WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SZAMOTUŁY

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Szamotuły

Wynajem samochodów Szamotuły tanio

Pilnie potrzebujesz auta do realizacji zadań biznesowych? Chcesz szybko przetransportować naprawdę duże rzeczy? A może Twoje auto odmówiło posłuszeństwa i nie będziesz mógł zrealizować własnych ważnych spraw? We wszystkich tego typu przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić swoją profesjonalną pomoc. Fachowa wypożyczalnia samochodów z (miasto) od długiego czasu zajmuje się owymi usługami, mogąc pochwalić się szerokim gronem bardzo zadowolonych klientów. Staramy się gwarantować najlepszy poziom bezpieczeństwa wszystkim osobom, atrakcyjne ceny, a przy tym szeroki wybór samochodów. Wypożyczalnia aut Szamotuły posiada pojazdy z wielu różnorodnych klas, w tym auta do miasta a także wozy naprawdę luksusowe, świetne do podróży służbowych. Wszystkie pozostają maksymalnie ubezpieczone, a do tego maksymalnie troszczymy się o to, żeby pozostawały one w pełni sprawne technicznie. Wynajem samochodów Szamotuły dotyczy samochodów tylko zadbanych mechanicznie, regularnie serwisowanych przez specjalistów i równocześnie doskonale zachowanych we wnętrzach. Nasze usługi to jednakże nie tylko atrakcyjne ceny, ale też bardzo elastyczne podejście. Wynajem samochodów Szamotuły będzie również solidny zarówno przy wypożyczaniu krótkoterminowym, jak i na dłuższy czas. Także cena będzie atrakcyjna bez znaczenia dla tego, jak długi okres auto będzie wypożyczane. Zapraszamy gorąco do skontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami. Podczas rozmowy telefonicznej nie tylko skrupulatnie pokażemy swoje usługi, lecz też skrupulatnie udzielimy odpowiedzi na pytania i pomożemy w naszykowaniu się do skorzystania z profesjonalnych usług.

wypożyczalnia samochodów Szamotuły

Wypożyczalnia aut Szamotuły tanio

Wypożyczenie auto od przedsiębiorstwa będzie mógł wielu kojarzyć się z niezwykle dużymi kosztami, jednak nie w naszym przypadku. Długa obecność w branży i stały rozwój sprawiły, że jesteśmy w stanie dzisiaj pochwalić się nie tylko usługami niezwykle elastycznymi, lecz i rozsądnymi pod kątem cenowym. Wypożyczalnia aut Szamotuły świetnie zoptymalizowała swoją działalność, posiada szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych i świetnie naszykowane do drogi samochody, lecz mimo tego zapewnia przystępne ceny przy drobnym oraz długim wypożyczaniu. Pierwszą z najistotniejszych zalet tej wypożyczalni jest jednak to, że skrupulatnie troszczymy się o swoje pojazdy. Wypożyczalnia samochodów Szamotuły nie tylko regularnie dogląda stanu mechanicznego aut, lecz także w razie konieczności natychmiastowo je naprawia. Tak przygotowane samochody to nie tylko radość z jazdy, jednak również duże poczucie bezpieczeństwa kierującego oraz wszystkich pasażerów. Pojazdy są naturalnie też zadbane w środku, a do tego nie ma żadnego problemu z ich doposażeniem w różnorodne akcesoria fakultatywne. Wynajem samochodów Szamotuły jest kierowany do każdej osoby. Elastyczne warunki wynajmu a także atrakcyjne ceny możemy zagwarantować zarówno osobom prywatnym, jak również biznesmenom. Żeby dowiedzieć się pełnych informacji związanych z tym, jak wygląda tutaj wynajem aut Szamotuły, najlepiej już teraz skontaktować się z naszymi pracownikami. W pełni zaprezentujemy wszystkie usługi, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania i na pewno każdą osobę zadziwimy bardzo atrakcyjną wyceną usług.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Szamotuły Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Szamotuły Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Szamotuły Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Szamotuły Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szamotuły tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Szamotuły Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Szamotuły Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Szamotuły Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Szamotuły Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Szamotuły Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Szamotuły Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSzamotuły Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSzamotuły Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Szamotuły Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Szamotuły tanio

Od początku mieliśmy świadomość faktu, że jakość usług wypożyczania aut w branży pozostaje mocno nierówna oraz propozycje wielu wypożyczalni na nieszczęście budzą ogromne wątpliwości. Z racji tego ta wypożyczalnia samochodów Szamotuły stawia na jasne a także zrozumiałe zasady wynajmu, przystępne ceny przy każdej długości najmu, a przy tym szeroką flotę w pełni zadbanych wozów. Wynajem aut Szamotuły z taką pomocą staje się łatwy, maksymalnie bezpieczny i niedrogi, a przekonać się o tym będzie można już teraz, zwyczajnie podczas kontaktu z naszymi profesjonalnymi pracownikami.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Szamotuły tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Szamotuły

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl