WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GOSTYŃ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Gostyń

Wynajem samochodów Gostyń tanio

Zazwyczaj wypożyczeniem pojazdu zainteresowane będą osoby, które będą chociażby na wyjeździe biznesowym, potrzebują gdzieś z portu lotniczego dojechać, lub po prostu są w sytuacji, w jakiej ich pojazd się zepsuł. Jak wiadomo, dziś bez auta normalne funkcjonalnie oraz podróżowanie jest bardzo uciążliwe. Z tego powodu właśnie nasza wypożyczalnia realizuje usługi powiązane z wynajmowaniem różnego typu pojazdów, a oferta będzie dotyczyła różnych klas. W ten sposób wynajem samochodów Gostyń jest możliwy dla każdej osoby. Nasza wypożyczalnia świadczy takie usługi już od wielu lat, i w tym okresie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, ale także potrzebnej wiedzy. Wszystko to sprawiło, że wynajem aut Gostyń w tej firmie odbywa się zawsze w dobrych cenach. Równocześnie każdy pojazd jest z gwarancją najwyższej klasy i pełnej sprawności. Możliwe jest to dzięki nieustannym przeglądom, jakim poddawane są nasze samochody. Dlatego właśnie każdy naszykowany do wynajęcia pojazd jest w pełni sprawny, wysprzątany oraz zadbany, a także świetnie wyposażony. Wszystko to oferujemy w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oprócz tego, w tym przypadku wypożyczalnia samochodów Gostyń wykonuje usługi ekspresowo, ponieważ do minimum ograniczyliśmy wszystkie formalności, jakie są powiązane z wynajmem. Jednym słowem dzięki swojemu doświadczeniu będziemy mogli zaproponować swoim klientom wynajem wyłącznie pojazdów najwyższej klasy, jakie są w pełni sprawne, i wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze generowanej przez naszych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Gostyń

Wypożyczalnia aut Gostyń tanio

Z racji tego, że w branży istnieje wiele firm, jakie zapewniają swym klientom wynajęcie odpowiedniego pojazdu, to wybranie tej konkretnej nie należy do łatwych zadań. Dlatego spróbujemy wyjaśnić, z jakiego powodu to dokładnie z naszych usług opłaca się skorzystać. Po pierwsze u nas wynajem samochodów Gostyń wykonywany jest na najdoskonalszym poziomie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszej firmie na maksymalne dopasowanie usług do potrzeb klientów. Przede wszystkim każdy nasz pojazd jest nieustannie serwisowany, dzięki czemu można na bieżąco naprawiać wszystkie usterki. Dzięki temu za każdym razem nasz klient otrzymuje maksymalnie zadbany pojazd, jaki będzie można bezpiecznie użytkować. Dodatkowo, nasza wypożyczalnia aut Gostyń oferuje schludne, jak i jednocześnie świetnie wyposażone pojazdy. W szerokiej propozycji znajdują się samochody różnorodnych klas, co pozwala na indywidualne przystosowanie samochodu do wymagań każdej osoby. Gdy chodzi o aspekty techniczne, to ogromną flotą zajmują się wykwalifikowani mechanicy, którzy posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale również bardzo duże doświadczenie w owym zakresie. Między innymi dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość samochodów, które są w pełni sprawne mechaniczne oraz świetnie przygotowane do użytkowania. Nie bez znaczenia będzie także fakt, iż profesjonalna wypożyczalnia aut Gostyń oferuje swoje usługi w atrakcyjnych cenach, co jest w naszej mocy choćby dzięki zmniejszeniu wydatków własnych. Mimo iż cena będzie naprawdę niewielka, to równocześnie zdecydowanie nie wpływa na jakość dostarczanych aut, która jest doskonała.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Gostyń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Gostyń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Gostyń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Gostyń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gostyń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Gostyń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gostyń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Gostyń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Gostyń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Gostyń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Gostyń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGostyń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGostyń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Gostyń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Gostyń tanio

Nasza wypożyczalnia samochodów Gostyń po pierwsze stawia na najlepszą jakość własnych samochodów, która może być zapewniona poprzez regularne badania mechaniczne. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować swym klientom przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania tych pojazdów. Równocześnie przemyślana oferta sprawia, iż wynajem aut Gostyń w naszej wypożyczalni jest stosunkowo małym kosztem. Co ważne cały czas inwestujemy w swoją flotę, co przekłada się na sprawne, solidne oraz w pełni komfortowe auta, niezależnie od ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Gostyń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Gostyń

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl