WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KALISZ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kalisz

Wynajem samochodów Kalisz tanio

Niejednokrotnie wypożyczeniem auta zainteresowane mogą być osoby, które są na przykład na wyjeździe służbowym, potrzebują gdzieś z portu lotniczego dojechać, lub zwyczajnie są w sytuacji, w jakiej ich wóz się popsuł. Jak wiadomo, dziś bez samochodu sprawne funkcjonalnie i przemieszczanie się jest naprawdę trudne. Z tego powodu właśnie nasza firma realizuje usługi powiązane z wynajmem wszelakiego typu aut, a propozycja będzie dotyczyła różnych klas. Tym samym wynajem samochodów Kalisz jest możliwy dla każdej osoby. Nasza wypożyczalnia realizuje swoje usługi już od długiego czasu, i w tym okresie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, jednak również potrzebnej wiedzy. Wszystko to sprawiło, że wynajem aut Kalisz w tej wypożyczalni odbywa się zawsze w dobrych cenach. Jednocześnie każdy samochód jest z gwarancją najlepszej klasy oraz pełnej sprawności. Osiągalne jest to dzięki nieustannym badaniom technicznym, którym poddawane są wszystkie pojazdy. Dlatego właśnie dowolny gotowy do wypożyczenia pojazd jest maksymalnie sprawny, schludny oraz zadbany, a także świetnie wyposażony. Wszystko to zapewniamy w naprawdę rozsądnej cenie. Co więcej, u nas wypożyczalnia samochodów Kalisz realizuje usługi sprawnie, ponieważ do minimum ograniczyliśmy wszelkie sprawy formalne, jakie są powiązane z wypożyczaniem. Jednym słowem dzięki swemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim klientom wynajem wyłącznie pojazdów najlepszej klasy, jakie są naprawdę sprawne, a wszystko to w niesłychanie przyjaznej atmosferze tworzonej przez profesjonalnych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Kalisz

Wypożyczalnia aut Kalisz tanio

Z powodu tego, iż na rynku jest sporo firm, jakie zapewniają swoim klientom wynajęcie odpowiedniego pojazdu, to wybranie tej jednej nie zalicza się do prostych zadań. Dlatego spróbujemy wyjaśnić, z jakiego powodu to dokładnie z tych usług warto korzystać. Przede wszystkim u nas wynajem samochodów Kalisz wykonywany jest na najwyższym poziomie. Ogromne doświadczenie pozwoliło nam na maksymalne dopasowanie usług do potrzeb klientów. Przede wszystkim każdy nasz pojazd jest regularnie serwisowany, co pozwala na bieżąco naprawiać wszelkie awarie. Dzięki temu zawsze klient otrzymuje w pełni zadbany samochód, jaki można bezpiecznie użytkować. Dodatkowo, nasza wypożyczalnia aut Kalisz oferuje czyste, a jednocześnie w pełni wyposażone pojazdy. W ogromnej propozycji znajdują się pojazdy różnorodnych klas, co pozwala na doskonałe dopasowanie wozu do potrzeb każdej osoby. Jeśli chodzi o elementy techniczne, to ogromną flotą zajmują się profesjonalni mechanicy, którzy posiadają nie tylko dużą wiedzę, jednak również duże doświadczenie w owym zakresie. Między innymi dzięki temu będziemy mogli zapewnić najlepszą jakość pojazdów, jakie są maksymalnie sprawne mechaniczne i świetnie przygotowane do użytkowania. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż ta wypożyczalnia aut Kalisz realizuje własne usługi w atrakcyjnych ofertach cenowych, co jest osiągalne choćby dzięki zredukowaniu kosztów firmowych. Mimo że cena jest stosunkowo konkurencyjna, to równocześnie w żaden sposób nie wpływa na jakość dostarczanych samochodów, która pozostaje wysoka.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kalisz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kalisz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kalisz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kalisz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kalisz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kalisz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kalisz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kalisz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kalisz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kalisz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kalisz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKalisz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKalisz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kalisz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kalisz tanio

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Kalisz przede wszystkim postawiła na najwyższą jakość własnych samochodów, która może być zapewniona przez regularne przeglądy techniczne. Tym samym możemy zapewnić swym klientom przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania tych samochodów. Równocześnie przemyślana wycena powoduje, iż wynajem aut Kalisz w tej wypożyczalni będzie stosunkowo niewielkim kosztem. Co istotne cały czas realizujemy inwestycje w swoją flotę, co zapewnia sprawne, profesjonalne i naprawdę komfortowe samochody, bez znaczenia dla ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kalisz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Kalisz

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl