WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW CHODZIEŻ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Chodzież

Wynajem samochodów Chodzież tanio

Niejednokrotnie wynajęciem auta zainteresowane będą osoby, jakie są choćby na wyjeździe biznesowym, muszą gdzieś z portu lotniczego dojechać, albo po prostu będą w sytuacji, w której ich pojazd się popsuł. Jak wiadomo, dzisiaj bez samochodu sprawne funkcjonalnie i podróżowanie jest niemalże niemożliwe. Dlatego właśnie nasza wypożyczalnia świadczy usługi powiązane z wynajmowaniem różnego typu samochodów, a oferta dotyczy różnorodnych klas. Dzięki temu wynajem samochodów Chodzież jest możliwy dla każdego. Nasza wypożyczalnia realizuje takie usługi już od długiego czasu, i w owym czasie nabraliśmy naturalnie nie tylko doświadczenia, lecz również niezbędnej wiedzy. Wszystko to spowodowało, że wynajem aut Chodzież w tej wypożyczalni odbywa się przede wszystkim w przystępnych cenach. Równocześnie każdy pojazd jest z gwarancją najlepszej jakości i całkowitej sprawności. Możliwe jest to dzięki regularnym przeglądom, jakim poddawane są wszystkie pojazdy. Dlatego właśnie dowolny przygotowany do wypożyczenia pojazd jest maksymalnie sprawny, czysty oraz zadbany, jak również odpowiednio wyposażony. Wszystko to oferujemy w naprawdę atrakcyjnej cenie. Do tego, u nas wypożyczalnia samochodów Chodzież wykonuje usługi ekspresowo, bowiem do absolutnego minimum zredukowaliśmy wszelkie formalności, jakie są powiązane z wynajmem. Jednym słowem dzięki swojemu bagażowi doświadczeń możemy zaoferować swoim klientom wynajem jedynie aut najlepszej klasy, jakie są maksymalnie sprawne technicznie, i wszystko to w niesłychanie przyjaznej atmosferze tworzonej przez profesjonalnych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Chodzież

Wypożyczalnia aut Chodzież tanio

Z powodu tego, iż na rynku znaleźć można wiele przedsiębiorstw, które zapewniają swoim klientom wynajęcie odpowiedniego auta, to wybór tej jednej nie należy do łatwych zadań. Dlatego spróbujemy wyjaśnić, z jakiego powodu to właśnie z naszych usług opłaca się korzystać. Przede wszystkim u nas wynajem samochodów Chodzież wykonywany jest na najwyższym poziomie. Duże doświadczenie pozwoliło nam na maksymalne dopasowanie oferty do preferencji klientów. Przede wszystkim każdy firmowy pojazd jest nieustannie serwisowany, dzięki czemu można na bieżąco naprawiać wszelkie usterki. W ten sposób za każdym razem nasz klient dostaje maksymalnie sprawny pojazd, który będzie można bezpiecznie użytkować. Dodatkowo, ta wypożyczalnia aut Chodzież gwarantuje schludne, jak i równocześnie w pełni wyposażone pojazdy. W naszej propozycji znajdują się samochody różnorodnych klas, co pozwala na dokładne dopasowanie samochodu do potrzeb każdej osoby. Gdy chodzi o aspekty mechaniczne, to ogromną flotą zajmują się doświadczeni mechanicy, którzy posiadają naturalnie nie tylko dużą wiedzę, jednak też duże doświadczenie w tym zakresie. Właśnie z tego powodu będziemy mogli zapewnić najlepszą jakość pojazdów, jakie są maksymalnie sprawne mechaniczne i odpowiednio naszykowane do jazdy. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest też fakt, iż ta wypożyczalnia aut Chodzież oferuje swoje usługi w konkurencyjnych cenach, co jest w naszej mocy chociażby dzięki zmniejszeniu wydatków firmowych. Mimo że cena jest stosunkowo niska, to równocześnie w żaden sposób nie wpływa na jakość dostarczanych aut, jaka będzie wysoka.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chodzież Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chodzież Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chodzież Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chodzież Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chodzież tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chodzież Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chodzież Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chodzież Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chodzież Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chodzież Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chodzież Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChodzież Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChodzież Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chodzież Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Chodzież tanio

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Chodzież po pierwsze postawiła na najdoskonalszą jakość własnych aut, jaka będzie zapewniona poprzez regularne badania mechaniczne. W ten sposób będziemy mogli zagwarantować swoim klientom przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania tych samochodów. Jednocześnie przemyślana oferta sprawia, że wynajem aut Chodzież w tej wypożyczalni będzie stosunkowo małym kosztem. Co ważne nieustannie inwestujemy w swoją flotę, co przekłada się na sprawne, solidne i w pełni komfortowe pojazdy, niezależnie od klasy.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Chodzież tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Chodzież

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl