WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KIELCE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kielce

Wynajem samochodów Kielce tanio

Nierzadko wynajęciem auta zainteresowane mogą być osoby, jakie są choćby na wyjeździe służbowym, będą musiały gdzieś z lotniska dojechać, albo zwyczajnie będą w sytuacji, w której ich wóz się popsuł. Jak wiadomo, dzisiaj bez auta normalne funkcjonalnie i przemieszczanie się jest bardzo uciążliwe. Dlatego właśnie nasza wypożyczalnia świadczy usługi związane z wypożyczaniem wszelakiego typu samochodów, a oferta dotyczy różnych klas. Tym samym wynajem samochodów Kielce jest osiągalny dla każdej osoby. Nasza firma realizuje takie usługi już od wielu lat, i w tym okresie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, ale również niezbędnej wiedzy. Wszystko to spowodowało, iż wynajem aut Kielce w tej firmie wykonywany jest zawsze w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie każdy samochód jest z gwarancją najlepszej klasy oraz całkowitej sprawności. Możliwe pozostaje to dzięki regularnym badaniom technicznym, którym poddawane są wszystkie samochody. Dlatego właśnie każdy gotowy do wypożyczenia wóz jest całkowicie sprawny, wysprzątany i zadbany, a także dobrze wyposażony. Wszystko to oferujemy w niezwykle rozsądnej cenie. Co więcej, w tym przypadku wypożyczalnia samochodów Kielce realizuje usługi ekspresowo, ponieważ do minimum zredukowaliśmy wszystkie formalności, jakie są powiązane z wypożyczaniem. Jednym słowem dzięki swemu doświadczeniu możemy zaoferować swoim klientom wynajem jedynie samochodów najwyższej klasy, które są maksymalnie sprawne, a wszystko to w naprawdę sympatycznej atmosferze generowanej przez naszych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Kielce

Wypożyczalnia aut Kielce tanio

Z powodu tego, iż w branży znaleźć można sporo przedsiębiorstw, które zapewniają swym klientom wynajęcie odpowiedniego samochodu, to wybór tej konkretnej nie będzie należało do prostych zadań. Dlatego spróbujemy wyjaśnić, dlaczego to dokładnie z tych usług warto korzystać. Przede wszystkim u nas wynajem samochodów Kielce wykonywany jest na najlepszym poziomie. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam na jak najlepsze dopasowanie usług do preferencji klientów. Po pierwsze każdy firmowy pojazd jest regularnie serwisowany, dzięki czemu można na bieżąco eliminować wszystkie usterki. Tym samym zawsze klient dostaje całkowicie sprawny samochód, jaki można komfortowo użytkować. Co więcej, ta wypożyczalnia aut Kielce oferuje schludne, a równocześnie świetnie wyposażone pojazdy. W naszej propozycji znajdują się pojazdy różnorodnych klas, co pozwala na indywidualne przystosowanie pojazdu do potrzeb każdego klienta. Jeśli chodzi o elementy mechaniczne, to ogromną flotą zajmują się wykwalifikowani mechanicy, jacy posiadają naturalnie nie tylko dużą wiedzę, ale także pokaźne doświadczenie w owym zakresie. Właśnie dzięki temu będziemy mogli zapewnić najlepszą jakość aut, jakie są całkowicie sprawne techniczne oraz odpowiednio przygotowane do jazdy. Zdecydowanie nie bez znaczenia będzie także fakt, że nasza wypożyczalnia aut Kielce oferuje swoje usługi w konkurencyjnych cenach, co jest w naszej mocy chociażby dzięki zredukowaniu kosztów firmowych. Pomimo że cena jest naprawdę przystępna, to jednak absolutnie nie wpływa na jakość oferowanych aut, jaka jest doskonała.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kielce Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kielce Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kielce Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kielce Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kielce tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kielce Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kielce Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kielce Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kielce Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kielce Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kielce Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKielce Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKielce Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kielce Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kielce tanio

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Kielce przede wszystkim postawiła na najlepszą jakość własnych pojazdów, jaka będzie zapewniona poprzez regularne badania mechaniczne. Tym samym jesteśmy w stanie zapewnić swym klientom przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania tych samochodów. Równocześnie przemyślana oferta powoduje, iż wynajem aut Kielce w tej wypożyczalni będzie naprawdę małym kosztem. Co istotne cały czas realizujemy inwestycje w swoją flotę, co zapewnia sprawne, profesjonalne oraz naprawdę wygodne auta, niezależnie od ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kielce tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

swietokrzyskie@armanda.pl

,Kielce

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl