WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SANDOMIERZ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Sandomierz

Wynajem samochodów Sandomierz tanio

Najczęściej wypożyczeniem auta zainteresowane będą osoby, jakie są choćby na wyjeździe służbowym, potrzebują gdzieś z lotniska dojechać, bądź po prostu są w sytuacji, w której ich samochód się popsuł. Oczywiście, dziś bez auta sprawne funkcjonalnie i przemieszczanie się jest niemalże niemożliwe. Dlatego właśnie nasza firma świadczy usługi związane z wynajmowaniem wszelakiego typu samochodów, a oferta dotyczy różnych klas. Tym samym wynajem samochodów Sandomierz jest osiągalny dla każdego. Nasza wypożyczalnia świadczy swoje usługi już od wielu lat, a w owym czasie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, ale także potrzebnej wiedzy. Wszystko to spowodowało, iż wynajem aut Sandomierz w tej wypożyczalni odbywa się przede wszystkim w dobrych ofertach cenowych. Jednocześnie każdy pojazd jest z gwarancją najwyższej klasy i całkowitej sprawności. Możliwe pozostaje to dzięki częstym badaniom technicznym, którym poddawane są nasze auta. Z tego powodu właśnie dowolny gotowy do wypożyczenia samochód jest w pełni sprawny, wysprzątany oraz zadbany, jak również dobrze wyposażony. Wszystko to oferujemy w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co więcej, u nas wypożyczalnia samochodów Sandomierz realizuje usługi sprawnie, bowiem do absolutnego minimum zredukowaliśmy wszelkie formalności, które są powiązane z wypożyczaniem. Po prostu dzięki swemu bagażowi doświadczeń możemy zaproponować swym klientom wynajem wyłącznie pojazdów najlepszej jakości, które są naprawdę sprawne, a wszystko to w niesłychanie przyjaznej atmosferze generowanej przez naszych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Sandomierz

Wypożyczalnia aut Sandomierz tanio

Z racji tego, iż na rynku jest dużo przedsiębiorstw, które oferują swoim klientom wypożyczenie odpowiedniego pojazdu, to wybranie tej konkretnej nie należy do prostych zadań. Dlatego postaramy się wyjaśnić, dlaczego to właśnie z tych usług warto skorzystać. Przede wszystkim u nas wynajem samochodów Sandomierz odbywa się na najwyższym poziomie. Ogromne doświadczenie umożliwiło naszej firmie na jak najlepsze przystosowanie oferty do preferencji klientów. Po pierwsze każdy firmowy pojazd jest nieustannie serwisowany, dzięki czemu można na bieżąco usuwań wszelkie usterki. Dzięki temu zawsze klient dostaje w pełni zadbany pojazd, który będzie można bezpiecznie użytkować. Dodatkowo, ta wypożyczalnia aut Sandomierz gwarantuje czyste, a równocześnie świetnie wyposażone samochody. W naszej propozycji znajdują się auta różnych klas, co pozwala na doskonałe dopasowanie samochodu do preferencji każdej osoby. Gdy chodzi o aspekty mechaniczne, to całą flotą zajmują się doświadczeni mechanicy, którzy mają naturalnie nie tylko sporą wiedzę, jednak także bardzo duże doświadczenie w owym zakresie. Właśnie z tego powodu będziemy mogli zagwarantować najwyższą jakość samochodów, jakie są całkowicie sprawne mechaniczne oraz odpowiednio przygotowane do jazdy. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest także to, iż nasza wypożyczalnia aut Sandomierz realizuje swoje usługi w dobrych ofertach cenowych, co jest w naszej mocy między innymi dzięki zmniejszeniu kosztów własnych. Mimo iż cena jest naprawdę niewielka, to jednak zdecydowanie nie ma wpływu na jakość oferowanych aut, która pozostaje doskonała.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sandomierz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sandomierz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sandomierz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sandomierz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sandomierz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sandomierz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sandomierz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sandomierz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sandomierz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sandomierz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sandomierz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSandomierz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSandomierz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sandomierz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Sandomierz tanio

Nasza wypożyczalnia samochodów Sandomierz po pierwsze postawiła na najdoskonalszą jakość własnych aut, jaka może być zagwarantowana przez częste badania techniczne. W ten sposób możemy zagwarantować swym klientom po pierwsze wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania naszych samochodów. Jednocześnie przemyślana wycena powoduje, iż wynajem aut Sandomierz w naszej wypożyczalni jest stosunkowo małym kosztem. Co istotne cały czas realizujemy inwestycje w swoją flotę, co zapewnia sprawne technicznie, solidne oraz w pełni komfortowe auta, bez znaczenia dla ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Sandomierz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

swietokrzyskie@armanda.pl

,Sandomierz

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl