WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŚREM

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Śrem

Wynajem samochodów Śrem tanio

Szybko potrzebujesz auta do realizacji prac biznesowych? Chciałbyś sprawnie przetransportować bardzo duże przedmioty? Być może Twoje auto zepsuło się i nie możesz załatwić swoich istotnych spraw? W tego rodzaju przypadkach będziemy mogli zapewnić swoją profesjonalną pomoc. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów z (miasto) od wielu lat zajmuje się takimi usługami, mogąc poszczycić się dużym gronem naprawdę zadowolonych klientów. Próbujemy oferować najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym klientom, przystępne oferty cenowe, jak i duży wybór samochodów. Wypożyczalnia aut Śrem ma pojazdy z wielu różnorodnych segmentów, w tym auta miejskie i wozy bardzo eleganckie, świetne do wyjazdów służbowych. Wszystkie są w pełni ubezpieczone, a przy tym mocno dbamy o to, aby były one maksymalnie sprawne technicznie. Wynajem samochodów Śrem dotyczy pojazdów jedynie zadbanych technicznie, często serwisowanych przez specjalistów i jednocześnie odpowiednio zachowanych we wnętrzach. Nasze usługi zapewniają jednakże naturalnie nie tylko atrakcyjne ceny, ale też naprawdę elastyczne podejście. Wynajem samochodów Śrem będzie też bezpieczny zarówno przy wypożyczaniu krótkoterminowym, jak również na dłuższy czas. Także cena będzie atrakcyjna niezależnie od tego, jak długo auto będzie wypożyczane. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi konsultantami. W czasie rozmowy telefonicznej naturalnie nie tylko dokładnie pokażemy swoje usługi, jednak też skrupulatnie udzielimy odpowiedzi na zapytania i pomożemy w naszykowaniu się do skorzystania z naszych usług.

wypożyczalnia samochodów Śrem

Wypożyczalnia aut Śrem tanio

Wynajęcie samochodu od przedsiębiorstwa może wielu kojarzyć się z naprawdę dużymi cenami, lecz nie w naszym przypadku. Wieloletnia obecność w branży a także stały rozwój spowodowały, że jesteśmy w stanie dzisiaj poszczycić się naturalnie nie tylko usługami niesłychanie elastycznymi, ale i rozsądnymi pod kątem wysokości cen. Wypożyczalnia aut Śrem świetnie zoptymalizowała swoją działalność, posiada szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych i odpowiednio przygotowane do podróży pojazdy, lecz pomimo tego zapewnia przystępne ceny przy drobnym i długim wynajmie. Pierwszą z najistotniejszych zalet naszej firmy będzie jednak to, iż skrupulatnie dbamy o wszystkie auta. Wypożyczalnia samochodów Śrem naturalnie nie tylko stale dogląda stanu technicznego aut, jednak również w razie potrzeby natychmiastowo je naprawia. Tak przygotowane pojazdy to oczywiście przyjemność z jazdy, lecz również świetne poczucie bezpieczeństwa kierującego a także wszystkich pasażerów. Pojazdy są oczywiście także zadbane w środku, jak i nie ma żadnego trudności z ewentualnym doposażeniem w różnorodne akcesoria fakultatywne. Wynajem samochodów Śrem jest kierowany do wszystkich. Elastyczne warunki wynajmowania oraz przystępne ceny możemy zagwarantować zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Aby dowiedzieć się wszystkich informacji powiązanych z tym, jak wygląda tu wynajem aut Śrem, najrozsądniej już teraz skontaktować się z naszymi pracownikami. Dokładnie opiszemy swoje usługi, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania i z pewnością każdego zaskoczymy niezwykle atrakcyjną wyceną oferty.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Śrem Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Śrem Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Śrem Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Śrem Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Śrem tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Śrem Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Śrem Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Śrem Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Śrem Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Śrem Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Śrem Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚrem Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚrem Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Śrem Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Śrem tanio

Oczywiście posiadaliśmy świadomość tego, że jakość usług wynajmu samochodów w branży pozostaje naprawdę nierówna oraz oferty wielu przedsiębiorstw na nieszczęście budzą duże wątpliwości. Przez to ta wypożyczalnia samochodów Śrem postawiła na jasne a także zrozumiałe zasady wynajmowania, dobre ceny przy każdej długości najmu, jak i szeroką flotę w pełni sprawnych aut. Wynajem aut Śrem z taką pomocą staje się łatwy, bezpieczny oraz niedrogi, a przekonać się o tym da się już w tej chwili, po prostu kontaktując się z naszymi doświadczonymi pracownikami.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Śrem tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Śrem

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl