WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OBORNIKI

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Oborniki

Wynajem samochodów Oborniki tanio

Opcja skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów z pewnością dla licznych osób jest naprawdę wygodnym a także korzystnym rozwiązaniem. Sprawdza się coś takiego przede wszystkim w sytuacji, jak zepsuje się pojazd lub w czasie podróży służbowej. Jak wiadomo dziś samochód jest niezbędny do przemieszczania się. W chwili, jak będzie trzeba skorzystać z wynajętego samochodu, opłaca się skorzystać z propozycji, którą profesjonalna wypożyczalnia samochodów Oborniki przygotowała dla własnych klientów. Przede wszystkim stawiamy na wygodę oraz bezpieczeństwo wszystkich klientów, w związku z czym właśnie wszystkie auta są regularnie serwisowane, co umożliwia wyeliminowanie wszelkich awarii. Co więcej, nasza wypożyczalnia aut Oborniki dostarcza pojazdy różnych klas, które są w każdym przypadku doskonale wyposażone i czyste we wnętrzu. Tym samym właśnie jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze samochody, które naszykowane są pod wynajem aut Oborniki. Bardzo ważne z pewnością dla wielu osób będzie także, cena owego wynajmu. Dlatego właśnie w przypadku pomocy tej firmy klient dostaje pewność, iż cena będzie naprawdę konkurencyjna, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości świadczonej usługi. Oprócz tego, wieloletnie doświadczenie i nabyta w tym czasie wiedza pozwoliły nam na zminimalizowanie wszelkich wymaganych formalności związanych ze skorzystaniem z naszej usługi. Wszystko to powoduje, iż korzystając z szerokiej oferty, każdy klient dostaje całkowicie sprawny pojazd najlepszej klasy, który oferowany jest w dobrej kwocie.

wypożyczalnia samochodów Oborniki

Wypożyczalnia aut Oborniki tanio

Współcześnie w branży jest dużo firm, jakie zajmują się wynajmowaniem pojazdów. Dlatego nie można się co dziwić, że mnóstwo ludzi po prostu nie wie, z której usługi opłaca się skorzystać. W związku z tym postaramy się zaprezentować, z jakiego powodu opłaca się skorzystać dokładnie z naszej oferty. Oczywiście postawiliśmy na wysoki poziom bezpieczeństwa naszych klientów, a także na komfort. Nie byłoby to osiągalne, jakby nie regularne przeglądy mechaniczne, którym poddawane są wszystkie firmowe auta. W ten sposób możemy wyeliminować wszystkie usterki, tak te poważne, jak również te powierzchowne. To sprawia, iż profesjonalna wypożyczalnia samochodów Oborniki zapewnia najwyższej jakości samochody z wielu klas, jakie pozostają oczywiście całkowicie sprawne oraz gotowe do użytkowania. Zdecydowanie nie bez znaczenia będzie również wygląd we wnętrzu samochodu, na co także zwracamy ogromną uwagę. Dlatego też dbamy o schludność we wnętrzu auta. Bezwątpienia wpływ na dobrą jakość ma także wyposażenie, a samochody w szerokiej ofercie będą doskonale wyposażone. Decydując się na wynajem samochodów Oborniki z propozycji tej wypożyczalni, każda osoba może zawsze liczyć na dobre ceny, i co najważniejsze na minimum spraw formalnych. Nie oznacza to oczywiście, iż ta kwestia będzie przez nas pomijana. Zwyczajnie ogromne doświadczenie naszej firmy sprawiło, iż ograniczyliśmy formalności jedynie do niezbędnej liczby. Doświadczenie oraz uczciwość świadczonych przez naszą firmę usług gwarantuje wynajem aut Oborniki oczywiście na najwyższym poziomie. Dotyczy to odpowiedniego szykowania wozów, jak również nastawienia do klienta oraz kosztów usługi.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Oborniki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Oborniki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Oborniki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Oborniki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Oborniki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Oborniki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Oborniki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Oborniki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Oborniki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Oborniki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Oborniki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOborniki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOborniki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Oborniki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Oborniki tanio

Przede wszystkim nasza wypożyczalnia aut Oborniki stawia na najwyższą klasę realizowanych usług. Dlatego auta, którymi dysponujemy, regularnie poddawane będą kompleksowym przegląd technicznym, które pozwalają na wyeliminowanie wszelkich awarii. Oprócz tego, zawsze zależało naszej firmie na dobrych ofertach cenowych, co udało nam się osiągnąć. Dlatego właśnie wybierając nasz wynajem samochodów Oborniki, każda osoba ma zapewnioną najwyższą jakość, w atrakcyjnej cenie. Dbając o komfort, staramy się również egzekwować absolutne minimum formalności.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Oborniki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Oborniki

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl