze w tym przypadku będzie dotyczył pojazdów bardzo zróżnicowanych, z wielu różnorodnych segmentów, co bez wątpienia ułatwia ich dopasowanie do indywidualnych preferencji. Po drugie jednakże nie jest naszej firmie obojętne poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. U nas niedopuszczalna jest sytuacja, w jakiej klient dostaje samochód niesprawny technicznie, a to na nieszczęście zdarza się dość regularnie u konkurencji. Często serwisowane pojazdy oferują bezpieczną oraz przyjemną podróż w dowolnych warunkach. Wypożyczalnia aut Zabrze specjalizuje się tak w wynajmie krótkoterminowym, jak i długoterminowym. W naszej firmie nie ma znaczenia to, na jak długi okres będziesz wozu potrzebował. W każdej sytuacji ceny będą przystępne, a same usługi da się w elastyczny sposób przystosować do danych potrzeb. Warto już w tej chwili sprawdzić dokładnie, jak w tym przypadku prezentuje się wynajem aut Zabrze. Profesjonalni pracownicy oczekują na zgłoszenie, dokładnie opisując możliwości oraz odpowiadając na wszelkie pojawiające się pytania lub wątpliwości.

wypożyczalnia samochodów Zabrze

Wypożyczalnia aut Zabrze tanio

Najlepszy poziom bezpieczeństwa to z pewnością jeden z najważniejszych atutów, z jakimi mogą spotkać się klienci chcący skorzystać z tej usługi. Wypożyczalnia samochodów Zabrze dokłada największych starań do tego, by samochody były w dobrym stanie technicznym i schludnie utrzymane w środku. Z tego powodu samochody często przechodzą przeglądy techniczne, a wszystkie odnalezione awarie są od razu usuwane przez ekipę profesjonalnych mechaników. Regularnie myjemy także wnętrza wozów, przez co jazda nimi jest w pełni przyjemna. Wynajem samochodów Zabrze, które są w doskonałym stanie mechanicznym to jednakże nie wszystko. Za bezpieczeństwem stoją u nas też pełne polisy ubezpieczeń, chroniące zarówno kierowcę, jak i wszystkich pasażerów jadących samochodem. Na tym jednakże nie koniec naszych możliwości. Jeśli spotkaliście się Państwo z dużą ilością spraw formalnych do spełnienia w czasie spisywania umowy, to w naszym przypadku owego kłopotu nie spotkacie. Wypożyczalnia aut Zabrze ograniczyła do granic możliwości sprawy formalne, ułatwiając dzięki temu proces wynajmu oraz równocześnie doliczając niewielkie kaucje. Dla nas do tego nie ma znaczenia to, czy klient potrzebuje skorzystać z wynajmu aut Zabrze jedynie na kilka dni, albo może potrzebować auta na kilka tygodni lub miesięcy. Cena w każdym przypadku będzie naprawdę konkurencyjna, a usługę będzie można naprawdę dokładnie dopasować do swoich preferencji. Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci z radością naprawdę skrupulatnie opiszą pełen zakres realizowanych przez naszą firmę możliwości.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zabrze Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zabrze Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zabrze Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zabrze Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zabrze tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zabrze Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zabrze Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zabrze Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zabrze Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zabrze Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zabrze Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZabrze Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZabrze Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zabrze Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Zabrze tanio

Zapewnianie usług na najwyższym poziomie, jednak w konkurencyjnej cenie. Ta dokładnie misja została postawiona przed naszą wypożyczalnią w momencie jej startu. Regularne zmierzanie do celu doprowadziło do tego, iż dziś profesjonalna wypożyczalnia samochodów Zabrze może poszczycić się bardzo konkurencyjną ofertą. Posiadamy ogromny wręcz wybór pojazdów, jakie oczekują na naszych klientów, jak również oferujemy atrakcyjne ceny przy dowolnej długości wynajmowania. Wynajem aut Zabrze jest poza tym bezpieczny. Mamy maksymalne polisy ubezpieczeniowe oraz dokładnie doglądamy stanu mechanicznego samochodów.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Zabrze tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

slaskie@armanda.pl

B ,Zabrze

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl