WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW KOŚCIAN

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Kościan

Wynajem samochodów Kościan tanio

Opcja skorzystania z pomocy wypożyczalni samochodów na pewno dla wielu jest naprawdę wygodnym oraz atrakcyjnym wyjściem. Sprawdza się to zwłaszcza wtedy, gdy zepsuje się pojazd albo w czasie podróży służbowej. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach samochód staje się naprawdę potrzebny do podróżowania. W momencie, jak będzie trzeba skorzystać z wynajętego pojazdu, warto skorzystać z usługi, jaką ta wypożyczalnia samochodów Kościan naszykowała dla swoich klientów. Przede wszystkim stawiamy na komfort a także bezpieczeństwo naszych klientów, w związku z czym właśnie wszystkie auta są regularnie naprawiane, co pozwala na usunięcie wszelkich awarii. Oprócz tego, ta wypożyczalnia aut Kościan oferuje samochody różnorodnych klas, które są w każdym przypadku doskonale wyposażone oraz schludne we wnętrzu. Dzięki temu właśnie będziemy mogli zapewnić najlepsze pojazdy, jakie przygotowane są pod wynajem aut Kościan. Bardzo ważne z pewnością dla wielu osób okaże się też, cena owego wynajmu. Dlatego właśnie w przypadku usługi tej firmy klient dostaje pewność, że cena będzie naprawdę konkurencyjna, przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości oferowanej usługi. Mało tego, wieloletnie doświadczenie a także nabyta w tym okresie wiedza pozwoliły nam na zminimalizowanie wszystkich niezbędnych spraw formalnych powiązanych ze skorzystaniem z tej usługi. Wszystko to sprawia, że przy korzystaniu z szerokiej oferty, każdy klient dostaje maksymalnie zadbany pojazd najlepszej jakości, który oferowany jest w niskiej cenie.

wypożyczalnia samochodów Kościan

Wypożyczalnia aut Kościan tanio

Obecnie w branży istnieje sporo przedsiębiorstw, jakie trudnią się wypożyczaniem pojazdów. W związku z tym nie ma się co dziwić temu, że sporo ludzi po prostu nie ma pojęcia, z której oferty warto skorzystać. Z tego powodu postaramy się zaprezentować, z jakiego powodu opłaca się skorzystać właśnie z tej oferty. Po pierwsze stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów, a także na komfort. Nie byłoby to osiągalne, gdyby nie regularne przeglądy techniczne, którym poddawane są wszystkie nasze samochody. Dzięki temu będziemy mogli wyeliminować wszelkie usterki, tak te groźne, jak i takie powierzchowne. To sprawia, iż duża wypożyczalnia samochodów Kościan gwarantuje najwyższej jakości samochody z wielu klas, które będą oczywiście całkowicie sprawne i gotowe do jazdy. Nie bez znaczenia jest również wygląd wnętrza auta, na co też zwracamy szczególną uwagę. Z tego powodu też troszczymy się o czystość we wnętrzu pojazdu. Bezwątpienia wpływ na doskonałą jakość będzie miało również wyposażenie, i wozy w naszej ofercie będą w pełni wyposażone. Decydując się na wynajem samochodów Kościan z oferty tej firmy, każda osoba może zawsze liczyć na dobre warunki cenowe, i co najistotniejsze na minimum formalności. Nie będzie oznaczało to oczywiście, iż owa kwestia jest przez nas pomijana. Po prostu duże doświadczenie naszej wypożyczalni spowodowało, iż zmniejszyliśmy sprawy formalne wyłącznie do niezbędnej ilości. Doświadczenie i uczciwość realizowanych przez nas usług gwarantuje wynajem aut Kościan zawsze na najwyższym poziomie. Będzie dotyczyło to przygotowania wozów, jak i nastawienia do naszych klientów oraz kosztów usługi.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kościan Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kościan Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kościan Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kościan Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kościan tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kościan Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kościan Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kościan Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kościan Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kościan Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kościan Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKościan Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKościan Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kościan Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Kościan tanio

Po pierwsze profesjonalna wypożyczalnia aut Kościan stawia na najlepszą jakość świadczonych usług. W związku z tym samochody, którymi zarządzamy, regularnie poddawane są kompleksowym badaniom technicznym, jakie pozwalają na usunięcie wszelkich awarii. Mało tego, od początku zależało naszej firmie na dobrych ofertach cenowych, co udało nam się zrealizować. Dlatego właśnie decydując się na ten wynajem samochodów Kościan, każdy klient ma zapewnioną najwyższą jakość, w dobrej cenie. Troszcząc się o komfort, staramy się też egzekwować minimum spraw formalnych.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Kościan tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 794 402 434

wielkopolskie@armanda.pl

,Kościan

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl