Wypożyczalnia samochodów Złotoryja. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZŁOTORYJA

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Złotoryja

Wynajem samochodów Złotoryja tanio

Dzięki opcji sprawnego oraz taniego pożyczenia samochodu można choćby wygodnie podróżować z portu lotniczego do wszystkich ważnych miejsc związanych ze spotkaniem biznesowym. To też dobre rozwiązanie jak chcielibyśmy zwiedzić miasto a także jego okolice bądź po prostu pojechać na weekend. Wynajmowanie świetnie sprawdza się także w sytuacji, gdy chcemy przewieźć duże przedmioty, a nie mamy do tego odpowiedniego pojazdu. We wszystkich takich przypadkach solidne usługi może zaoferować nasza wypożyczalnia samochodów Złotoryja, z jakiej usługami opłaca się zapoznać się nawet w tej chwili. Jesteśmy firmą nie tylko niezwykle profesjonalną, jednak zwłaszcza nastawioną na wygodę a także bezpieczeństwo wszystkich swoich klientów. Mamy rozwiniętą flotę samochodów z różnorodnych klas, tak małych ekonomicznych wozów, jak również większych, niesłychanie wygodnych i pojemnych. Wynajem samochodów Złotoryja w naszej ofercie jest niesłychanie komfortowy i bezpieczny. Po pierwsze bowiem zmniejszyliśmy do minimum ilość formalności związanych ze skorzystaniem z naszych usług. Po drugie jednak dokładnie doglądamy stanu mechanicznego swoich pojazdów. Wypożyczalnia aut Złotoryja dostarcza pojazdy nie tylko schludne i zadbane w środku, lecz także w świetnym stanie mechanicznym, jakimi jazda jest wygodna oraz w pełni bezpieczna. Nasze usługi są tak elastyczne, że prosto przystosować je do prywatnych preferencji, również pod kątem wybrania do wypożyczanego samochodu dodatkowego wyposażenia. Żeby przekonać się o fakcie, iż wynajem aut Złotoryja w tym przypadku stanie się naprawdę przyjemny, najlepiej po prostu podjąć się kontaktu z naszymi profesjonalnymi pracownikami.

wypożyczalnia samochodów Złotoryja

Wypożyczalnia aut Złotoryja tanio

Istnieje mnóstwo powodów, jakie powodują, że bardzo opłaca się zaufać naszej firmie i skorzystać z tej dobrej propozycji. Przede wszystkim jako jedna z niewielu wypożyczalni samochodów Złotoryja tak dokładnie podchodzimy do sprawy stanu mechanicznego samochodu. Jak pewnie wielu ludziom wiadomo, w wielu firmach tego typu stan techniczny aut budzi wiele wątpliwości. Niesprawny samochód to nie tylko mniejszy komfort podróży, ale zwłaszcza obniżone poczucie bezpieczeństwa, o czym naprawdę należy pamiętać. Nasza wypożyczalnia aut Złotoryja często dokonuje przeglądów aut oraz naprawia je w profesjonalnych warsztatach. Auta są także świetnie utrzymane we wnętrzu i można montować w nich wiele rzeczy wyposażenia dodatkowego, przystosowując w efekcie wynajem do prywatnych potrzeb. Wynajem samochodów Złotoryja będzie w naszym przypadku pomimo tego bardzo tani. Jesteśmy w stanie utrzymać konkurencyjny poziom cen przy jednoczesnym ograniczeniu formalności powiązanych z wynajmem do minimum. Żeby poznać wszystkie zalety, które oferuje wynajem aut Złotoryja w naszej ofercie, najrozsądniej po prostu podjąć się kontaktu z fachowymi pracownikami. Podczas kontaktu udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonujemy wyceny wynajmu, jak i chcemy bardzo elastycznie dopasować do konkretnych potrzeb. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z całą usługą i do wyboru usług, na jakich z całkowitą pewnością żadna osoba się nie zawiedzie.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Złotoryja Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Złotoryja Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Złotoryja Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Złotoryja Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Złotoryja tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Złotoryja Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Złotoryja Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Złotoryja Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Złotoryja Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Złotoryja Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Złotoryja Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZłotoryja Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZłotoryja Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Złotoryja Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Złotoryja tanio

Już na starcie bardzo chcieliśmy, by nasza wypożyczalnia samochodów Złotoryja naturalnie nie tylko zapewniała swoim klientom solidne wozy w idealnym stanie mechanicznym. Pragneliśmy pozostawać też konkurencyjni pod kątem cen i nasze plany udało nam się zrealizować bezbłędnie. Dzięki ciągłemu dążeniu do rozwoju wynajem aut Złotoryja dziś w tej ofercie jest wygodny, dobry pod kątem cenowym oraz bardzo bezpieczny, ponieważ dobrze utrzymane pojazdy świetnie się prowadzą w najgorszych nawet warunkach.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Złotoryja tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

dolnoslaskie@armanda.pl

,Złotoryja

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl