Wypożyczalnia samochodów Zgierz. Armanda - wynajem aut od 49zł doba

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ZGIERZ

Prosta rezerwacja online

samochód z Wypożyczalni samochodów Armanda
formularz rezerwacji Armanda

Oferta

wynajem samochodów Zgierz

Wynajem samochodów Zgierz tanio

By wynająć samochód doskonale przystosowany do osobistych wymagań zdecydowanie nie trzeba mieć bardzo pojemnej kieszeni oraz przygotowywać się na dużo formalności do spełnienia. Całość za sprawą oferty, jaką zapewnia nasza wypożyczalnia samochodów Zgierz, z którą warto zapoznać się już w tej chwili. Jesteśmy firmą doświadczoną oraz profesjonalną, która posiada niezwykle solidnie rozbudowaną bazę dobrych samochodów. Są to wozy różnych klas, jakie nie tylko gwarantują wygodę podróży, lecz i dobry poziom bezpieczeństwa. Jest tak z tego powodu, że nasza wypożyczalnia aut Zgierz chce, najbardziej jak tylko się da, zatroszczyć się o świetny stan mechaniczny swoich pojazdów. Auta są często serwisowe, doglądamy ich stanu technicznego oraz usuwamy wszystkie awarie z pomocą świetnych mechaników. Oferta naszej firmy jest tak rozwinięta, że wynajem samochodów Zgierz da się bez żadnego problemu przystosować do swoich, indywidualnych wymagań. Żeby uprościć wynajem, udało nam się wyraźnie ograniczyć wszystkie formalności z tym związane. Wynajem aut Zgierz nie tworzy niepotrzebnych problemów, nie będzie trzeba płacić bardzo dużych kaucji oraz przygotowywać stosów dokumentów. Nasi ludzie z przyjemnością wytłumaczą zasady powiązane z wynajmowaniem, a do tego skrupulatnie przedstawią pełen zakres realizowanych usług. Wynajem samochodów Zgierz to doskonała metoda na wyjazd wakacyjny, przygotowanie transportu dla dużych przedmiotów czy na sprawne przemieszczanie się po mieście, gdy załatwiamy sprawy biznesowe.

wypożyczalnia samochodów Zgierz

Wypożyczalnia aut Zgierz tanio

Aby sprawdzić pełne możliwości tej firmy, najlepiej zwyczajnie podjąć się kontaktu z pracownikami, którzy z przyjemnością udzielą wyjaśnień na wszystkie zapytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Wypożyczalnia samochodów Zgierz może jednak po pierwsze poszczycić się bogatą flotą pojazdów w idealnym stanie technicznym, konkurencyjnymi cenami a także minimalnymi formalnościami potrzebnymi do spisania umowy. Stan techniczny pojazdów jest w naszej firmie z pewnością jednym z najważniejszych elementów, który ma pełne przełożenie na poziom bezpieczeństwa podróżowania. Wypożyczalnia aut Zgierz stara się, jak może, by regularnie doglądać stanu technicznego własnych aut i serwisować je na częściach z najlepszej półki. Auta bezproblemowo się prowadzą, są bardzo bezpieczne, a zadbane wnętrza sprawiają, iż wygoda samej podróży jest na niezwykle wysokim poziomie. Wynajem samochodów Zgierz w tym przypadku nie wiąże się z szeregiem formalności do zrealizowania. Bardzo elastycznie będziemy podchodzić do swoich usług, upraszczamy Klientom używanie ich i zawsze chcemy, by każda osoba była maksymalnie usatysfakcjonowana. Wynajem aut Zgierz to także usługa, która nie powoduje nadmiernego obciążenia dla kieszeni. Usługi pozostają tanie i to bez znaczenia dla tego, czy potrzebny jest wynajem długoterminowy, lub na krótki czas, wyłącznie na doby. Rozważając wynajem samochodów Zgierz na pewno warto zainteresować się tymi usługami. Są one przejrzyste, gwarantują najlepszy poziom bezpieczeństwa a także elastyczność, czyli opcję pełnego przystosowania do danych preferencji.

Cennik

Cennik (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Zgierz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Zgierz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Zgierz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Zgierz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zgierz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Zgierz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Zgierz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Zgierz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Zgierz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Zgierz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Zgierz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikZgierz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikZgierz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Zgierz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Misja

Wypożyczalnia aut Zgierz tanio

Od samego początku staraliśmy się bardzo inwestować we flotę swoich samochodów, jak i równocześnie tak zarządzać firmą, żeby liczba spraw formalnych przy wynajmie auta Zgierz pozostawała absolutnie minimalna. Udało nam się to i z tego powodu obecnie zapewniamy wiele aut z różnorodnych klas, gwarantujemy atrakcyjne ceny i zapewniamy, iż proces wynajmu nie będzie trudny. Wypożyczalnia aut Zgierz sprosta oczekiwaniom każdej osoby, nie patrząc na to czy niezbędne jest auto na bardzo długi, czy na mały okres czasu.

Kontakt

Wypożyczalnia aut Zgierz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe:

+48 576 664 363

lodzkie@armanda.pl

,Zgierz

Akceptujemy płatności kartą:

Wypożyczalnia aut płatność kartą

Wybierz miasto

              

Śląskie
Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl