WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KONIN

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Konin

Wynajem samochodów Konin tanio

Możliwość skorzystania z pomocy wypożyczalni samochodów z pewnością dla licznych osób jest bardzo dobrym oraz atrakcyjnym rozwiązaniem. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacji, kiedy popsuje się wóz lub w trakcie jazdy służbowej. Jak wiadomo obecnie pojazd jest naprawdę potrzebny do przemieszczania się. W chwili, kiedy trzeba skorzystać z wypożyczonego auta, warto skorzystać z usługi, jaką profesjonalna wypożyczalnia samochodów Konin naszykowała dla swoich klientów. Przede wszystkim postawiliśmy na komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich klientów, w związku z czym właśnie wszystkie auta są stale serwisowane, co pozwala na wyeliminowanie wszystkich usterek. Mało tego, ta wypożyczalnia aut Konin zapewnia samochody różnorodnych klas, jakie są oczywiście doskonale wyposażone oraz schludne we wnętrzu. Tym samym właśnie jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze pojazdy, które naszykowane będą pod wynajem aut Konin. Bardzo istotne na pewno dla sporej części osób okaże się też, koszt owego wynajmu. Z tego powodu właśnie w przypadku propozycji tej firmy klient może mieć gwarancję, iż cena będzie naprawdę konkurencyjna, przy równoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości świadczonej usługi. Oprócz tego, wieloletnie doświadczenie a także zdobyta w tym okresie wiedza umożliwiły naszej firmie na zminimalizowanie wszystkich wymaganych formalności związanych ze skorzystaniem z tej usługi. Wszystko to sprawia, że korzystając z szerokiej oferty, każdy dostaje całkowicie zadbany pojazd najwyższej jakości, który oferowany jest w rozsądnej kwocie.

wypożyczalnia samochodów Konin

Wypożyczalnia aut Konin tanio

Dziś w branży istnieje sporo przedsiębiorstw, jakie zajmują się wynajmowaniem pojazdów. W związku z tym nie można się co dziwić temu, iż sporo ludzi naprawdę nie wie, z której usługi warto skorzystać. Z racji tego postaramy się zaprezentować, dlaczego opłaca się skorzystać dokładnie z tej oferty. Po pierwsze stawiamy na bezpieczeństwo swoich klientów, a także na wygodę. Zdecydowanie nie byłoby to możliwe, jakby nie częste badania mechaniczne, którym poddawane są wszystkie firmowe pojazdy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkie usterki, zarówno te poważne, jak i te drobne. Ten fakt sprawia, że profesjonalna wypożyczalnia samochodów Konin gwarantuje najwyższej jakości pojazdy wszystkich klas, jakie są oczywiście całkowicie sprawne oraz gotowe do użytkowania. Nie bez znaczenia jest również wygląd wnętrza pojazdu, na co też zwracamy szczególną uwagę. Dlatego też troszczymy się o czystość we wnętrzu auta. Niewątpliwie wpływ na dobrą jakość ma też wyposażenie, a pojazdy w szerokiej ofercie są świetnie wyposażone. Wybierając wynajem samochodów Konin z oferty tej firmy, każda osoba może zawsze liczyć na dobre warunki cenowe, jak i co najważniejsze na minimum formalności. Nie oznacza to oczywiście, że ta kwestia jest przez naszą firmę pomijana. Zwyczajnie ogromne doświadczenie naszej firmy spowodowało, że ograniczyliśmy formalności jedynie do niezbędnej liczby. Doświadczenie oraz uczciwość świadczonych przez naszą firmę usług zapewnia wynajem aut Konin zawsze na najwyższym poziomie. Dotyczy to przygotowania wozów, jak i nastawienia do naszych klientów oraz kosztów usługi.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Konin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Konin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Konin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Konin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Konin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Konin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Konin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Konin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Konin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKonin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKonin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Konin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Konin tanio

Po pierwsze nasza wypożyczalnia aut Konin postawiła na najwyższą jakość realizowanych usług. W związku z tym samochody, którymi dysponujemy, cały czas poddawane są niezbędnym badaniom technicznym, jakie pozwalają na usunięcie wszystkich usterek. Mało tego, zawsze zależało naszej firmie na atrakcyjnych cenach, co udało nam się zrealizować. Z tego powodu właśnie wybierając ten wynajem samochodów Konin, każdy klient ma zapewnioną najwyższą jakość, w konkurencyjnej cenie. Dbając o komfort, staramy się również egzekwować minimum spraw formalnych.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Konin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Konin

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl