WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski

Wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Zazwyczaj wynajęciem auta zainteresowane mogą być osoby, jakie są chociażby na wyjeździe biznesowym, będą musiały gdzieś z portu lotniczego dojechać, lub po prostu będą w sytuacji, w której ich wóz się popsuł. Oczywiście, dzisiaj bez auta sprawne funkcjonalnie oraz podróżowanie jest naprawdę trudne. Z tego powodu właśnie nasza wypożyczalnia oferuje usługi powiązane z wynajmem różnego typu aut, a propozycja będzie dotyczyła różnych klas. Tym samym wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski jest możliwy dla każdej osoby. Nasza wypożyczalnia realizuje takie usługi już od wielu lat, i w tym okresie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, lecz również potrzebnej wiedzy. Wszystko to sprawiło, iż wynajem aut Ostrowiec Świętokrzyski w naszej firmie wykonywany jest zawsze w dobrych cenach. Równocześnie każdy pojazd jest z gwarancją najlepszej jakości oraz pełnej sprawności. Osiągalne pozostaje to dzięki regularnym przeglądom, jakim poddawane są wszystkie pojazdy. Z tego powodu właśnie każdy przygotowany do wynajęcia samochód jest w pełni sprawny, wysprzątany oraz zadbany, jak również odpowiednio wyposażony. Wszystko to zapewniamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej, u nas wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski realizuje usługi ekspresowo, bowiem do minimum zredukowaliśmy wszelkie sprawy formalne, jakie są powiązane z wypożyczaniem. Jednym słowem dzięki swojemu doświadczeniu możemy zapewnić wszystkim klientom wynajem wyłącznie pojazdów najwyższej jakości, jakie są maksymalnie sprawne technicznie, i wszystko to w niesłychanie przyjemnej atmosferze generowanej przez naszych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski

Wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Z racji tego, że w branży działa dużo firm, jakie zapewniają swoim klientom wypożyczenie odpowiedniego samochodu, to wybranie tej konkretnej nie należy do prostych zadań. Z tego powodu spróbujemy wyjaśnić, dlaczego to dokładnie z tych usług opłaca się korzystać. Po pierwsze u nas wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski odbywa się na najwyższym poziomie. Duże doświadczenie pozwoliło naszej firmie na jak najlepsze przystosowanie usług do preferencji klientów. Przede wszystkim każdy firmowy samochód jest regularnie serwisowany, co pozwala na bieżąco naprawiać wszelkie awarie. Dzięki temu zawsze nasz klient otrzymuje w pełni zadbany pojazd, jaki można bezpiecznie użytkować. Dodatkowo, ta wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski oferuje schludne, a równocześnie w pełni wyposażone wozy. W ogromnej ofercie znajdują się samochody różnorodnych klas, co pozwala na dokładne dopasowanie pojazdu do preferencji każdej osoby. Jeśli chodzi o elementy techniczne, to całą flotą zajmują się profesjonalni mechanicy, którzy posiadają nie tylko ogromną wiedzę, jednak również pokaźne doświadczenie w tym zakresie. Dokładnie dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość pojazdów, jakie są maksymalnie sprawne mechaniczne i świetnie przygotowane do użytkowania. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest również fakt, że nasza wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski oferuje swoje usługi w dobrych cenach, co jest osiągalne między innymi dzięki ograniczeniu kosztów własnych. Mimo że cena pozostaje stosunkowo niewielka, to równocześnie w żaden sposób nie wpływa na jakość oferowanych aut, która będzie doskonała.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ostrowiec Świętokrzyski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ostrowiec Świętokrzyski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ostrowiec Świętokrzyski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ostrowiec Świętokrzyski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOstrowiec Świętokrzyski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOstrowiec Świętokrzyski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ostrowiec Świętokrzyski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski przede wszystkim postawiła na najlepszą jakość własnych aut, jaka jest zapewniona poprzez częste przeglądy mechaniczne. W ten sposób możemy zapewnić wszystkim klientom po pierwsze wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania naszych pojazdów. Równocześnie przemyślana oferta powoduje, że wynajem aut Ostrowiec Świętokrzyski w tej firmie będzie stosunkowo małym kosztem. Co ważne regularnie realizujemy inwestycje w swoją flotę, co zapewnia sprawne technicznie, nowoczesne oraz naprawdę wygodne pojazdy, niezależnie od klasy.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

swietokrzyskie@armanda.pl

,Ostrowiec Świętokrzyski

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl