WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KEPNO

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kępno

Wynajem samochodów Kępno tanio

Najczęściej wynajęciem auta zainteresowane będą osoby, jakie będą choćby na wyjeździe biznesowym, będą musiały gdzieś z portu lotniczego dojechać, lub po prostu są w sytuacji, w jakiej ich samochód się zepsuł. Jak wiadomo, dzisiaj bez auta sprawne funkcjonalnie i przemieszczanie się jest bardzo uciążliwe. Dlatego właśnie nasza wypożyczalnia oferuje usługi powiązane z wynajmowaniem różnego typu aut, a propozycja dotyczy różnorodnych klas. W ten sposób wynajem samochodów Kępno jest osiągalny dla każdej osoby. Nasza firma realizuje swoje usługi już od wielu lat, i w owym czasie nabraliśmy nie tylko doświadczenia, jednak także potrzebnej wiedzy. Wszystko to spowodowało, że wynajem aut Kępno w naszej firmie wykonywany jest przede wszystkim w konkurencyjnych cenach. Równocześnie każdy pojazd jest z gwarancją najlepszej klasy oraz całkowitej sprawności. Możliwe pozostaje to dzięki nieustannym badaniom technicznym, jakim poddawane są wszystkie samochody. Z tego powodu właśnie każdy gotowy do wypożyczenia pojazd jest w pełni sprawny, czysty i zadbany, jak również odpowiednio wyposażony. Wszystko to zapewniamy w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co więcej, w tym przypadku wypożyczalnia samochodów Kępno realizuje usługi sprawnie, bowiem do absolutnego minimum zredukowaliśmy wszelkie formalności, jakie są związane z wypożyczaniem. Po prostu dzięki swojemu bagażowi doświadczeń będziemy mogli zaproponować swym klientom wynajem jedynie aut najwyższej klasy, jakie są w pełni sprawne, a wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze generowanej przez świetnych pracowników.

wypożyczalnia samochodów Kępno

Wypożyczalnia aut Kępno tanio

Z powodu tego, iż na rynku jest dużo przedsiębiorstw, które oferują swym klientom wynajęcie odpowiedniego pojazdu, to wybór tej jednej nie należy do prostych zadań. W związku z tym postaramy się wyjaśnić, dlaczego to właśnie z tych usług opłaca się korzystać. Po pierwsze u nas wynajem samochodów Kępno wykonywany jest na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na maksymalne dopasowanie usług do potrzeb klientów. Po pierwsze każdy firmowy samochód jest regularnie serwisowany, dzięki czemu można na bieżąco naprawiać wszystkie awarie. Dzięki temu za każdym razem klient otrzymuje maksymalnie sprawny pojazd, jaki można bezpiecznie użytkować. Dodatkowo, nasza wypożyczalnia aut Kępno gwarantuje czyste, jak i równocześnie w pełni wyposażone wozy. W ogromnej propozycji znajdują się pojazdy różnych klas, co pozwala na doskonałe dopasowanie wozu do potrzeb każdego klienta. Gdy chodzi o elementy techniczne, to ogromną flotą zajmują się doświadczeni mechanicy, jacy posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale także bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Między innymi z tego powodu możemy zagwarantować najwyższą jakość pojazdów, jakie są całkowicie sprawne techniczne oraz odpowiednio naszykowane do użytkowania. Zdecydowanie nie bez znaczenia jest też to, że ta wypożyczalnia aut Kępno oferuje swoje usługi w dobrych cenach, co jest osiągalne między innymi dzięki zmniejszeniu wydatków firmowych. Mimo że cena pozostaje stosunkowo niewielka, to równocześnie absolutnie nie wpływa na jakość oferowanych samochodów, jaka pozostaje wysoka.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kępno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kępno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kępno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kępno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kępno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kępno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kępno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kępno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kępno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kępno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kępno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKępno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKępno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kępno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kępno tanio

Nasza wypożyczalnia samochodów Kępno po pierwsze stawia na najlepszą jakość swoich pojazdów, jaka może być zagwarantowana poprzez częste badania techniczne. Dlatego będziemy mogli zagwarantować wszystkim klientom po pierwsze wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania naszych pojazdów. Jednocześnie przemyślana usługa powoduje, że wynajem aut Kępno w tej firmie będzie stosunkowo małym kosztem. Co ważne cały czas realizujemy inwestycje w swoją flotę, co przekłada się na sprawne, profesjonalne oraz maksymalnie komfortowe auta, niezależnie od ich rodzaju.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kępno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Kępno

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl