WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW STARACHOWICE

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Starachowice

Wynajem samochodów Starachowice tanio

Najczęściej wynajęciem samochodu zainteresowane będą osoby, które są chociażby na wyjeździe służbowym, potrzebują gdzieś z lotniska dojechać, bądź po prostu są w sytuacji, w której ich wóz się zepsuł. Jak wiadomo, dziś bez samochodu normalne funkcjonalnie oraz przemieszczanie się jest niemalże niemożliwe. Z tego powodu właśnie nasza firma oferuje usługi związane z wynajmem wszelakiego typu aut, a propozycja dotyczy różnych klas. Tym samym wynajem samochodów Starachowice jest możliwy dla każdej osoby. Nasza firma świadczy takie usługi już od wielu lat, i w tym okresie nabraliśmy naturalnie nie tylko doświadczenia, ale też potrzebnej wiedzy. Wszystko to spowodowało, iż wynajem aut Starachowice w naszej firmie odbywa się zawsze w dobrych ofertach cenowych. Jednocześnie każdy samochód jest z gwarancją najwyższej klasy i całkowitej sprawności. Możliwe jest to dzięki nieustannym badaniom technicznym, którym poddawane są nasze samochody. Dlatego właśnie każdy naszykowany do wypożyczenia samochód jest maksymalnie sprawny, wysprzątany i zadbany, jak również odpowiednio wyposażony. Wszystko to gwarantujemy w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co więcej, u nas wypożyczalnia samochodów Starachowice wykonuje usługi sprawnie, bowiem do absolutnego minimum zredukowaliśmy wszelkie sprawy formalne, które są związane z wypożyczaniem. Jednym słowem dzięki swemu doświadczeniu możemy zaproponować swym klientom wynajem wyłącznie samochodów najlepszej jakości, jakie są maksymalnie sprawne technicznie, i wszystko to w niezwykle sympatycznej atmosferze tworzonej przez świetnych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Starachowice

Wypożyczalnia aut Starachowice tanio

Z racji tego, że w branży znaleźć można wiele firm, jakie zapewniają swoim klientom wypożyczenie odpowiedniego pojazdu, to wybranie tej konkretnej nie zalicza się do łatwych zadań. Z tego powodu postaramy się wyjaśnić, z jakiego powodu to właśnie z tych usług opłaca się korzystać. Po pierwsze u nas wynajem samochodów Starachowice odbywa się na najlepszym poziomie. Duże doświadczenie pozwoliło nam na jak najlepsze dopasowanie oferty do wymagań naszych klientów. Przede wszystkim każdy nasz pojazd jest nieustannie serwisowany, co pozwala na bieżąco naprawiać wszystkie usterki. W ten sposób za każdym razem nasz klient dostaje w pełni sprawny pojazd, jaki można komfortowo użytkować. Co więcej, nasza wypożyczalnia aut Starachowice gwarantuje schludne, jak i równocześnie świetnie wyposażone samochody. W ogromnej ofercie znajdują się auta różnorodnych klas, co pozwala na indywidualne przystosowanie auta do wymagań każdego klienta. Gdy chodzi o elementy mechaniczne, to całą flotą zajmują się profesjonalni mechanicy, którzy posiadają naturalnie nie tylko ogromną wiedzę, jednak też bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Między innymi dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość pojazdów, jakie są w pełni sprawne techniczne oraz świetnie przygotowane do użytkowania. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest też to, iż nasza wypożyczalnia aut Starachowice oferuje własne usługi w dobrych ofertach cenowych, co jest osiągalne chociażby dzięki zredukowaniu wydatków firmowych. Pomimo że cena będzie stosunkowo niewielka, to równocześnie w żaden sposób nie wpływa na jakość dostarczanych pojazdów, która pozostaje wysoka.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Starachowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Starachowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Starachowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Starachowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Starachowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Starachowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Starachowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Starachowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Starachowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Starachowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Starachowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikStarachowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikStarachowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Starachowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Starachowice tanio

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Starachowice po pierwsze postawiła na najdoskonalszą jakość własnych pojazdów, która będzie zagwarantowana poprzez częste badania techniczne. Dzięki temu możemy zapewnić swoim klientom po pierwsze wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania naszych samochodów. Równocześnie przemyślana usługa sprawia, że wynajem aut Starachowice w naszej wypożyczalni jest naprawdę niewielkim kosztem. Co ważne cały czas realizujemy inwestycje w swoją flotę, co zapewnia sprawne technicznie, profesjonalne i naprawdę komfortowe auta, niezależnie od ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Starachowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

swietokrzyskie@armanda.pl

,Starachowice

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl